Koszulki Jednoslada

Może byśmy się ogarnęli i zamówili koszulki z napisem jednoslad.pl?
Na allegro są po 25zł koszulki z dowolnym nadrukiem, trzebaby ustalić dokładną treść napisów, kolor i może taniej by wyszło gdyby ktoś zamówił hurtem daną ilość koszulek i potem by jakąś tanią przesyłką porozsyłał do forumowiczów.

Może pod napisem swój nick byśmy mieliż nie wiem, składajcie propozycje jak miałby wyglądać takie koszulki, może ktoś zna u siebie jakiś zakład gdzie byłyby tańsze takie koszulkiż

Chce koszulka :smiley:

Popieram pod warunkiem, ze będzie to sitodruk, bo inaczej długo się nie utrzyma :wink:

No Simon jak wiadomo planuje zmiany i już my (moderatorzy) wyszliśmy z takim pomysłem no ale jak na razie cicho …
Wszyscy chyba poparli ten pomysł :slight_smile:
Ode mnie: Nick musi być :slight_smile: No i jakaś fajna czcionka :slight_smile: A kolor myślę, że czarny albo 2 opcje :slight_smile:

P.S. Później można by też zrobić naklejki …

Shakin zaoferował się że mógłby u znajomej takie koszulki zamówić wyszywane. Na plecach napis jednoslad.pl, na lewym sucie nick.
http://dl.dropbox.com/u/6219753/koszulka%20(1).JPG

ej ej, i jeszcze napis BUFU pod jednoślad.pl xD
http://www.youtube.com/watch?v=SjzGr1EFrI4
hahaha

ta Super zioło

To czemu tego tu nie napisał ? :stuck_out_tongue: A to Ci piernik :smiley:

No to byłoby dobre :slight_smile: A jakaś graficzka nie wchodzi w grę ? Zaraz czegoś poszuakm

No i jaka cena i kolor ?

Jakiś motocykl.

[ Dodano: 27-09-2010, 20:27 ]
ok 25zł.




Ciężko coś znaleźć fajnego ale ja proponuje to 2gie bo jest mega :slight_smile:

Z tyłu nabarkach napis jednoslad.pl, pod spodem logo jakieś lub coś podobnego, a z przodu nick i będzie ok :slight_smile:

Właśnie pod spodem proponuję tą graficzkę 2gą którą dałem :slight_smile:

Koszulkami musi się ktoś odpowiedzialny zając.

Co do ceny to za drogo.U mnie w miescie robią takie koszulki za 15

Mafioz napisał:

Co do ceny to za drogo.U mnie w miescie robią takie koszulki za 15




A po 3 praniach mozesz wycierać nimi podłoge ;)

Jak robić, to porządnie! :wink:

Racja … wolę dopłacić, a mieć na dłużej - tak samo jak z wszystkim innym :slight_smile:

Więc jakto z tą graficzką robimy ? Najlepiej jakby się tu sam Shakin wypowiedział …

ale nie myślicie…
Te koszulki do Shakina miały być WYSZYWANE a nie drukowane napisy, więc ta grafika, żeby ją wyszyć to może być drożej dużo, chyba, że napisy wyszywane a to nadrukowane, ale myśle, że cena 25zł to za samą koszulke z wyszywanymi napisami bez nadruku. Z grafiką to pewnie drożej jeszcze xd
PS w Ankiecie pierwszy raz przeczytałem “czy chciałbyś firmową koszulkę” xD hahaha jp xDD

Oh ah przeplasiam :stuck_out_tongue: Zależy jak te wyszywane będzie wyglądało :stuck_out_tongue:

poczekajcie , trochę bo być może , są takie skromne plany ale jeszcze nic nie wiadomo , będzie nowe logo js.pl i wtedy z tym logiem się pobawimy , albo ten znad wody co dawany jest na fotkach , to moze też być dobre …

ta… zanim to nowe logo będzie to z roczek minie…