Komputer złom -> modernizacja ...

Wyczyściłeś ten procek dobrze ? z kurzu

ale górnik :shock:

huja nie górnik
po co zakładać nowy jak to się może składać o modernizacji a reszta pozamykane
poza tym byłbym górnik jakbym napisał odpowiedź do poprzednich rozmów a ja napisałem coś od siebie mój problem nie tamten nowy całkiem.
poza tym to jest nonsens

a pasty ma być dużo czy mało?

aa sorry Szympa, nie zauważyłem twojego postu :stuck_out_tongue:

pomóżcie mi bo mnie rozwali,
kupiłem paste silver 5 niby najlepsze i wyglądało na ok temperatura procka w spoczynku ok 30 stopni trochę pograłem i się wyłączył i teraz spoczynkowa temperatura to 70-80stopni,
co jest nie taką czemu się tak robi ogarniajcie.
przecież ta pasta jest niby do 120 stopni,
i teraz pewnie jak zawsze jak zdejme radiator i trochę ją na nowo rozsmaruje to będzie na troche ok, ale czemu czemu tak jestą
coś tam czytałem że niby czasem się wyginają płyty główne i to może być przez takie coś? że z czasem tą paste wyciśnie i już tak nie styka bo jest coś krzyweź

poza tym Rudy musisz mi formata zrobić i nowy windows

formata to dzieci w podstawowce robia. A odkurzales go? zobacz czy wentylator nie jest zabrudzony

a ja nie umieć i hoy, poza tym nie wiem jak by ten windows chodził jak bym go ja zainstalował,

wszystko było czyszczone xxx razy

To kup porządny wentylator albo po prostu większy. Albo zrób z niego turbine i zrób mu przeciąg czyli na przodzie obudowy wentylator wciągający i na tyle obudowy następny, który będzie wywalał powietrze w tył. Przy takim przewiewie nie powinien się grzać z tym, że znowu będzie głośniejszy.

ale raz chłodzi raz nie, czyli jakiś złe kontakty radiatorem a prockiem, ale jak to ogarnąć