Koszulki Jednoslada

takie logo mi się widzi http://jednoslad.pl/foty/st/artykuly/aerox/09.12/aerox_2_24.jpg

jak to w dolnym prawym rogu

Po co nick na koszulce? Wg mnie lepiej Jednoslad.pl + motor

z tyłu strona www. , i logo jednosladu… a z przodu te moto co rudy podał + nick :slight_smile:

jakby co to ja się pisze na to :wink:

tylko po pierwszym :lol:

ta tylko który będzie teraz ten frajer i zamówi koszulki ?? bo pewnie potem połowa i tak nie kupi , a z drugiej strony większość będzie się bała , robić przedpłatę na konto

Jak ten, co ma bezpośredni dostęp, weźmie próbkę, zrobi foto i pokaże, to jak zainteresowani(ale nie pewni) zobaczą, to zapłacą :wink:

Ja tam zapłace na pewno :D:D:D

ja też, tylko zróbcie bez tego nicku ;p

Czemu bez nibył

Z nickiem albo nie biorę :stuck_out_tongue:

Tak kondzio i za takie wymagania to zabulisz z 50zł …

Ja proponuję tak:
Zrobić listę kto chce na 100% brać koszulkę (kto chce z nickiem kto bez - też się napisze) no i dopiero złożyć zamówienie …

ja biore na sto pro … Narazie poczekajmy 2-3 dni … zobaczymy kto chce koszulke… później już się zrobi konkret liste i każdy poda rozmiary:)

JB na 100%

Ja Biorę na 100%.

Może niech mody robią listę w pierwszym poście?

Ja też biore na 100%
z Nickiem

Ja proponuję osobny temat bo tu spam i w ogóle a takie coś to musi być porządnie zrobione bo jednak kasa jest …

DEKLARUJÊ, ŻE ZAJMÊ SIÊ LIST¡ ! Trochę później bo aktualnie ciężko z czasem :stuck_out_tongue:

albo z nickami albo bez bo zamieszanie będzie, zaraz ktoś powie, że chce z nickiem ale bez napisu jednoślad inny będzie chciał na plecach cycki a drugi cipe i tyle będzie. wszyscy mają to samo i już. Według mnie przynajmniej. Co się nicków wstydzicie? ;p

Ewentualnie myśle że może trochę zmienić nick jak ktoś chce, Kak ktoś tam ma np:
Nick468496463

No pewnie, że nick można dać jaki się chce ale nicki i już ! Przecie tak samo jak ja znalazłem jednego ze skutery.net na zawodach miał koszulkę z nickiem to potem poszukałem go na skutery.net no i pisałem do niego i pośmigaliśmy razem z Szympą i kdekarzem wtedy bo właśnie go przez nick znalazłem ! :slight_smile:

no ale tak dziwnie z nickiem przez miasto chodzić :D… Już mam jedną koszulke forumową z nickiem (tzn. z imieniem swoim) i tak trochę glupio wole juz bez :stuck_out_tongue: . Ale jak robicie “Z” to trudno przeboleje :]

z jest właśnie fajne :smiley: z imieniem nie ale z nickiem tak :smiley:

No z imieniem też bym nie chciał raczej :stuck_out_tongue: Ale nick to z chęcią :slight_smile:
Jutro zrobię temat-liste :slight_smile: