Lockerz.com - nagrody za free

Następny restock będzie nie wcześniej niż w Listopadzie…

a przysłali komuś tą koszulke? Bo mi wyskoczył komunikat zebym uzupełnić dane i rozmiar koszulki bo chcą mi wysłać (chyba :stuck_out_tongue: )

mi żaden mail nie przyszedł z wysyłką czy coś ;/

Wg mnie gowno z tego zobaczycie;p heh zbyt piekne zeby moglo byc prawdziwe, niestety!

mi przysłali zebym uzupełnil dane do piątku 6 pazdziernika bo chcą wysłac koszulke

mi też :smiley: yeah!!! bd miał w co się ubrac wkoncu :smiley: YEAH!!!

Wszyscy Z-List chyba to dostali ;] Bo ja i moi kumple też ;] Ale dane mam wszystkie uzupełnione ;D

Shakin napisał:

Ale dane mam wszystkie uzupełnione ;D

Tak, tylko musisz mailem potwierdzenie wysłać.

[ Dodano: 30-10-2009, 19:26 ]
Shakin, przyszła ci ta skórkaż

Nie jest napisane, że mam potwierdzić, jest napisane, że muszę je uzupełnić do piątku…

Nie, skory poki co nie mam…

mi nic nie przyszło a kiedyś im wysyłąłelm maila potwierdzającego zamiećszkanie numer telefonu itd ;p

Ha pałki dzisiaj jest jakaś promocja na Lokerz dla Usa i Canady i psp po 10pkt rozdają wiec wpisałem adres mojej babki ktora mieszka w usa i zamówiłem xDD Jak dojdzie do niej to wam napisze XDDD

siwy ładnie to tak kłamać?? :smiley:

ja mam 280 ptz dopiero :smiley:

wrona napisał:

siwy ładnie to tak kłamać?? :D



Ratchet and Clank fans unite! Lockerz is giving away one complete PSP Rachet and Ckank bundle in today's sweepstakes. This slick, black portable Play station let's you connect to the Internet, talk on Skype, and play music, all while journeying to a new galaxy in one of the world's most popular games. With this package, you'll find a whole new level of play. And all it takes to enter is 10 PTZ. We're taking entries all day on 11.08.09 from U.S. and Canadian members. You can enter as many times as you'd like. The more you enter = the more chances you have to win.

Też dostaliście e-maile od Lockerz w sprawie amnestii ? ;p

tzn?? mnie tylko przysłali ze jeżeli mam nieuczciwe punkty , to im mam powiedzieć i tylko je usuną :smiley: a jeżeli , nie powiem , to usuną wszystkie ale wątpię żeby się połapali , skoro nie połapali się do tej pory :smiley:

http://img217.imageshack.us/img217/1315/image021n.jpg
it’s me i moja koszulka właśnie przyszła kurierem pocztex xD
ale się nie śmiać z twarzy xD
ważne że lockerz działa i wysyłają do PL :smiley:

[ Dodano: 10-11-2009, 14:43 ]
aaa żeby taki kowal się nie czepiał i nie prosił o erotyczne zdjęcie z pozycji laski aby mógł sobie wyobrazić to i tamto mwoie iż w łazience było foto robione bo tam mam najlepsze światło i mi nie zamazuje obrazu (aparat w telefonie.)

no więc dowód dla niedowiarków że można wygrać :roll:

Adverion napisał:

no więc dowód dla niedowiarków że można wygrać :roll:


Koszulkę z logo? To ja dziękuję :-D

Ja dostałem właśnie maila, że wysłali mi koszulkę

Damianho napisał:

Koszulkę z logo? To ja dziękuję :smiley:



Koszulke masz za samo z-list :stuck_out_tongue: To znak, że jednak cos wysyłają :stuck_out_tongue:

Lol, ja też chce taką koszulasę, nie mam w czym chodzić xD

looool lol lol lol

Też jestem w Zlist a nic nie dostałem ;|