Lockerz.com - nagrody za free

już mam vip’a hhahah !! :DDD

ile masz ptzł

Mi jeszcze 18 brakuje do vipa. Mafioz, Daj teraz szanse innym dostać tego vipa.
Tylko ze coś mi się ta stronka nie ładuje.

mam 217 ptz :stuck_out_tongue:


Po co piszecie tak bezsensowne postył to cos wnosi do tematu?

Mam zaproszenia do rozdania!

PodLy po co piszemy? a czemu nie to i tak jest nonsens poza tym kowal się o to pytał…

Słuchajcie mam pomysła :smiley:
Pomóżmy sobie, każdy każdemy :stuck_out_tongue:
Robimy kilkanaście maili, osoba wysyła zapro, akceptujemy (dostaje punkty), a my się odwzajemniamy. Co wy na to?

Za to jest ban ;]

ja to robie maile u ciotki i wysyłam od siebie zaproszenia i tam akceptuje xD

ja zrobiłem se juz 12 e-maili i nie mam bana , jakim prawem mogą mi dac bana może mieszkam , w sięrocińcu i tu jest jeden komputer i zapraszam wszystkich kolegów :smiley:

@UP
I tu się mylisz kolego.
News na stronie głównej lockerz :
Sunday update: The PTZ clean-up has begun! All fake and disposable emails, all online “hack” PTZ and other fraud is in process of being deleted. Remember that if a friend or online “invite” gives you fake data, you will lose those PTZ as the info is still fake. Later tonight and tomorrow, we will add in missed PTZ from 10/7 outage and any other PTZ refund issues.

co znaczy :
" Aktualizacja niedziela: PTZ oczyszczanie już się rozpoczęła! Wszystkie fałszywe e-maile do dyspozycji wszystkich online “hack” PTZ oraz innych oszustw jest właśnie usuwany. Pamiętaj, że jeśli przyjaciel lub on-line “zapraszać” daje fałszywych danych spowoduje utratę tych PTZ za info jeszcze sfałszować. Później dziś i jutro, dodamy w nieodebranych PTZ z 10 / 7 przerwy i wszelkich innych kwestii PTZ refundacji."

Ej jest taka sprawa :wink: Mam już coś koło 510 ptz :mrgreen: I zamierzam w najbliższym czasie coś kupić, tylko właśnie nie wiem co :-/ Rzecz, którą kupię nie będzie dla mnie, pójdzie ona na sell. Którą rzecz byłoby najłatwiej sprzedać, na co jest największy popytą Jest jeszcze opcja, żeby np. poczekać jeszcze trochę i zrobić zakupy powiedzmy za 700ptz. Tylko co wtedy kupić?

Proszę o pomoc :wink:

revo_70, Ja ci radze kupić 2x psp i jakąś gre i dozbierać na wysyłke.
Wczoraj się zarejestrowałem od razu przełączyło mnie do gry, dzisiaj wchodzę i już nie mam gry. Gdzie kliknąć żeby te zagrać.

[ Dodano: 12-10-2009, 18:16 ]
a i jeszcze jedno: w mozilli w ogóle nie mi się strona nie ładuje a w operze 10 bez problemu. Dlaczego tak jestą

Gry już nie będzie. Może kiedyś będą.

No dobra ale piszcie cos więcej w tych postach na ten temat bo ktos chce się dowiedziec cos o tej stronce itp a polowa postow to ile kto ma PTZ;p

A co myślicie o dozbieraniu na ipoda touch albo na xboxaż Które bardziej się opłacaż Ludzie pomóżcie :mrgreen:

Albo o ipodzie nano, tylko wtedy którą generację brać?

Lepiej ps3, tańsze od x box, a najlepiej 3 psp i sprzedać.

A myślicie że te psp, będzie łatwo sprzedać? Ja w ogóle się nie orientuje w temacie psp. Jakie gry na takie coś wchodzą? Muszą być oryginalne czy coś w tym stylu? :stuck_out_tongue: Dla tych co się trochę na tym znają moje pytania są śmieszne, ale niestety ja się na tym nie znam :-? Dlatego proszę o wyrozumiałość i pomoc :wink:

Na allegro popatrz ceny. Jak dasz dobrą cenę za nowe psp to sprzedasz. Gry takie jak GTA IV, seria NFS itp. Oryginalne oczywiście.

A co byście mogli polecić oprócz tego psp? (nie jestem fanem gier, więc jeśli nie uda mi się sprzedać, nie będę miał z tego pożytku). Co myślicie o ipodzie nano 16gb? Na komputroniku cena wynosi 599zł. Ile mógłbym wołać za takie coś?

Wiem, wiem, robie trochę OT ale to w końcu “NonSens” :slight_smile:

A tak poza tym, czekam na inne wskazówki odnośnie mojego zakupu :slight_smile:

EDIT:

Albo coś takiego:
Ipod nano 8GB 300ptz
PSP 200ptz
+20ptz przesyłka

I chyba tak byłoby najlepieją