Jaki Motorower moge kupić ,mam 12lat?

jaki odpowiedni na muj wiek motorower mogę wybrać? :566:

może byś bardziej określił co cię interesuje skuter/biegówka … :?:

aprilla albo yamaha

:evil: biegi czy automat chcesz ?

biegi

no i tu zależy co cię interesuje…
“ścigacze”? - yamaha tzr, aprilia rs 50 (jeśli się rozchodzi o nową rs a nową tzr, to bierz rs, bo jest na silniku derbi który według mnie jest lepszy)
SuperMoto? - Aprilia sx, Yamaha DT, Derbi Senda (i tu też brał bym derbi albo sx bo są na silniku derbi)

Określ co cię bardzie interesuje…

mam jeszcze jedno pytanie czy aprilla rs 50 nie będzie na mnie za duzażhttp://forum.jednoslad.pl/images/smiles/011.gif

rs 50 ? niee, a ile masz w ogóle wzrostu…?
Rs 50 jest właśnie mała…

ok. 150cm

Dasz rade … Jeśli chcesz “ścigacza” z biegami w 50ccm to RS 50 będzie dla ciebie odpowiednia :slight_smile: Ewentualnie TZR 50 ale to już według gustu i okazji :slight_smile:

dzięki :slight_smile:

Adverion napisał:

"ścigacze"? - yamaha tzr, aprilia rs 50 (jeśli się rozchodzi o nową rs a nową tzr, to bierz rs, bo jest na silniku derbi który według mnie jest lepszy)



Przecież on tego nie utrzyma przy tym wzroście :lol: :lol:

Adverion napisał:

SuperMoto? - Aprilia sx, Yamaha DT, Derbi Senda (i tu też brał bym derbi albo sx bo są na silniku derbi)



Za wysokie dla niego.

Szczerze, kup sobie skutera i na nim pomykaj, bo w/w biegówki są dla Ciebie za duże gabarytowo.

Mateo napisał:

Szczerze, kup sobie skutera i na nim pomykaj, bo w/w biegówki są dla Ciebie za duże gabarytowo.


Daj spokój na rs50 czy tzr 50 siedzi się niżej niż na skuterze, porównuje z moim skuterem (Peugeot JetForce) i myślę że spokojnie da radę, a i nie rób tego błędu co ja i nie kupuj skutera bo ci się szybko znudzi, tylko od razu biegi ;-)

Przy 150cm nie da rady na TZR, jestem tego pewien, sam w wieku 13 lat(miałem chyba 155cm wzrostu) chciałem Tzr kupić i nic z tego, nawet jej utrzymać nie mogłem ;]

spoko ale co ten temat tu robi :slight_smile: zły dział

moja dziewczyna ma DT 50, podwyższoną na maxa i przy wzroście 163cm daje rade spokojnie :P. Więc nie pierdolcie, że nie da rady na pseudo-ścigu (bez urazy dla posiadaczy), i nie polecajcie mu gówna jakim jest kibel (bez urazy dla posiadaczy) :D, bo będzie tego żałował ;).

Moj rat choc wysoki nie potrafil utrzymac cagivu primy xD Pamieć tam pierwsza jego jazde. Scig zdjety z przyczepy stoi na stopce, Brat podchodzi, siada, prostuje i jeb gleba na druga stronę xD

hahah :smiley:

Przecież to kwestia wprawy …

Da rade spokojnie - byleby nie kupował kibla (skutera)

co wy gadacie wgl 150cm na tzr za maly będzie a zeby ja utrzymac to juz wgl a ile warzysz i czy jestes dojsc silny czemu kazdego namawiacie na aprilie i yamahy co to nie ma juz innych moto na swiecie? Ja ci proponuje Rieju rs2 albo Rs1 bo sa nizsze od tzr i aprili
W tzr dziwnie sprzeglo bierze wiec mysle ze na rieju będzie ci lepiej :slight_smile: a najlepiej to poczekaj az podrosniesz bo teraz to go tylko po scierasz i będzie wiele gleb