kingway hooligan by marcin027

teraz mam wielki problem z elektroniką. Nie wiem Jak ją podłączyć. u mnie w skuterze są zupełnie inne wtyki.
ktoś kto się na tym zna proszę o odezwanie się do mnie na gg.
Z góry dzięki.

marcin027, a elektryke masz stara czy noważ? chodzi o cewke modul magneto itd masz od tego nowego silnikaż?

Danielson, Tak tzn. mam już wszystko od piaggio i elektryka popostu wszystko i che ją przełożyć.

powinno pasowac ja mam w speedzie tak ze sa takie laczenia ze innaczej nie da się podlaczyc

Więc tak lakiery zamówione w najbliższym czasie lakierowanko :mrgreen: :smiley: :smiley: :smiley:
w najbliższym czasie dodam fotki gotowych plastików do małowania.

nadal mam problem z elektroniką. :oops:

a co dokładnie nie tak moze jakos pomożemy :PP

mam inne kolory kabli niż na schemacie oraz w moim skuterze sa inne wtyczki :oops: :oops: :oops: :oops:

przecież to nie jest az takie trudne:D u kumpla takie cos rozilismy;d tylko mielismy cała stacyjke

elektrykę zostawiłem na jakiś czas w spokoju bo mi już sił brakuje…

A plastiki są już szpachlówką natryskową i podkładem pomalowane w tym tygodniu powinien już być cały pomalowany…

Daj lepiej to do jakiegos eletryka duzo nei wezmnie a efekt będzie :wink:

siema,
Skuter pomalowany. W niektórych miejscach widać krople wody ponieważ dopiero co go umyłem. jeszcze na to przyjdzie warstwa bezbarwnego. a na błotnik przedni jeszcze jedna warstwa koloru. tył jest na razie w podkładzie. Kolor z palety FERRARI ROSSO SCUDERIA.







farba akrylowa małowałesą

szkoda ze lampa od roxa ja bym dal moze od eSRki te okragłe

siw3x napisał:

farba akrylowa małowałesą


nie bazą pisałem że jeszcze muszę bezbarwnym :-P

A mam problem mianowicie nie wiem co się stało ostatnia warstwa w niektórych miejscach wyblakła nabrała taki różowawy kolor a nie taki jaskrawy czerwony jak pozostałe... Co zrobiłem źle??

Za mało lakieru może??

ale to już 3 warstwa była i tylko na jednej połówce elementu…

no to dawaj fast bezbrarwny i upload :smiley:

najwidoczniej źle wymiećszana farba ;))

średnio widać ale na moje oko straszna mora na tym wyszłaż sam małowałeś? Jeśli jest to baza to po co myłeś to wodą, bezbarwny na bazę kładzie się po ok 30min aby z bazy rozpuszczalnik wyparował.

Witam po dłuższej przerwie.
Przepraszam że nie pisałem ale nie było mnie w domu
przez te pół roku. w Skuterze jest już podłączona elektryka silnik odpala ale mam problem ponieważ mam gaźnik 17,5mm a wszystko w silniku seryjne i paliwo wraca mi się do filtra powietrza. I czy mógłbym prosić o fotkę z podpisanymi śrubkami która co reguluje?? I na jaki ząbek ustawić iglice??

Pozdrawiam