Macal ED 50 FunBike by KruczeK

żadnej owiewki nie będzie :stuck_out_tongue:
ja tam nie bede pakowal kasy :slight_smile:

To zdejmij z peugeota i załoz do tego :stuck_out_tongue:

No ale faktycznie ta owiewka nie wygląda za ładnie co jest :slight_smile:

No dzisiaj wyregulowalem z grubsza gaźnik :smiley: jeszcze wymaga drobnych poprawek ale nie chcialo mi się juz bawic :stuck_out_tongue: teraz nawet ma aldnego kopa na wyskoich obrotach :slight_smile: ziemieć rwie i do 3 biegu ladnie się zbiera :wink: na 4 i 5 jest juz slabszy. na 1 jak się strzeli sprzeglem to nawet trochę się podnosi kolo wiec tragedii nie ma :slight_smile: ale i tak chciałbym założyć mniejsza zebatke na przod ale nie ma nigdzie takiej :frowning:
a piatek mam zamiar kupić srubki i zamontowac wreszcie przwod hamulocwy z przodu a jutro moze zrobie ta lampe nareszcie na inna :stuck_out_tongue:

a dzisiaj jeszcze trochę polatalem :smiley: fotki:







fotki robione fonem 1,3 mpix wiec szalu nima ale widac :smiley:

On bez tych plastików wygląda jak jakiś obdarty ze skóry mamut czy coś :smiley: Szczególnie na pierwszej focie :wink:

Wjeżdżałeś na te drzewa ? :DD

zmieńi się ta oblesna lampe i będzie elegancko :smiley:
a na drzewo probowalem wjechac ale kolo się slizga tylnie :stuck_out_tongue:

a na jaką zmieniasz :D?

A drugi plan to z przodu zamiast tej lampy xD założyć chce jedna soczewke wyciagnieta z lampy z takiej alfy jak moja która rozbil kiedys znajomy :slight_smile: ewentualnie halogen przeciwmgielny również z tej alfy :wink: zobaczymy co będzie lepiej pasowac i latwiej zamontowac :slight_smile:


:stuck_out_tongue:



dzisiaj znowu ujezdzalem wariata xD i zmierzylem z tata autem v-maxa :stuck_out_tongue:
licznik w aucie pokazal 80 km/h po mocno dziurawej drodze :stuck_out_tongue: mysle ze jakby na ladnej drodze sprawdźil to do 85 by się doklulal :stuck_out_tongue: takze mile zaskoczenie po raz kolejny :slight_smile:

Kup na tył nową oponke :smiley: bo ta juz trochę podjechana. A jak będzie nowiutka piekna kostka to dopiero będzie można poszaleć

to ma tylko jezdzic :smiley: a im mniej bieznika tym lepiej będzie mieszac kolem xD

Dzisiaj odpalilem myjke cisnieniowa i go umylem :smiley:
Przy okazji wyczyscilem filtr powietrza i nasmarowalem i naciagnalem lancuch :slight_smile:
Oprocz tego musialem poprawic zaslepke dziury na rozrusznik, z zakretki od banki 5 litrowej, bo byla luzna :stuck_out_tongue:
Nakleilem tez super tuningowe i dodajace mase mocy naklejki KTM xD

A tak na powaznie to chcialem go jakos ozywic bo taki caly czarny to byl bez wyrazu trochę :slight_smile:

Pozostalo tylko zrobić lampe inna i założyć hebel. W poniedzialek moze bede juz mial te pierdolone srubki, bo wczoraj bylem w sklepie hydrualicznym i nie mieli takich :expressionless:

foto:


więcej fotek z dzisiaj na bikepics :wink:

http://bikepics.com/members/kruczek/ed50/

Eee no teraz to strach :d

KruczeK napisał:

A tak na powaznie to chcialem go jakos ozywic bo taki caly czarny to byl bez wyrazu trochę



Byłby taki Ghost Rider, a tak... spieprzyłeś sprawę :P

ee tam jak dla mnie byl zbyt czarny :wink:

KruczeK napisał:

ee tam jak dla mnie byl zbyt czarny ;-)



Przesadzasz, przecież ma z tyłu czerwony amor! Mało Ciż! :P

Dzisiaj nareszczie zamontowalem przedni hamulec :smiley:

Hamuje tak sobie ale pewnie musi się trochę rozjezdzic jeszcze :slight_smile: klocki i tarcza się musza przetrzec dobrze. Te klocki co sa się juz koncza wiec jak wyczysci się dobrze tarcza to kupie nowe klocki i będzie wypas :slight_smile:


Przewod trochę dziwnie wygląda ale nie da się go inaczej zamontowac a taki przewod mam to nie bede kombinowal :smiley: w niczym to nie przeszkadza wiec po co ruszac :slight_smile:

Mam nadziaje ze jutro zamontuje inna lampe i tym samy projekt się skonczy na razie dopoki nie bede go sprzedawal bo wtedy jeszcze się plastiki zrobi :slight_smile:

I zrobilem tez kilka fotek przy swietle dziennym ladnym bo nie robilem jeszcze takich fot :slight_smile:


Fotka:





więcej fotek z dzisiaj na bikepics :slight_smile:

http://bikepics.com/members/kruczek/ed50/

:sunglasses:

Ale wsiowe naklejki :slight_smile: :wink: :-> :smiley: :stuck_out_tongue: :-o :lol: :expressionless: :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: :sunglasses: :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :573: :571: :569: :568: :567: :566: :564:

Tylko z tą lampa trzeba coś wykminić bo trochę zal.com xD

no weź lampe wymień na jakąś streetową czy takie inne co montują i jednak jakaś owiewka by się przydała z przodu xd może seryjną wsadź albo coś pokombinuj z nią jeszcze żeby ładniej wyglądałaż

To street nie jest :stuck_out_tongue: Ale założyć można :wink:

Weź ściągnij tą lampę, zrób ją na gładko do okoła, zamocuj ją na półce(taj jak w naked’ach, a nie na stelażu) i daj jakąś owiewkę na wierz, albo szybę puig i będzie ok :wink:
Będzie prawie bezkosztowo, a będzie dobrze wyglądać :wink:
o tak:


nie chciało mi się innej foty szukać :stuck_out_tongue:

Ej, powiedz mi czemu to moto ma z przodu taką małą tarcze i niewentylowaną a z tyłu owszem xD

Mogłes jakieś inne naklejki dać, ale zawsze dały trochę koloru :wink: