Malaguti F-12 by Jasiu ;] UPPPP!!FOTY!Folia Carbon!Ryfle!!!!

krzysiek508, za ringi koszt za materiał i+ 10 zł za robotę jak coś to napisz na gg 3725042, a sprężynki mam stage6 pomarańczowe :wink: średnio twarde :sunglasses:

ja mam top racing :lol: 50 % :sunglasses:

jasiu napisał:

a sprężynki mam stage6 pomarańczowe :wink: średnio twarde :sunglasses:



lol to jeśli ja mam te twarde to nie bedze chciał woule ruszyc :smiley:

RudY napisał:

A to, że producenci oznaczają danym kolorem daną twardość


ok ale on nic nie wspomiał o firmie :P

ja mam te stage6 czerwone, naciągnięte najmniej jak się dało i ruszał w wysokich ale teraz się wygniotły i muszę naciągnąć ;p
ale z kosmicznych nie ruszał, tylko z może 6tyś max 7tyś wiec nie masz się co martwic ze nie ruszy ;p

krzysiek508, koło rusza około 5 tys obrotów :mrgreen: o ile mój cyfrowy obrotomierz mnie nie kłamie :wink:

To na moje ucho pisałem 6tyś to byłem blisko xD /Mafioz

Mafioz Stage6 czerowne najtwardsze . I powinien ruszać z dużych obrotów ale jak wspomiałeś miałeś słabo naciągniete :smiley: Dociskowa +60% i zobacz wtedy :smiley:

Dzięki za rady, ale to nie moj temat, tylko chciałem przekazać że nie ma co się bać bo stage6 czerwone spręzynki nie są takie twarde i naciągając je minimalnie nie ma wacusia żeby nie ruszył skuter ;p
A to że muszę mocniej naciągnąć to wiem, bo się wygniotły już, w ogóle będę się bawił w regulację jak zrobie ze swoim cylinderm. troszku się rozpisałem ale nie chciałem walić nowego posta i offtop’a robić/ Mafioz

Mafioz, jak pisałem poprzedniego posta twojego nie było :smiley: a po drugie masz 70cm3 : :stuck_out_tongue: ale to nic przejechałem się dzisiaj F12 :sunglasses: jest dobrze spróbuje wsadzić lżejsze rolki może jeszcze lepie będzie :lol:

[ Dodano: 25-03-2010, 21:48 ]
sprzęgło chodzi idealnie już ponad 100km zrobiłem

robię audio
mam stare radio i albo kupię kasetę adapter albo widziałem artykuł jak zrobić wtyczkę jack, ale najpierw muszę opanować podłączenie go i jakieś głośniki kupić :smiley: tylko nie wiem o jakiej mocy bo parametrów nie mam radia :-? . Może ktoś mi pomoże nad podłączeniem :-o




[ Dodano: 29-03-2010, 18:26 ]
Zmiana planów kupuje jednak wzmacniacz :smiley: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=971587255 Dobry będzień Kupiłem od gościa za 30zł poza allegro :smiley: I mam a oku głośniczki Pioneera http://www.mixelectronics.pl/?mod=produkty&action=zobacz&id=7414&id_kat=&prt=66 Jak myślicie dobrze będzie grało??

Mam podobne radio forda tez sound 2000 i jedna kostka to same głośniki a reszta to podlączenie ale nie potrefia tekże tego zrobić podswietlenie działa radio na załacza się ;/

co do radia to rozszyfrowałem je ale i tak do skutera nie będę go montować bo mam audio z głośników i wzmacniaczu

Wzmacniacz RMS 2x50w a muzyczna 2x100w

głośniki peiying py-in1601m 2x120w


Założone:


[ Dodano: 02-04-2010, 23:21 ]
Filmik jak jeszcze nie założone http://www.youtube.com/watch?v=-DmqnX9WxGs postaram się jutro nagrać i telefon podłączyć bo z mp3 słabo gra :-/

nie no, czegos jeszcze nie masz w tym skuterze czy już wszystko? :mrgreen:
ładnie :wink:

Ładnie się prezentuje, równo wycięte nie przesadzone…mi się bardzo podoba :stuck_out_tongue:

maciekkolo jest dużo rzeczy których nie mam :mrgreen: następnymi rzeczami jakie będę się starać to kiera bmx i ryfle :sunglasses:

Napisz mi które kable podłączyłeś do aku by radio odpaliło ?

1 czerwony +12V
3 żółty +12V
2 brązowy - masa
6 - masa
4 podświetlenie

[ Dodano: 27-04-2010, 23:32 ]
Filmik z driftowania Malagą to nie ja tylko kupel :stuck_out_tongue: http://www.youtube.com/watch?v=97gaRTsL628&playnext_from=TL&videos=RtWYTt9zO6M&feature=sub

Edit :stuck_out_tongue:
Mały odkop :smiley: Mam dylemat czy warto mi kupwać nowe opony jeżeli będe malagę sprzedawał na wiosnę czy kupić jakieś używki czy kupić jakieś chińskie czy jakieś nowe firmowe?? Co mi się bardzej opłacię? :roll:

Opanowałem już prawie problem z przerywaniem :stuck_out_tongue:

jasiu napisał:

kupić jakieś używki



Tzn. opony używane a nie alko, papierosy i narko :P

a jakby innaczej :smiley:

www.studio24.prv.pl dział Kablomania tam masz schematy kostek i rozpiske … pamiętaj że radia forda mają 2x masa i wymagane jest to do poprawnego działania radia.

wiem o tym, znam tą stronę nie potrzebuje tego :wink:

[ Dodano: 13-07-2010, 14:01 ]
kupiłem 2 używane opony pirelli w dobrym stanie 140/70/12 i 120/70/12





Edit
Mam folię, już nawet założona na lagi :smiley:
Foty:
Folia:

Lewa strona:


Prawa:


Powiem tak z daleka jest efekt jak **** :mrgreen: Z bliska gorzej, ale nie najgorzej :sunglasses: Ojciec mi powiedział że jak na samouczka to nie źle :stuck_out_tongue: . Oceńcie. Może spłodzę jakiś poradnik :roll:
Mam blachę na ryfle :slight_smile:

No na fotach wygląda nieźle :slight_smile:

No fajnie wygląda. Nic więcej nie będziesz tą folią obklejał? 2 oponka przypomina mi moje w apce :mrgreen:. Zrób jakieś foto całej malagi.