Lockerz.com - nagrody za free

Ja dzisiaj wpadłem na pomysł zmieńnego IP. zmieńiłem adres proxy według tej instrukcji http://ip.boo.pl/proxy-info.php i dupa. Ciągle mam ten sam IP. Proszę o pomoc.

aleście się uparli na te cheaty…

Mafioz napisał:

aleście się uparli na te cheaty...


polak potrafi :lol:

wiktor24 napisał:

polak potrafi :lol:


na szczęście amerykańce chyba o tym nie wiedzą i polaków jeszcze nie zbanowali xD

ja na razie na hama zakładam e-maile i jeszcze mnie nie wyczaili zobaczymy jak długo na tym pociągnę :smiley: zostały mi 4 zaproszenia do vipa

Ja na waszym miejscu jak coś kombinujecie to założyłbym drugie konto :slight_smile: Bo jak was wyczają, to mogą wam usunąć konto bez podania przyczyny - gdzieś tam to pisało :stuck_out_tongue:

Jedno konto do oszustwa, a drugie na legalu :mrgreen:

ale jak bede odlanczal{zmienial ip } neo to niema prawa się kapnąć

A mam takie pytanko: Te PSP za 200ptz. to jaka to jest wersjaż? PSP 2000, 3000? :slight_smile:

nie jestem pewien ale wydawało mi się że na którymś z filmików koleś mowił i pokazywał metkę i tam było 3000 albo 3004 jakoś tak ;p

Najnowsza :stuck_out_tongue: 3k :stuck_out_tongue_winking_eye:

revo_70 napisał:

A mam takie pytanko: Te PSP za 200ptz. to jaka to jest wersjaż? PSP 2000, 3000? :-)

za 200ptz to jest gra ...

To jest PSP z grą :stuck_out_tongue:

Znalezione w necie dla “wersji” Rock Band Bundle


[code:1:63340bc185] Sony PSP Rock Band Bundle Contains:

* PSP: 3000 System (Piano Black)
* Rock Band Unplugged Game
* School of Rock Playstation Store downloadable Movie Voucher
* 4GB Memory Stick PRO Duo
* Also Includes: AC Power Card, AC Adaptor, Battery Pack
[/code:1:63340bc185]

Gry są za 100ptz…[/quote]

[code:1:66b333eb63]2) Za wszystkie przesyłki wysłane wewnątrz i po za USA, nie będą pobierane dodatkowe opłaty.

3) Każda paczka zostanie oznaczona jako “prezent”. To powinno wyeliminować lub znacznie zmniejszyć należność dla urzędów Celnych lub podatkowych we wszystkich krajach. Jednakże Lockerz nie będzie zobowiązany do opłacania nakładanych na adresata kosztów transportu przez terytorium danego kraju.[/code:1:66b333eb63]

Odnośnie 3 punktu, te opłaty ile mogą wynieść?

http://www.lockerz.com/content/psp-ratchet-clank-bundle pisze że 3k xD
a to nie jest najnowsza wersja psp bo teraz jest to nowe psp go ale softwarowo w tej edycji psp to najnowsze chyba ;p

Weźcie się jakoś ogarnijcie z tymi głupimi postami. Po dniu w tym temacie mam 3 nieprzeczytane strony. Spam jak chuj :expressionless: Co nie wejdę na forum to mam 300+ nieprzeczytanych postów i się kasuje dużo jakichś w miare normalnych :expressionless:

tez wam piszeze maja problemy techniczne??

We’ve got a bit more work to do on picking our Global Advisory Board as we’ve been swamped with PTZ Place work. As a result. we’ll delay announcing the Board until next Monday, 10/19 to give us a little more time. We know some of you are very anxious to here, but this is not something we want to finish until we have given every one of our 4,000+ applications careful and thoughtful consideration. Thanks.

O to ci chodzić

yy jak w to wogóloe się gra niech ktos wysle mi zaproszzenie :stuck_out_tongue:
gtn122@o2.pl

Wysłane :wink:

[ Dodano: 14-10-2009, 11:00 ]
A co z np. ładowarką do psp? Oni chyba mają inne wtyczki, no nie?

[ Dodano: 14-10-2009, 11:04 ]
Coś czytałem ze będą oferowane karty amazon, ale nie wiem na czym to polega, i jeszcze nie można w jednym dniu zamówić 2 takich samych rzeczy, i 2 rzeczy więcej niz 50ptz.

Skąd macie tyle pktą Przecież za logowanie tylko 2pkt są… a gier na razie nie ma