Małe spotkanie

Dywer przyjechałbyś na rozpoczęcie do Łodzi :o?

Kwestia terminu i kaski, ale czemu nie? Licząc od akademika na Ursynowie mam ok. 140km.

ooo to fajnie :)… Tylko tam zbyt dużych atrakcji nie będzie, ale jak coś to wpadaj, to się spotkamy w kilka osób z forum ;>.

Nie chcecie zobaczyć Dywersanta i jego maszyny :smiley: Oni was zjedza mowie wam :smiley:


Jakby było cos więcej ludzi to możnaby wpaść ale bez atrakcji raczej ebdzie ciężko bo nikt nie ma blisko :stuck_out_tongue:

To już może lepsze bemowo czy coś? Jest tam coś ciekawego?

no ja chyba na Bemowo jadę, a na Częstochowe na 75%

Że niby kiedy to chcecie robić ? W maju dobrze tam wyłapałem coś ?
Jeśli tak to ja odpadam. Na wakacje trzeba coś odwalić na skalę całego forum :stuck_out_tongue:

Ja nie wiem, czy jechać na bemowo, bo od kilku lat to straszna komercha. Nic się nie dzieje, a bilety drogie. w wakacje trzeba coś zrobić koniecznie!

A to biletowane? to dziekuje :573:

Kowal napisał:

A to biletowane? to dziekuje :573:

zacznij oszczędzać na paliwie to se kupisz bilet :D

a na Czę100chowe ktoś jedzie?

Ja mam za daleko. A ty kondzio się nie odzywaj, nie bede płacił nie wiadomo ile za zlot.

max 40zł :stuck_out_tongue: ale w tym jakieś żarcie, bierząca woda i strzeżony parking i może być :wink:

I tak za dużo max. 15 zł mogę dać a nie 40zł, za 40zł to ja do wawy pewnie dojade.

i ciekawe co za te 40 będziesz w wawie miał? jednodniowy wjazd na bemowo to koszt 40zł…

Nie rozumiem cie koles

Kowalowi pewnie chodziło, że na dojazd do wawy pewnie wyda 40zł ;p

No przecież to napisałem

Moja wina, że Dywer nie ogarnął ? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dobra, pomyliłem się.

Kowal, za 15zł nic nie da się zorganizować, bo to nawet na pole namiotowe nie starczy…