Keeway Matrix Minarelli AC By Psada

Faktycznie, bad look za bardzo wchodzi na lampy. Nie wiem czy nie zasłoni całej wiązki światła. Jak jeszcze możesz to zmniejsz go :wink:

Bad fajny :smiley: widoczności pewnie będzie zero ale to co zajebiście wygląda :smiley:

Nie robi mi to ze nie będzie dawac światła :wink: i tak w nocy nie jeżdżę :slight_smile:
Dziś pomalowałem prawie wszystkie plastiki. Jutro ostatni plastik i wrzucę fotki. :wink: Powiem tylko ze mi się podoba :stuck_out_tongue:

Edit.
A właśnie kupie cylinder do keewaya. Nie jakieś bgm’y czy coś podobnego :wink: Jakby co to gg//1679390

ja mam cylinder stage 6 sport tylko ze bez tłoka :frowning: ja mam takiego samego bada w matrixie jeśli chccesz to mam tez przełozenia na predkosc :stuck_out_tongue: i wario :stuck_out_tongue: a co do widocznisci to ja mam dodadkowe hlogeny bo nie dało się jezdzic :stuck_out_tongue:

noras093 jak możesz to napisz do mnie na gg to się dogadamy :wink:
A w dzień i tak mi światła nie są potrzebne :stuck_out_tongue_winking_eye:

psada2, Albo mam takie wrazanie albo bad jest z lewej str wiekszy ;/ chyba ze to tylko mi się tak zdaje

tak się zdaje bo robione telefonem i miałem ustawione za słabą rozdzielczośc i w ogóle słońce tak cień zrobiło :wink:

ale nie o to chodzi… wida jakby lewe bardziej na lampe nachodzilo… i chyba tak jest ;p sprawdź suwmiarka czy jest idalnie tak samo ;d i napisz mi czy mialem racje :wink:

Się okaże po malowaniu xD

To zostaw trochę farby ;] bo ja ci juz mowie ze jeden jest wiekszy ;d chyba ze będziesz mowil ze to tak specjalnie xD

Ja ci mówię że to ci się wydaje. Czacha była chyba też przechylona na prawo może dlatego się tak wydaje, bo na żywo wygląda równo.

okarze się pozniej… a na jaki kolor malujeszł?

Czarny mat. Na razie wydaje się zajebi***e :wink:

Tylko nie spieprz małowania bo ma ten matrix wyglądac zajebiscie :wink: taki rozkaz odemnie xD ! Bo nawet seryjne matrixy mi się podobaja

Nie spieprze bo kumpel mi maluje. On się na tym zna. :wink:

NOładnie ładnie ale teraz czas na efekt końcowy :wink: Pozdro

Duże zmiany!! Kupiłem silnik minarelli ac. Do piątku powinien dojśc. Jak złoże skuter to dam foty całości. :wink:

No i gitara :smiley: Zobaczysz będziesz na pewno zadowolony , jak będziesz miał jakieś problemy z założeniem to pisz :stuck_out_tongue:

Problemów nie będzie bo zakładam to z kumplem który wkładał minarelli z aprilli rally do Huragana :slight_smile: Więc powinniśmy sobie dac rade :stuck_out_tongue:

Seyjna minarelka to nic nadzwyczajnego ale po założeniu np wydechu staję się bardzo mocna. Przykładowo u mnie na seri v-max 65-70 to po założeniu wydechu stage6 pro replica bez żadnej regulacji v-max wynosi lekko ponad 80 i mega przyśpiesza oczywiście jak się wkręci na obroty :PP Bo bez regulacji wiadomo jak jest. Tak że zakładaj wszystko i ogień