Keeway Matrix Minarelli AC By Psada

Silnik w już w ramie. Ciężko było odpalic, ale się udało :wink:


Film jak już odpalił :wink:
http://psada2.wrzuta.pl/film/4SmCfBSaWVK/wideo-0009
W weekend dostane mechanizm do kopniaka to będę regulował i jak skończę to nagram film i porobię zdjęcia :wink:

no spoko :smiley: ja tez mam w moim matrixie min hor od apki rally i nawet to lata zartarlem cyl i kupiłem tlok vertexa pojeździlem 70 km i rozjebal się pierscien i znowu do szlifu i nowy tllok ale jednak czulem ze jest moc bo keewayoswki silnik to sobie można do duuu wsadzic

Troche nie pisalem. Keeway smiga ladnie. ~75 realna + zajebiacze przyspieszenie. W niedziele złapała mnie policja i zabrali dowod, bo mialem przepalone zarowki xD przod i tyl. Na razie nie jezdze. Projekt odkladam do pazdziernika. Bedzie przyplyw kasy i na 99% będzie 70ccm jakieś wario i sprzeglo. I jak starczy kasy to wiekszy gazior. I kolejna przerobka plastikow :wink: Co dokladnie będzie nie zdradze.
pozdro

[ Dodano: 07-08-2009, 12:05 ]










Tak wygląda teraz :slight_smile: jeszcze na nowo pomalowane sa klosze z tylu.
Pozniej filmik z jazdy.

No spoko , ale na tej przedniej czaszy czegos mi brakuje :confused: , daj jakieś wloty bo tak pusto jest…

To właśnie chyba tak ma być :stuck_out_tongue:

mógłbyś się pokusić o jakiś mocniejszy wydech bo teraz wygląda jakby miał 15KM

teraz wygląda jak mój matrix :PP
ale mi się podoba :stuck_out_tongue:

To się wydaje ze taka pusta jest ta czacha. Na żywo ma takie wyglebienia, których na zdjeciu nie widac.

[ Dodano: 08-08-2009, 11:25 ]
http://psada2.wrzuta.pl/film/6dmYy4SyIkY/wideo-0011

http://psada2.wrzuta.pl/film/3NdyunZYC3O/wideo-0012

Fajnie nawet śmiga, ale moim zdaniem zepsułes go tym badlookiem wcześniej seryjny wyglądał o wiele lepiej.

gadasz siwy dobrze teraz wygląda

Dokładnie tak jak mówi Siwy bad look nie za bardzo :smiley: ale to kwestia gustu .

Wazne ze mi się podoba :wink: Niedlugo moze dam fotki z yaskiem r ;PP

mi się podoba ten badlook nawet ;]

fajny skuterek zakładaj r’ke to będzie jeszcze lepiej :smiley:

Wczoraj zlamal mi się tłumik xD przy tym kolanku do silencera :stuck_out_tongue_winking_eye: chce ja przyspawac tak zeby byla na dol :slight_smile: co o tym myslicie?? :PP

A lepiej chodzi bez slinceraż

zrob na 95% nie pogorszy osiagow ;))

bez silencera chodzi za glosno :wink: ale fajnie. Bardziej basowo. heh nie wiem czemu ale tak jest. Dzisiaj albo jutro będzie pospawane :))

No widzę że “kiłeja” wskrzesiłeś na minarelli :smiley: szkoda że ac :frowning: ja bym poszedł na całego i lc zrobił to dużo daje :slight_smile: a tak to jest git trzymaj tak dalej :stuck_out_tongue:

co wy się ludzie tak na to lc upieracie , mnie tam szkoda kasy na cylki lc , a druga sprawa lc jest najzwyzej dobre w dalsze trasy , ja jadac 40 km na ac zatrzymałem się na odpoczynek dla mnie i silnika raz

Wrona ma racje :wink: ja robie trasy max 10 km. Nie wiem czy dzis da rade spawac, ale do konca tygodnia będzie na 100%.
aha i cylinder juz przytarty :PP