kingway hooligan by marcin027

Cześć Wam wszystkim.
Chciałbym Wam przedstawić mojego hooligan’a :mrgreen:
Jest on z 2006r. Jak go kupiłem to był w fatalnym stanie i już na drugi dzień był w częściach.
Z początku chciałem tuningować go więc kupiłem cylinder 80cc made in china :lol:. Była to porażka kompletna. Więc mam już kupiony silnik z piaggio lc. na razie seria ale to się zmieńi. W skuterku właśnie rozpoczynam robić nadkole połączone z plastikami ponieważ plastiki są tam popękane że szok :smiley:
Oraz wkładam tylną lampę diodową z kierunkami od aeroxa.
Zamiećszczam fotki z wczoraj:
Na Formę z tektury nakładam żywice z matą szklaną:


A tu już fotki z dzisiaj z zamontowanymi plastikami w skuterze i z nałożona szpachlą:






Proszę o komentarze i propozycje co by jeszcze w nim zmienić. :sunglasses:

powodzenia w projekcie, ale dlaczego to nadkole takie krótkie??, beznadziejn ie to wygląda jak dlamnie, poki jeszcze mozesz to je przedłóż

dzięki za uwagi właśnie na takie liczyłem. No to jutro się biorę za przedłużanie a teraz lece do garażu zrobić fotki wyprofilowanego już miejsca na lampę :smiley:

Obiecane fotki:

szkoda ze dałes lampe od roxa :frowning:

jest git :slight_smile: oby tak dalej lubie takie projekty :smiley: nie sztuka z markowca zrobić cos sztuką jest z chińczyka zrobić cos :smiley: ja podziwiam takie projekty :slight_smile: no rób rób widzę że cos z tego będzie :sunglasses: :sunglasses:

oby tak dalej, dasz fotkę jak wygląda z przodu?

zamiast roxowej trzeba bylo dac np od hmm… speeda 2 ?? ;)) nadkole trochę krutkie i nieladnie wygląda (tak jak moje ;P) ale dobrze ci ida prace :wink:

BALU napisał:

oby tak dalej, dasz fotkę jak wygląda z przodu?

ok mogę dać tylko, że jutro i przód już jest zmatowany pod malowanie :mrgreen: A wyglądem przypomina speeda.

marcin027 napisał:

A wyglądem przypomina speeda.

przepraszam za pytanie ale brales cos ?? moze bardziej do keeway focus podobne co ??

Danielson napisał:

przepraszam za pytanie ale brales cos ?? moze bardziej do keeway focus podobne co ??


Nie Podobne do speeda 1 Link do allegro: http://allegro.pl/item702704763_kingway_hooligan_gratisy_kask.html

jednak cos brales… widziales kiedys na zywo speed aż? chociaz looknij do mojego worklogu i looknij jak speed wygląda… to ma tylko lampe przednia PODOBNA i nic więcej nawet kolo niego nie stalo… ;))

no ok masz rację ale nie róbmy z tego tematu offtopu :mrgreen:

Projekt podobny do mojego tyle że ja swój swap skończyłem i sprzedałem :slight_smile:

Życzę powodzenia :).

danielo321 napisał:

Projekt podobny do mojego tyle że ja swój swap skończyłem i sprzedałem



A swap poszedł sprawnie czy były jakieś problemy?? Co jeszcze potrzebuję?? mam już silnik i zbiornik oleju :mrgreen:.
A nadkole na razie wyszlifowałem bo zabrakło mi żywicy na przedłużenie.
Później dam fotki z dalszych prac.

Potrzeba całą elektrykę.

tłumik gaźnik filtr tez by się przydal… modul elktryka tak jak Kowal, pisal no i duzo cierpliwosci ;)) I pamietaj TO NIE JEST PODOBNE DO SPEEEEDAA!!! Bo mojemu malenstwu się smutno robi ;(

Danielson napisał:

Bo mojemu malenstwu się smutno robi ;(

ok Przeproś go ode mnie :-P . A tłumnik na początek mogę dać z 4t czy nie bardzo??

Nie. Lepiej już bez jezdzic.

Waski napisał:

Nie. Lepiej już bez jezdzic.


sąsiedzi by mnie do sądu podali :-P

Kowal napisał:

Potrzeba całą elektrykę.


A mogę może sam cewkomoduł kupić i przepiąć?? Trzeba wszystko??

zrozum ze dajac inny silnik musisz caly osprzet do niego dac czyli gaźnik tłumik CALA elektryke wiec wyciagnij sam wnioski ;)) 2t musi byc tłumik zrobiony dla danego silnika proste ;=)