Keeway Matrix Minarelli AC By Psada

Witam!
Chcę wam przedstawic projekt mojego skutera, którym jest Keeway Matrix.
A więc, kiedy go kupiłem wyglądał tak:


|
Gdy zdjąłem pokrywę przekładni, zobaczyłem ze wariator do niczego się już nie nadaje. Ale nie miałem kasy na nowy więc założyłem multivara od Atali Rizatto. Jeździłem tak. :stuck_out_tongue:
Po pewnym czasie zdjąłem błotnik, zerwałem naklejki, kupiłem podwyżkę, przyciemniłem tylne klosze. Teraz wygląda tak:

Niedawno zatarłem cylinder. :stuck_out_tongue: Właśnie dlatego rozpocząłem projekt.
PLANY:
(ZMIANA PLANOW)
Mechanika
1. SILNIK MINARELLI AC. (JEST)
2. Wydech LeoVince ZX (JEST)
3. Nowy Wario (Najprawdopodobniej Hebo NG albo Malossi multivar)
4. Regulacja rolkami, sprężynkami itd. :wink:
5. Później jak będę miał kasę to cylek, gaźnik, sprzęgło.
Optyka
1. BadLook. (JEST)
2. Wyjęcie stelaża i wygładzenie tyłu. (JEST)
3. Malowanie na czarny mat. (JEST)
4. Kiera BMX. (JEST)
5. Nadkole.

No, następny bierze się za robienie chinolca. Gratuluję i życzę powodzenia.

Lubię jak tacy posiadacze roxów nabijają się z chinoli :wink: Mnie to nie razi :slight_smile:
Pozdro i dzięki.

Mnie się Matrixy zawsze podobały i ten również mi się podoba :slight_smile: Kończ plastiki i dawaj fotki :stuck_out_tongue:

Fajny ale tył wydaje mi się za wysoki a reszta ok

Marian, też tak sądzę. Przede wszystkim Matrix na zdjęciach jest trochę brudny :slight_smile:

Mi się właśnie taki wysoki tył podoba :wink: Na razie jest podwyżka 5.5cm ale chciałem włożyc ok 8-10 :wink: Kuzyn w TPH ma 16cm :wink: xD
Wieczorem będą fotki bo dziś idę kończyc do garażu plastiki.
A brudny był, bo na hopkach byliśmy, a jechałem do kuzyna i nie chciało mi się go myc.

psada2, nie nabijam się, po prostu podziwiam cię że masz chęć robić chinolca, nie zrozumiałeś mnie, a wręcz odebrałeś moją odpowiedź zupełnie odwrotnie. A roxa posiadam od 0,5 miesiąca a 3 lata jeździłem huraganem. :wink:

Umyj go i daj fotę tej lapy od tyłu, z zapalonym światłem mijania i kierunkowskazem włączonym, chcę zobaczyć jak to wygląda.

Nie umyję go, bo plastiki są wyszlifowane i prawie gotowe do małowania :wink: A przez lampe w dzień ciężko, ale widac swiatlo :wink: kierunki normalnie widac.

Projekt zapowiada się fajnie ale gaźnik 21 do malossi sporta to przesada totalna zwlaszcza ze masz wydech słaby:P

Wiesz… kumpel w runerze miał ten gaźnik do 50. Cylinder Metrakit MK Series 50ccm. :stuck_out_tongue: I szedł mu całkiem nieźle. Nie będę wydawał kasy na nowy gaźnik. On sprzedaje skuter to kupię od niego gaźnik. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Skuterek bardzo ladny ;] matrixy zawsze mis ie podobaly :slight_smile: ale wydaje mi się ze zx będzie trochę przyslaby do 70ccm sport… ale jak chcesz chyba ze pozniej cos wiekszego dokupisz :wink:

Wszystko zależy od funduszy. Zobaczymy jak będzie na ZX’ie. Później, na następny sezon kupię coś mocniejszego.

chyba ze tak :wink: myslalem ze chcesz go zostawic i nie zmieniac :wink: ale tak jak mowil SiWy, gaźnik 21 to lekka przesada 19mm do sporta 70ccm idealny 21 to juz do racinga

Założę 21 i zobaczę co to zrobi :wink: Jak będzie źle to kupie 17,5 albo 19. :wink: Ale do wszystkiego potrzebna jest kasa :-/

to lepiej od razu kup 19 bo za duży też nie jest dobry

21 bedziwe dobry i będzie dobrze na nim chodził :lol: ale bedze palił swoje :-/

matrix jak moj jak chcesz to mam na sprzedarz gaźnik 19mm :stuck_out_tongue:

Mam już gazior 21 :slight_smile:
Obecnie skuter wygląda tak: :slight_smile:

A to plastiki:


BadLook:

z badem chyba ciut przegiołes ale tak poza tym to może być ciekawie :smiley: