Kingway Barracuda 2T.

Ja cie piernicze... To nie fajnie, jakbym miał krzywą ramę, albo lagi ;/ Chociaż jakby rama była krzywa to by mnie przecież po puszczeniu kierownicy znosiło na jedną stronę. Przednie lagi, wątpię. Chociaż z drugiej strony coś na dziurach piszczy jak się jedzie.

nie koniecznie kuzyn ma krzywą ramę widać to jak ch.. od tyłu, a mu nie znosi, ale nie wiem czy ma takie objawy jak na naszych.

coś musi być nie tak. U siebie moge przy 50 puścić kierownice i jedzie prosto. Przy wyższej prędkości lepiej nie próbować. ;)

U mnie też można puścić ( ja i tak "bez trzymanki jeżdżę rano bo zimno)
przy "rzucaniu" kierownicą też jedzie prosto tylko odczuwa się jak by każda część skutera chodziła na prawo i lewo...

Ryglos jak bedziesz miał czas rozkręć przód i popatrz na łożyska ;]

Tu nie chodzi, że każda część skutera "lata". To są jakby drgania, które się nasilają, gdy spada prędkość. Madi, to znaczy dzieje się tak gdy jadę 55km/h, puszczam gaz, puszczam kierownice i skuter jedzie, zaczyna powoli zwalniać, a to jakby wprost proporcjonalnie do spadku prędkości się wzmacnia. I nie rzuca skuterem, ani nie tracę panowania nad nią tylko drga coraz mocniej, na 2 strony. Chyba nagram filmik, ale to już raczej nie dziś ;D

wiesz, drgać to może, jak są mniejsze obroty to drgania silnika się nasilają i po puszczeniu kierownicy to czuć

U mnie też jest tak, jak kupiłem skuter to już tak było, więc według mnie tak musi być ;d

U mnie zaczeło się tak od 2tyś. km.

Przypomniało mi się, jak kiedyś mi rol-gaz sam nie odbijał to mogłem jeździć bez trzymanki więc raczej to jest problem spadku obrotów

Niee. U mnie nawet gdy chcę przyspieszyć w pewnych granicach trzęsie..

No na pewno nie tak... Dziś próbowałem nagrać z tym filmik, ale nie za bardzo wyszło, potem spróbuję. Mafia, to drganie przy rozpędzaniu na pewno nie jest tak mocne. Poza tym, gdy chociaż palce bym trzymał, to się nic nie dzieje, dopiero jak pojadę trochę bez trzymania, i to jest bardzo mocne. Mam wrażenie, że normalnie zaraz kierownica cała się przekręci w jedną stronę, dlatego zawsze wtedy już łapię ją, bo nie chce szlifa zaliczyć.

Napisałem: "w pewnych granicach"
Szczerze? Chciałem dziś nagrać filmik, jadąc z pracy puszczam a tu ku*** nic-,- I teraz przy rozpedzaniu mam ;s

Na jaką powinno się wymienić dysze w gaźniku w tym modelu?
W serii była włożona 62... Ja włożyłem 82,5 i wydaje mi się, że jest za duża...

No super... Licznik mi się dziś zepsuł ;/ Elektryczny chiński szajs ;/ Musze jechać w tym tygodniu do serwisu, niech robią, od czegoś gwarancja jest...

O ile gwarancja obejmuje licznik...

No właśnie mi przy zakupie przebajerowali mnie żeby tego bajeru nie brać... I powiedzieli, że i tak się zepsuje, a jak się zepsuje to wstawią analogowy...
Ciekawe jak będzie u Ciebie...

Madi, gwarancja obejmuje licznik.
Czechu nie wiem, pojadę zobaczę. Chiński szajs ;/ Jak wymienią na papierowy to trochę lipnie, bo brzydki jest i jeszcze pewnie z 10km/h zawyża prędkość. Elektryczne nie zawyżają tak.

Mam do sprzedania taki skuter !

http://warszawa.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-motocykle-skutery-Kingway-Barracudy-Stan-B-DB-Alarm-Gratis-PILNE-W0QQAdIdZ315714000

Wstaw więcej fotek,z daleka, z tyłu itp., pokaż jak wygląda te Nadkole (Do poprawy), oraz co rozumiesz przez Chwytak powietrza

Pfff... Za 1700zł... W tym sezonie były nowe po 1999zł...