Lockerz.com - nagrody za free

Kowal napisał:

ile maszł Ja mam 224.



jak ty to zrobiłeś?? tyle już siędzidz czy ja o czymś nie wiem prócz logowania się, odpowiadania na pytania i zapraszania znajomych?

Mam konto Vip i 29 zaproszonych. Konto mam od niecałego miesiąca. A obecnie mam 240ptz.

to 20 zaproszonych dostaje się jakieś inne zadania za punkty np oglądanie filmów czy cosą

Nie, jeszcze mam normalnie.

ja mam całe magiczne 60 punktów yeah :smiley: ale za to gram 3 albo 4 dni :smiley:

wrona, ilu masz zaproszonych??

ja mam 2 :smiley:

ja 8 :smiley: i tak w ogóle w przyszłym tygodniu jest dostawa :smiley: więc moze dozbieram do 100 ptz i wezme se shifta i sprzedam za 120 zł :smiley: bo potrzebuje kase na skuta , albo poczekam i dozbieram na psp :smiley: ale ja lece na lekkim cheacie :smiley: a mianowicie sam zakładam i e-maile tylko 2 z tych 8 są prawdziwe że tak powiem :smiley:

możesz dostać banana za multikonto :wink:
ja jak grałem kiedyś w plemiona to dostałem za 2 konta na jednym kompie :lol:

wyrąbane :smiley: może mam tak liczną rodzinę :smiley: a poza tym tu nie czerpiesz korzyści z multi konta , bo nie możesz se wysyłać ptz’ow

to cos cienko mój znajomy owca natrzepał juz cos okolo 700 punktów konto ma z jakieś 2 miechy

co dać w dzisiejszym pytaniu?

@UP
Co chcesz, odpowiedzi piszesz wg.swojego uznania!

Ja chcę zapro ;d
me@turson.pl

excent napisał:

Ja chcę zapro ;d
me@turson.pl



Wysłalem Ci ;-)


//thx ;)

Mam pytanie, czy wam też nie pokazuje nowych zarejestrowanych osób? Mi już 3 nie pokazało…

Mi pokazało przed chwila zaprosiłem kumpla i pokazało.
Proszę pisać na gg 1553268, wysyłam zapro.
Wszystko dokładnie wytłumacze!

Wysyłam zaproszenia. pisać na gg 4988676 albo na email. Wszystko wytłumaczę.

Może każdy tak napisze? Jak ktoś chce zaproszenie, to daje maila w temacie i kto będzie pierwszy ten wyśle.

mi 1 zaproszenia brakuje !!! kurdeee… xD

a mi 12 :lol: