Macal ED 50 FunBike by KruczeK

wiktor24 napisał:

Ej, powiedz mi czemu to moto ma z przodu taką małą tarcze i niewentylowaną a z tyłu owszem xD



Pewnie z przodu jest seryjna a z tyłu jakaś nowsza ;)

lampa będzie taka jak powiedzialem i koniec :stuck_out_tongue: nie bede w to wkladal kasy :smiley: to ma tylko jezdzic a robi to wysmienicie jak na razie :slight_smile:

naklejki takie kupiłem za 4 zl to nakleilem :smiley:

co do hamulcow. nie mam pojecia czemu takie sa ale obie sa oryginalne na bank bo nie widac tam zadnych przerobek. z tylu jest hebel AJP taki sam jak w xr6, tzr itp identyczny :slight_smile:
a z przodu jest brembo i tak bylo chyba :slight_smile: przedni hamulec nie powala no ale zobaczymy jak się rozjezdzi trochę :wink:

No więc tak jak mówiłem zamontowałem inna lampe do macala. Jedna soczewka z alfy 145.
Sciagnalem tez tarcze i wyczyscilem szlifierka z tarcza scierna na krazku, ale wzery sa glebokie i cudu nie ma :slight_smile: zamontowalem tez blache za kolem jak widac xD jakas tam holenderska znaleziona u wuja :smiley:

Ogolnie chyba nic więcej nie robilem, i projket w sumie uwazam za skonczony :slight_smile: owiewek nie bede małowal i zakładał bo do lasu niepotrzebne. teraz do dzikowania jest idealny a swiatlo swieci na prawde super :slight_smile:

kupiłem alfe gtv i jestem sklonny sprzedac macala za 1000 zl bez mozliwosci negocjacji bo potrzebuje kase na nowy nabytek :slight_smile: stan moto jaki jest wszyscy wiedza, wszystko sprawne i kompletne plastiki naturalnie dorzucam :wink: pali na strzal zawsze :slight_smile: no jedynie dzisiaj stal ponad 2 tygodnie i odpalil dopiero za drugim kopnieciem hah :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

jak ktos chetny to walic :wink:

fotki:









i male porównanie do tdmy:





Wiecej fotek jak zwykle na bikepics:

http://bikepics.com/members/kruczek/ed50/

Komentowac :smiley:

nie no lampa prawie w stylu “Sztun fuszera Siwego” xD on też lubi izolacyjną strasznie xDD
A tego, nie wiedziałęm, że macal to takie wąskie gówno jest, to DT będzie szersza od tego na pewno i to ze 2 razy ;p chyba, że z plastikami był dużo szerszy, bo teraz to rower szerszy jest :lol:

no z plastikami jest duzo szerszy :stuck_out_tongue: i na pewno nie jest wezszy od dt50 :stuck_out_tongue:

tasma musiala byc bo między soeczewka a jej obudowa jest przerwa i trzeba bylo jakos to zabezpieczyc zeby się nie lalo na zarowke :stuck_out_tongue:

Haha soczewa :smiley:
Dobree :stuck_out_tongue: Lepsze to niż te 2 pingle :wink:

RudY napisał:

Haha soczewa :D
Dobree :P Lepsze to niż te 2 pingle ;)



niby lepsze, ale i tak mi się nie podoba :D. Z przodu wygląda jak rower z lampką :D

nikt nie powiedzial ze to jest pikne :smiley: ma swiecic i mialo nie byc tych wielkich oczu :smiley: plan wykonany xD

KruczeK napisał:

ma swiecic i mialo nie byc tych wielkich oczu :D plan wykonany xD


TDM ma wielkie okrągłe gały, musisz taką soczewe wsadzić xD

nie da rady :frowning: nawet nie ma jak ich przerobic zeby jakieś fajne brewy zrobić czy cos…

Ale w TDM te lampy dwie dobrze wyglądają :stuck_out_tongue:

Nie no, soczewa pro :smiley:

Haha xD Weź tam lepiej wstaw tabliczkę taką o i będzie git, a nie jakąś badziewną soczewkę dałeś :smiley:

Zarąbiście wygląda.

damian a bede swiecil oczami chyba ? :smiley: ja czesto wieczorami jade na laki poscigac się z sarnami takze swiatlo mi potrzebne a to swieci duzo lepiej od tamtych dwoch :smiley:

KruczeK napisał:

damian a bede swiecil oczami chyba ? :D ja czesto wieczorami jade na laki poscigac się z sarnami takze swiatlo mi potrzebne a to swieci duzo lepiej od tamtych dwoch :D



O jaa, jakie Ty masz problemy. Latarka w zęby i jazda! :-D

to można soczewe obok dać :slight_smile:

nic juz przy nim nie robie :stuck_out_tongue: mi się podoba :smiley: jest teraz cyklop i uj :smiley: