Malaguti F-12 by Jasiu ;] UPPPP!!FOTY!Folia Carbon!Ryfle!!!!

coś tam zrobię z tymi klamkami Adverion, diody do Angel eye teraz zauważyłem że klamki z 2 różnych skuterów a identycznie porysowane :mrgreen:

jasiu napisał:

diody do Angel eye


No tak jaki ja głupi :-D

jasiu napisał:

teraz zauważyłem że klamki z 2 różnych skuterów a identycznie porysowane :mrgreen:


No Comments :-P

a wracając do diod to co oznacza liczba a za nią mcd?? oznacza to janość czy coś? :lol:

tak, jasnosc

łe… to te na 12V z 1 linku mają 1500mcd. to jest dużo czy mało?? :-/ mocno o będzie widać?? :-?

duzo, a propos ;p biez biale bo niebieskie wyglądaja wiesniacko

dokładnie biel dominuje i juz :slight_smile:

inne niż białe nie wchodzą w grę :] tylko się zastanawiałem które bo jedne mają
13 000 mcd a inne 1500mcd :mrgreen: a chce żeby było je widać :sunglasses:


P.S.
powie mi ktoś jak wyłączyć ankietę?? :570:

powie mi ktoś jak wyłączyć ankietę?? :570:


Proszę bardzo :)

dzięki RudY, Panowie zastanawiam się nad kupnem ryfli ale ryfle które chcę kupić mają dł 69cm a gumy które mam są o 10 cm krótsze
tutaj foto: założonych takich ryfli

a tutaj jak mam te swoje gumy


powie mi ktoś jak to tam ewentualnie wpasować?? a za tymi gumami są takie wypuklenia i na wprost to to nie wejdzie :mrgreen:

:569: Panowie stał się cud!!! Zakupiłem diody poszukałem starego sklepu o którym zapomniałem i mam :mrgreen: :lol: Chodź trochę drogo bo 2 zł za sztukę i 5 gr za rezystor :evil:
4 białe jutro pójdę kupić jeszcze 2 niebieskie i one będą wewn lampy i będę zapalać kiedy będę chciał :stuck_out_tongue: i tak tam muszę iść bo mi siana za brakło i na zeszyt dostałem :smiley:

i rezystory




UP!!! Angel eye
Musiałem taki kółka wyciągnąć koło lamp były


Na szklance go wygiąłem

Myślałem długo jak robić nacięcia :slight_smile: i wynalazłem coś takiego :mrgreen: ale w trakcie wkrętarka mi się spaliła :-x ale były jeszcze 2 w razie czego :stuck_out_tongue:

Pręt pocięty na kawałki

Wygięty

I po nacinany


Już są założone :stuck_out_tongue: Muszę powiedzieć że jestem zadowolony 6,5/10 Z powodu takiego że za długie przewody dałem i są straty :-/ i tego że z drugiej strony dałem złoty papier samo-przylepny i jak nie świecą to są złote :lol:

Jeszcze jak mi się będzie chciało to dam dzisiaj zdjęcie jak świecą :wink:

jasiu napisał:

Jeszcze jak mi się będzie chciało to dam dzisiaj zdjęcie jak świecą ;-)


No czekamy czekamy :)
Jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądać :)

Powiem tak jak jest ciemno jest czad :stuck_out_tongue: dobra biorę aparat i lecę robić zdjęcia :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 27-02-2010, 20:10 ]
Nie włączone

Właczone przy świetle

I w ciemności

No to teraz wywal te łochydne pomarańczowe klosze od kierunków i będzie git… ringi ślicznie w nocy wyglądają :slight_smile:

Powiem krótko… wyszło zaje.biście! :smiley:

Może jak się będę w wakacje nudził to może też z takiego pręta sobie zrobię :sunglasses: albo białe :stuck_out_tongue: na pewno zrobię z tyłu bo ładniej będzie wyglądać tylko nie wiem jak będzie świecić

Kozak efekt ! Też bym coś takiego zrobił a nie mam jak :smiley: ?

Ale ci to zajebiście wyszło. Jakbyś jeszcze zrobił kierunki podobnie, tylko pomarańczowe diody.

że tak powiem cięszę się że wam się podoba :stuck_out_tongue:

Kozak efekt ! Też bym coś takiego zrobił a nie mam jak ?


poradnik > Tuning optyczny temat podklejony.

No a ringi kurcze miodzio ! wypasik jak nie wiem :D

jak je robiłem to byłem załamany denerwowałem się wydawało mi się że słabo świecą :evil: a tu miłe zaskoczenie :lol: