Lockerz.com - nagrody za free

O w pytkę, ale stron… :confused:

Zaprosi ktoś? :smiley:

[USUÑ_TO]xarmac[maupa]gmail[kropka]com

Sorry, za taki adres, ale nie chcę żeby spamboty mnie zaspamowały :confused:

EDIT:
Chmm… Dziwne - jeszcze nie doszło, a na gmaila zawsze mi maile przychodzą w kilka sekund :expressionless:

Poszło.

Na forum o Lockerz napisano ze teraz nagrody bedą mogli zamawiać tylko użytkownicy z vipem by nie bylo takich problemów jak ostatnio.

no na facebooku też o tym pisali. według mnie dobry pomysł aczkolwiek zdobyć vip’a to nie problem więc dużo to nie pomoże. za to niezapowiadanie uzupełnień na pewno pomoże ;p
co do lockerz… ja nadal mam 0 znajomych zaproszonych i nie dostaje punktów za zalogowanie i odpowiedź… dziś odpowiadami pisze że “you earhned 4 ptz” a i tak liczba punktów się nie zmieńiła…

Może znowu mają problemy z licznikiem, a zaczną naprawiać dopiero za jakiś czas. Mi za logowanie nie dodaje, a za dailies tak.

SiWy napisał:

bedą mogli zamawiać tylko użytkownicy z vipem



Ehh.. Troche to głupie... Ale jednak kto będzie chciał np. coś za 200ptz to raczej już będzie Z-Listerem....


Mi też nie nalicza :D Ale na facebooku pisali, że się zajmą tym w ten weekend i w przyszłym tygodniu

Dzisiaj dostałem za logowanie…

Woczoraj nie.

[ Dodano: 17-10-2009, 10:04 ]

Shakin napisał:

SiWy napisał:

bedą mogli zamawiać tylko użytkownicy z vipem



Najpierw z VIPem, później pewnie następni…



Jeśli zostanie dla następnych xD

Ale wszystkie pkt macie w ich bazie ;D Takze kiedys wszystko wroci do normy ;D

haha, wiświetla mi się że mam 0 zaproszonych.

Kowal napisał:

haha, wiświetla mi się że mam 0 zaproszonych.



mam to samo a i tak mam Z-list

Buahahaha, ale was w chuja zrobili xd Mówiłem że nic nie będzie z tego PSP xd

A jeśli nie wierzycie to patrzcie i się napalcie na nagrody http://www.vidoemo.com/videosearch.php?q=Lockerz+Unboxing+

wyslijcie mi zapro panasek16@o2.pl

Poszło.

spoko i co na email mi przyjdzie zaproszenie ?? czy jak

[ Dodano: 18-10-2009, 11:32 ]
a juz spoko w spamieć bylo :smiley:

Tak, jakbyś miał problemy to pisz na gg. Jest w profilu.

wyslij ktos jeszcze raz tylko na ten email patrykpanas@wp.pl bo cos się zjebalo ;/

Wysłane

Zaczynam wątpić, czy tam te nagrody kiedykolwiek będą dostępne :stuck_out_tongue: a jeśli będą to pewnie w małych ilościach i raz na ruski rok…

SOON :smiley: Czy jak to tam pisało :stuck_out_tongue: