Malaguti F-12 by Jasiu ;] UPPPP!!FOTY!Folia Carbon!Ryfle!!!!

Wypas ; ) tylko coś jeden krzywy do drugiego :stuck_out_tongue: I prawy słabiej świeci jakby :wink:

ej… musiałeś to zauważyć :-x jakoś mi to krzywo wyszło bo inaczej je skleiłem jak wyginałem na szklance 1 bo w jednym końcówki skrzyżowałem i wyszedł nie równy a w drugim równolegle i tak wyszło i ten 2 jest krótszy troszkę :oops:

Hihi :stuck_out_tongue: No trochę to widać :slight_smile:
Ale to jest dobre i tak :stuck_out_tongue:

te ringi są białe ? bo na moje to niebieskie :mrgreen: ale są super :wink:

Ślicznie ;D

białe, :wink: może się jakoś lakier odbija :slight_smile:

no bardzo fajnie ci to wyszło ;]

wypas, ale jak być jeszcze zrobił jakoś kierunki z ringami jak już ktoś pisał to by był dopiero efekt.

mówiłem że ringi bedą dawać czadu … ekh… tzn. te diody że bedą walić ostro

mała średnica ich byłaby i nie było by pełne kółko :wink: jak już to pomyśle aby w tym plastiku od kierunku diody wystawały a jego na czarno :slight_smile: co o tym sądzicie??? :mrgreen:

No,no :slight_smile: Fajnie te Angel Eye wyglądaja :smiley:

jasiu napisał:

jak już to pomyśle aby w tym plastiku od kierunku diody wystawały a jego na czarno :-) co o tym sądzicie??? :mrgreen:



na pewno lepiej niz teraz :D

dostałem zamówienie od kumpla na robienie ringów :stuck_out_tongue: do nrg 3 :slight_smile: i oferuje mi kupno neonów są niebieskie :stuck_out_tongue: 30/40 zł chce za 2 30 cm neony są żelowe, szklane i mają różne funkcje mrugają świecą słabiej mocniej itd Brać je?? :wink:

ej mogę założyć nakrętkę alumniową do przykręcenia wariaż?

jasiu napisał:

ej mogę założyć nakrętkę alumniową do przykręcenia wariaż?


mozesz ale nie wiem jak to będzie trzymac ale jak się cos rozwali to raczej gwint na nakredce a nie na wale :lol:

Panowie odpaliłem Malagę :smiley: się zdenerwowałem bo aku mi nie trzyma :evil: jutro jazda próbna :stuck_out_tongue: nakrętki aluminiowej nie przykręciłem poszedłem do sąsiada tokarza i mi zrobił :mrgreen: za 2 browary :stuck_out_tongue:

jasiu napisał:

oferuje mi kupno neonów są niebieskie :-P 30/40 zł chce za 2 30 cm neony są żelowe, szklane i mają różne funkcje mrugają świecą słabiej mocniej itd Brać je?? ;-)


Ni ! Nełuny to shit !

nełonów nie będzie : malagę złożyłem wyczyściłem filtr powietrza :] nie zdążyłem się przejechać bo śnieg znowu napadał w piątek i leży jeszcze :evil: ale już widzę że za twarde sprężynki dałem do sprzęgła bo wyje żeby ruszyć kołem :-/

jasiu napisał:

dostałem zamówienie od kumpla na robienie ringów :-P



ile chcesz za zrobienie :D bo ja tez bym się pokusił :D

jasiu napisał:

ale już widzę że za twarde sprężynki dałem do sprzęgła bo wyje żeby ruszyć kołem :-/



a jakie maszł? bo ja mam niebieskie (jeszcze nie założone) do seri sprzęgła i nie wiem czy wogule opłaca mi się sprzęgło wyjmować :lol:

krzysiek508 napisał:

jasiu napisał/a:
ale już widzę że za twarde sprężynki dałem do sprzęgła bo wyje żeby ruszyć kołem


a jakie maszł? bo ja mam niebieskie


co ma kolor do twardosci sprezynek ?? :D

co ma kolor do twardosci sprezynek ?? :D


A to, że producenci oznaczają danym kolorem daną twardość :)