Lockerz.com - nagrody za free

Za logownie 2, za dailies 2,za znajomka 2, a za grę na początku też mógl ktoś zagarnąć z 30-40pkt…

A jak ktoś ma z-listera to wszystkie pkt x2 się licza… Wiec to szybko idzie ;D

[ Dodano: 14-10-2009, 13:41 ]
Kowal, mają inne wtyczki - ale to rozwiazuje przejściówka za pare zł.

W USA mają napięcie 110V, ale zasilacz jak będzie miał napisane INPUT 100 - 240VAC (lub podobnie, znaczy ze na prąd przemiećnny o napięciu od 100 do 240) to nie będzie problemu. Jeżeli będzie na 110V, ale OUTPUT będzie taki sam jak europejski (a raczej będzie) to trzeba będzie kupić zasilacz nasz ;]

A te karty Amazon to coś w stylu “bonów”. Nie będziesz płacił ze swojej kasy tylko wykorzystasz bon i robisz za to zakupy ;D

mam jeszcze pytanie, muszę zamówić np. psp 16, a gre 17 i będą wysyłać w 2 paczkach? A co za różnica czy będzie z tego amazona czy od nich?

[ Dodano: 14-10-2009, 14:00 ]
I jak to ma dojść jak przy rejestracji tylko kod pocztowy podawałem?

przy zamawianiu podajesz adres…

Wejdź w settings i wpisz dane.

Po złozeniu zamowienia tez będziesz musiał dane podać…

I nie 16go i 17go tylko 15go i 16go :stuck_out_tongue_winking_eye: A praktycznie to w sumie tylko 16go :wink:

[ Dodano: 14-10-2009, 14:06 ]
Co do Amazona - to są 2 różne rzeczy! Możesz kupić gift carda i na amzonie kupić cokolwiek!

I taka różnica, że jak zamówisz konsole/gre na europejskim amazon to będzie zgodne z system PAL…

Jak mam Z list to nie mam settings

Ale coś piszą że nie można jednego dnia 2 rzeczy za więcej niż 50 ptz.
Czyli 16 zamawiam psp a 17 gre.
Tylko że może gierek zabraknąć.


Co to jest ten PAL?

Co to jest ten PAL?


http://pl.wikipedia.org/wiki/PAL
-.-
zauważ że 17 nie aktualizują więc 15 psp a 16 gre prędzej ;p

[ Dodano: 14-10-2009, 14:35 ]

Kowal napisał:

Jak mam Z list to nie mam settings


też mam i mam settings >.< prawy górny róg...

to nie tak… u nich będzie 15 i 16 a u nas to będzie 24:00 15go i 16.10

aha, no cóż trudno. pozostaje się modlić żeby jakieś psp się ostało :smiley:
Kowal, jak masz punktów na psp i na gre to nie lepiej ipod’a nano? ;p

dla tych co nie maja settings

http://www.lockerz.com/accountSettings

Ale u nich 15/10/2009 to będzie o 18.00 ich czasu, więc to już 16/10/2009 u nas.

I tak nie kumam co robi ten PAL, może ktoś wytłumaczyć co się stanie jak na amerykańskie psp kup[ię europejską grę?<br /> <br /> <br /> A tu screen ode mnie. Ja nie widzę settings…<br /> <br /> <br /> <br /> <br /> http://img115.yfrog.com/i/beztytuuwrr.png/ <br /> <br /> [ Dodano: 14-10-2009, 14:46 ]
Dzięki shakin, a w state wpisać numer domu?

Tak… A u nich 13:00 (1PM) 16/10/09 będzie o 19:00 16/10/2009 w Polsce :stuck_out_tongue: Także 17go już nic tu nie zamówisz ;]

Powinna działać :stuck_out_tongue: Ale jak kupisz amerykanskie PS3 i europejską grę to mogą nie hulać…

PAL to standart TV… Tak jak masz komórki które u nas działają na 900MHz a w stanach na 850Mhz… Niby GSM ale to jednak nie to samo…

State to stan… U nas stanów nie ma, możesz wpisać województwo ale i tak tam zapisze ci tylko 2 znaki. A nie jest to wymagane pole więc zostaw puste :wink:

A numer domu gdzieś



Tam gdzie masz STREET piszesz cały adres
City - miasto
ZIP-Code - kod pocztowy

To jak mam zamówić to psp? Te karty amazon będą przysyłane, czy dadzą mi dane jakieś? I one chyba będą na EURO, a euro to tylko niemiecki i francuski amazon. Nie znam języków. A w brytyjskim są funty. I te karty to będą normalnie zamawiane jak wszystkie nagrody tam?

[ Dodano: 14-10-2009, 14:58 ]
W statem można normalnie województwo wpisać, ja wpisałem mazowieckie.

Ej wszystko ładnie pięknie, ale na te paczki będzie nakładane jakieś cło, czy coś w tym stylu? :-/

Nie, mają być wysyłane jako podarunek, i nie będzie opłat.

PSP możesz zamówić w lockerz za 200ptz!

Amazon to sklep internetowy do którego możesz kupić bon ;/

No tak, ale jak zamówię w lockerz psp, to mogą mi nie działać gry polskie, albo nie uda się z kompem podłączyć?

Raczej POWINNY działać bo w sumie PSP to PSP. Zapytaj na ich forum.

A z kompem połączysz

[ Dodano: 14-10-2009, 15:25 ]
Z pewnego forum

Przy PSP nie ma takiego czegoś

jak NTSC czy PAL, więc tutaj nie masz się co przejmować.

Congratulations on Becoming a Z-Lister

We have a Z-List T-shirt ready to ship to you. What we don't have is all of the information we need to ship your T-shirt. Please email your complete address, city, state, country, and shirt size to change@lockerz.com. If you live outside the United States, you must also provide your phone number.

Please note, you must provide a valid name and address in order for your T-shirt to be delivered. All US addresses will be run through an address validation process. Any US addresses that are not validated will not be sent.

Once we get your information, we'll send your T-shirt out to you within a week.

Be sure to include the email address at which you are receiving this email. If you have already provided some of this information to change@lockerz.com, you are receiving this email because you didn't provide ALL the information we need.

Thanks for your patience.


- The Lockerz Crew



Oto mail jaki dostałem. :-D