katana z minem odpala ale niebardzo chce jechac

membranki sa dobre bo wsadzilem z innego skutera i tak samo bylo … wykrencilem swiece i cala czarna jest kupiłem tez dzis nowa swiece wsadzilem odpalilem pochodzil nawet nei minute i cos mu zaczelo odwalac i niechcial zapalic tylko tak zalapal na sekunde i gasnie wykrencilem swie ce i tez taka trochę czarna jest czemu tak się dzieje niewiecie??

Może fajka jednak?

Z ssaniem wszystko ok?

fajka jest dobra ale sprawdze tak zeby mieć pewnosc ale jest tez no nowa bo ją kupiolem podkoniec sezonu

[ Dodano: 08-03-2010, 20:26 ]
tzn jak ssanie sprawdzić ??.. aha i dzis mi przyszedl gazior 19mm wiem ze zdeka przyduzy no ale i z ssaniem recznym jest jutro go założę moze

moze masz za duzo oleju w benzynie :wink:

a jak ten olej się wg ustawia tzn dawke oleju i gdzie;p?? … no i czy przezto by niechcial skuter jechac ze zaduzo oleju? no bo nawet kopci zdeka weic mozliwe ze zaduzo go dostaje

przy pompce się to ustawia. abo jakieś pokrętła albo takie jak ja miałem w keewayu, była linka i czym bardziej linkę się naciągnęło tym więcej oleju dawał ;p

a co do tego gaźnika 19mm?? to jak myslicei o nim w seryjnym skucie

bezsens

ale się opylało za 100zl z saniem recznym polini zobaczy się jak to będzie chodzic na nim czy bd zalewac czy co …

jak dasz dobrą dysze to nie będzie zalewać ale nie opłaca się pod tym względem że powiększy się znacznei spalanie a osiągi raczej słabo.
ja bym szukał kupca wystawił na allegro za 120zł z tym ssaniem i jakby co to mówisz że za 150/170 oddasz i zarobisz ;p

kupiłem go “na przyszlosc” bo chce hebo maston replice wsadzic ^^ tak ze wiesz

do manstona 19 to takie minimum już totalne xD do niego to między 20-24 bym pakował ;p
na Twoim miejscy kupił bym stage6 sporta i robił mocnego sporta na tej 19 jak już ;p

a do tego stage sportato pasil by wydech stage 6 pro replicaż bo mam okazje takiego za 50zl^^ w chromie

[ Dodano: 08-03-2010, 21:55 ]
aha i niewiem czy pisalem ale jak zgasnie i sweice wykrence to jest mokra tzn trochę zalana

to za dużo paliwa ;p
jak za 50zł wydech to bierz, do stage6 sport będzie ok, choć lepszy byłby yasuni r i tak ;p
ale za 50zł się opłaca jak nie jest styrany na maxa, najwyżej sprzedasz drożej jak będzie za słaby ;p

Mafioz napisał:

to za dużo paliwa ;p

i co zrobić zeby bylo mniej paliważ?

eee? dać mniejszą dyszę? obniżyć iglice?

i wyczyścić filter

to tak założęlem tego 19mm no lae koles mi wyslal bez srubki do regulacji mieszanki chyba alboo brotow to jest niewiem za bardzo ta blizej krucca no i pobawilem się chwile tam z nim odpalilem skuterka na wolnyhc obrotach ladnie chodzi i na manetke reaguje zajebiscie tzn ze od razu na obroty się wkrenca no ale z v-maxem to juz nie tak pieknie z 40km/h i tak się dusi tyoche(zreszta bez filtra jechalem) no ale jutro mam zamiar dysze wykombinowac i dzialac dalej no i tez tąbrakującą srubke do regulacji:)

mateo007 napisał:

zreszta bez filtra jechalem



:573: :573: :573: :573: :560: :560: :wpale: :wpale: :wpale: :wpale: :wpale: :wpale: :505: :505: :505: :505: :502: :502: :502: :502: :502: :612: :612:
i tyle mam do powiedzenia w tej kwestii...

jak go dusi to wyreguluj.