Malaguti F-12 by Jasiu ;] UPPPP!!FOTY!Folia Carbon!Ryfle!!!!

Zrobię foto :mrgreen: Jutro osłona pompy wodnej :sunglasses:

Trudno obkleja się takie elementy karbonem ;d ?

Trzeba po pierwsze do tego cierpliwości. Ja nie miałem i nie wyszło idealnie :oops: To jest fajne bo jak zostanie powietrze pod spodem mocniej trochę podgrzejesz i powietrze ucieka :stuck_out_tongue: I jak odrywasz i masz pogniecioną to podgrzewasz i się prostuje. Fajna zabawa już pod koniec wiedziałem jak to się robi. Tylko trzeba uwarzać na to aby nie za mocno podgrzaćbo znika carbon robi się gładka.

Edit.

Obklejona pompa wody. :569:



Tu jeszcze lagi.

Paski na koła i zmienione opony :sunglasses:



Nowe śruby :oops:

I foty ogólne Madzi :lol:




zegary bym jeszcze zrobił w carbon …

czemu wywaliłeś grylla z tylnej lampy

Ci powiem … Wyszło Ci to kozacko :slight_smile:
Niby nic specjalnego ale jest super :slight_smile:

No i teraz fajnie wygląda. Bez grilla z tyłu powiem że wygląda lepiej niż z. Wydaje mi się że badloock jest taki za ostry i za mało zasłania soczewki ale pewnie dlatego że zrobiłeś zdjęcie z niskiej pozycji. Jeszcze tylko białe klosze kierunków na przód i będzie supey.

wrona, od samego początku nie miałem :lol:
FLYP001, to tak się wydaje. Też mam takie czasami wrażenie że wygląda jak dziób wrony :mrgreen: ale jest dobrze

Mam do kupienia białe klosze po 7zł ale tam trzeba zrobić zakupy za 100zł żeby wysłali :-x Może ktoś mieszka w Rzeszowieś? :sunglasses:

Grrrr! ukradłeś mi pomysł :evil: Ja też mam zamiar obkleić carbonem pompę wody, Kapę przekładni, końcówkę wydechu(czekam aż mi przyjdzie) i parę drobiazgów :stuck_out_tongue:

ale też tym 3m ??

Foli jeszcze nie mam. Dopiero jak będę miał wszystko do obklejania(czekam na wydech) to kupie jaką folie ino chce wiedzieć ile mi tego będzie potrzeba…

Ty masz tą 3m? Polecasz ją??

jasiu napisał:

dziób wrony :mrgreen:



poleciałeś po bandzie :D

ja podobieństwa nie widzę

Pewnie mu chodziło o dziób wrony takiego ptaka:D

super to wygląda :smiley:
ale musi się chyba nieźle syfić ta biała podłogaż :stuck_out_tongue:

wrona, chodziło o ptaka :smiley: nie obrażaj się
:oops: maciekkolo, brudzi się trochę, ale gorzej bo lakiernik mi podkładu nie dał na pod lakier biały i odpada :evil:

to zób mu wjazd na chatę

Ta pompa wody chujowo wyszła… Strasznie to widać na fotach to w realu już lepiej nie mysleć ;p
Z daleka carbon wygląda jak po prostu ciemny lakier a z bliska znów widać te zagniecenia itd. Nie podoba mi się, może jakbyś to mocniej jeszcze podgrzał? Albo ponacinał folie, jakbyś miał do obklejenia stożek i użył to tego kawałka folii porobią się zagniecenia, a jakbyś tą folie ponacinał to by wtedy pozachodziła na siebie i by lepiej wyglądało, potem nożykiem poodcinać to co nachodzi i by idealnie równo było, mogłeś podobnie na pompie zrobić a nie tak zagniatać ;p Posklejać to z kilku czy nawet kilkunasto części tej folii może by jakoś wyszło.

Mnie by wkurwiały takie zagięcia na folii ;/

wiem o tym :oops: ale to tak ale jak robisz nacięcia to wtedy nie starczy Ci foli robią się szpary więc musisz naklejać kolejny kawałek i z małymi kawałkami też dobrze nie wyjdzie :shock: próbowałem to robić na tym ostatnim “wałku” :expressionless: szczerze powiem że lepiej wyszły lagi :wink: ale należy się + za to że jak się pompa nagrzewa to się nie odkleja :slight_smile:

Całkiem fajnie ta malaga wygląda ci powiem. Podoba mi się po prostu, jeszcze kiere bmx mógłbyś dać.

Kiera będzie jak będzie okazja do kupna. Na razie koniec ładowania kasy w Madzie. :frowning: Muszę oszczędzać na autko i prawko. I jeszcze Up ryfli :lol:



Lakier odpadł ? :stuck_out_tongue: