Lockerz.com - nagrody za free

nie xD
ale była by faza jkaby wysłali te dwa nintendo, ipoda i termos xDDD
hahaha oby chociaż ipoda wysłali…

Ja bym się nawet na termos cieszył :wink:

If you received duplicate confirmations or ordered something else because you
thought you didn’t get your first prize, then we will process your first order
“and cancel your second if the prizes are both over 50 PTZ.”

Jeżeli macie wiele nagród, albo powielone to wg tego (ja tak to rozumiem) to dostaniecie tylko pierwszą nagrodę (jeżeli druga itd są pow 50 PTZ)

I ci co mają samą # i #0 też powinni dostac :smiley:

Shakin napisał:

I ci co mają samą # i #0 też powinni dostac

Nie rozumiem, napisz inaczej.

Już tłumaczę :stuck_out_tongue:

Wygrałem np coś takiego:

ORDER RECEIPT

#

Dante iPhone Skin
Total PTZ value: 35 PTZ
Order Date: 11/24/09



Jak widać nie ma nr zamówienia, a powinno być np. #909083 itd… Jest samo #. Niektórzy dostawali zamiast nr -> #0

I nie wiadomo było czy te osoby dostaną nagrody. Wg informacji z Facebooka i mojej znajomości angielskiego :smiley: Dostaniemy :smiley:

Mafioz napisał:

norvidł oo
pokaż screena ...

[ Dodano: 24-11-2009, 22:12 ]
żal, teraz mi jeszcze przyszło że wygrałem ipod'a nano 16GB:
[url=http://img687.imageshack.us/img687/1406/3223.jpg]Obrazek[/URL]

czyli mam
nintendo
nintendo
termos
ipod nano 16gb

... super, a na 100% za każdym razem miałem errora.


Jak wynika z maili dostaniesz 1x Nintendo DS

no nie w takiej kolejności zamawiałem ;p
najpierw na ipod’a polowałem ale eror potem termos i na końcu nintendo a maile mi przyszy w takiej kolejności:
termos
2x nintendo
ipod ;/
wynika że termos dostane -.-

A zabrało Wam punktył Mi nie, choć PSP zamówiłem.
Jak odpowiadam na pytanie codziennie, to nie dostaję punktów ;–<

Mafioz, Ale za co ci przyszedł pierwszy mail?

no właśnie za ten termos głupi… -.-
i teraz sobie w twarz pluję że w ogóle próbowałem go zamawiać, inaczej miałbym ipod’a albo nintendo…
mi punktów nie odjęło

Nikomu nie odjęło

a ja teraz zbieram na PSP GO i huj sprzedam je za 650 zł może 700 zł i WSZYTKO pójdzie na trekkera :smiley:

EDIT:

jestem trochę ptz w plecy

bo 10 mi zabrało tego dnia co był reestock czy jak to się tam zwało , a i od tamtej pory też nie mogłem wejsc na lockerz :smiley:

wrona napisał:

a ja teraz zbieram na PSP GO i wacuś sprzedam je za 650 zł może 700 zł i WSZYTKO pójdzie na trekkera :D


ostatni restock w tym roku odbędzie się jakoś na początku grudnia z tego co wiem a po nowym roku albo kasują się punkty albo ceny podważają ;p
przynajmniej tak miało być.

a na ten restock rzuci się tyle wiary że pozdro..

No nie wiem :stuck_out_tongue: Jak mi zabiorą PTZ za iPoda to ja się nie rzucam :stuck_out_tongue: I pewnie spora liczba osób :smiley:

Ale co to jest te kilkaset (kilka tysięcy) nie zamawiających z-listerów do liczby kilku milionów użytkowników :smiley:

Miejmy nadzieję że teraz amerykańce stracili punkty i będzie dobrze chodzić. Na zwykłe PSP mi zostanie.

mi jak za termos odejmą to na ipoda mi starczy tego 8GB ;p dobre i to xD
ale jak teraz, jak był restock tlyko dla zlisterów jak strona zamulała to jak się rzuci nagle z milion osób, cała ta hołota co z-listera nie mają? to się wejśc nie będzie dało a PSP i te tanie gowna szybko źlecą bo ktoś kto nie ma z-listera nic drogiego nie zamówi więc to co drogie zostanie dłużej po czym Ci co mają jeszcze pkt z z-listami to to co drogie wybiorą i nic nie zostanie xD

weług mnie powinni podnieść ceny tego ale zrobić żeby nagrody były dostępne cały czas np. ipod zamiast 300pkt to 700 a ps3 już 1500np. ale żeby nagrody były dostępne cały czas a nie takie restocki z których nic się zamówić nie da.

Ja nie mogłem nic kupić, w ogóle nie mogłem wejść na stronę :-/ Dopiero koło godziny 22 :shock: Wkur**łem się strasznie i zamówiłem sobie koszulke :slight_smile:

Yyyy… powiedzcie mi tylko co to ten Z-Lister ? VIP ?

TO właśnie o to chodzi, żeby wszyscy się rzucili na jakąś nagrodę, a kilkaset/tysięcy ludzi tylko wygra… - takie mniemanie ma lockerz pewnie.
Oszukiwali by i by mieli szybko to 1500pkt przykładowo i masowo by nagrody znikało i często by żadnych nie było, bo już by nie zostały…

Mi nie doszła jeszcze za z-list koszulka :confused: