Jaki Motorower moge kupić ,mam 12lat?

A jak nie chcesz czekać, to kup mały skuter, yamaha jog, piaggio zip itd. Nie wiem co wy macie do tych skuterów, na początek są niezłe do nauczenia się jak zachowuje się jednoślad podczas jazdy. Potem zmieni na biegi i tylko ogarnąć biegi będzie musiał. Chociaż ja po ostatniej jeździe aroxem w maju, jak teraz mam motocykl, wsiadłem na skuter, to dziwne uczucie to było. Bardzo dziwne.

nie ma co się oszukiwac biegowka i skuter to jest calkiem inna jazda a ja tak od serca tez bym ci proponowal skuter bo ty masz 12 lat a biegowki okolo 100 wyciagaja wiec lepiej na poczatek nie swirowac za bardzo

na krosy i sm się nei patrz nie dasz rady ja na mojego chinola muszę podciagac spodnie zeby przelozyc noge nad siedzeniem a do największych nie należy :wink: tzr w starej budzie jest niska bez tendencji do przechylania wiec mozesz brac :wink: tylko popros tate zeby ci zablokowal :wink:

Heh Danielson pomysl ze masz 12 lat kupujesz biegowke i co poprosil bys tate o zablokowanie ?:smiley: Na pewno nie :slight_smile:

a może by tak spytać go ile ma pieniędzy a nie wylatujecie z yamahą tzr kupi z starej budy bo za 2000tyś i mu się będzie psuła bo ktos nie dbał a jak ma koło 5 tyś to spokojnie kupi fajną tzr

A może kupi simsona ? tanie częsci , wytrzymałe i idealne na start.

kaban1998 określ jakie pieniądze jestes w stanie zapłacić za moto, wtedy mozemy Ci pomóc.

Sądzę, że on już wybrał, albo po prostu więcej tu nie zawita