Koszulki Jednoslada

Shakin nic nie pisał, bo Shakin od czasu do czasu czyta całe forum.

Nie zaoferowałem się tylko napisałem, że znajoma takie robi.

Z grafiką pewnie wyjdzie drożej, ale jak będzie jakaś większa ilość zamówien to myślę, że da się coś ponegocjować.

Tu macie koszulke -> http://dl.dropbox.com/u/6219753/j.pl/koszulka%20(1).JPG

Możecie się pobawić, ustalcie jakiś wzór, a ja podeśle do wyceny.

Tutaj macie przykładowe hafty.





Mam koszulkę klubową już jakieś 3lata. Prana wieeeelee razy… I nic się nie dzieje… Nie pruje się, nie schodzi…

Ja proponuję JEDNOSLAD.PL (albo FORUM.JEDNOSLAD.PL … nie nie to głupie) z tyłu, nick na lewym cycku jaki tam kto chce.
A graficzka ? Może być tamta, którą zaproponowałem (mi osobiście się cholernie podoba) no i gdyby była na plecach to od razu byłoby wiadomo czym się interesuje dana osoba nosząca koszulkę :wink: No o ile oczywiście nie sprawi ona większych kłopotów (grafika) lub cena przez to nie podskoczy zbyt mocno …

Jutro wszystko opiszę w innym temacie i zrobi się wstępną liste …

Jutro wszystko opiszę w innym temacie i zrobi się wstępną liste ...


wczoraj pisałeś, że dziś zrobisz, dzisiaj piszesz, że jutro zrobisz...

no ta grafika według mnie może być taka większa z tyłu na plecach i może z przodu nad nickiem lub pod też dać taką małą grafikę, tą samą oczywiście ;)?

Mafioz napisał:

wczoraj pisałeś, że dziś zrobisz, dzisiaj piszesz, że jutro zrobisz...


Była już 00:14 ale chodziło mi o dzisiaj czyli czwartek ... Zara się tym zajmę nie peniaj :)

no ta grafika według mnie może być taka większa z tyłu na plecach i może z przodu nad nickiem lub pod też dać taką małą grafikę, tą samą oczywiście ;) ?


Nieno jak już to jedna i myślę, że na plecach ... z przodu tylko nicka się strzeli :)

Edit:
tak se myśle teraz to nie opłaca się jeszcze robić tematu z listą jak nawet nie wiym ile dokładnie by to wynosiło i co z tą grafiką więc założę inny :P

No to weźcie tą koszulkę co wam dałem, pobawicie się w paincie/gimpie/psię i zrobcie grafike, podajdzie wymiary i zapytam ile wyjdzie.

noo ja tez wezmę taka koszuleczę :smiley:
a czy z nickiem czy bez to miu to rybka :wink: