jaki kupic skuter za 2600zL

mam 183 cm wzrostu i szukam cos dobrego :->

Od razu wykluczamy nowe - chińskie gówna …

Kupisz coś używanego markowego i będziesz 300x bardziej zadowolony.

Były już tematy tego typu na forum więc poszukaj - na szybko powiem Ci tak:

Najlepiej jakbyś dozbierał albo wysępił od rodziców tak do 3500-4000zł przy tej kwocie można szukać już porządnego zadbanego sprzętu :slight_smile: WAŻNE ! Nie bądź napalony - poczekasz trochę to lepiej na tym wyjdziesz niż kupując na szybko

Jesteś wysoki więc jakiś duży skuter - z tego co mi na szybko przychodzi na myśl to chyba Yamaha Jog R - nie pamiętam co jeszcze było duże.

RudY napisał:

Yamaha Jog R



żartujesz sobie ??

to jeden z mnijeszy skuterów , widziałes go kiedys na żywo

zasada jest prosta

wybierasz co ci się podoba

najlepsze silniki to

minarelli horizontal* EWENTUALNIE vertical*
piaggio/gilera = p/g
peugeot vertical/ horizontal* lepsze są horizontale

hmm silniki jak morini czy podruby minareli (są w keewayach) od razu sobie odpuść tak jak cała reszte quang cianng yangów , tajwan i china to jedno i to samo nie da się zrobić na ten chwyt


* vertical = czylinder stojący horizontal= się cyl leżący

podoba ci się jakis skuter

wrzuc linka z allegro czy cos i cos ci o nim powiemy

http://moto.allegro.pl/bardzo-zdobna-szybka-mocna-gilera-runner-50-i1640960013.html

silnik p/g duży wygodny skuter

z tego co widzę po fotach przydało by się wymieniłeś oponki , jezeli chciałbys akurat ten egemplarz potargował bym się jescze co do ceny

wrona napisał:

żartujesz sobie ??

to jeden z mnijeszy skuterów , widziałes go kiedys na żywo



Ano racja - pieprznęło mi się właśnie - przez to mówiłem CHYBA bo nie byłem pewny :p

a co mysilici o neosię ??
:?:

minareli horizontal

a podajcie jakieś dobre skuterki tak ok 3000zl na gilera runner 50 :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 01-06-2011, 21:49 ]
zeby to jeździ a nie tak jak chinskie tylko do mechanika jezdza :sunglasses:

yamah aerox
gilera stlaker
peugeot trekker
peugeot jetforce
peugeot ludix
peugeot vivacity
peugeot speedfight
yamaha bws
yamaha slider
yamha jog
piaggio nrg
beta ark
malaguti f12
tego jest w chuj i ciut ciut , adaje idiotyczne pytania

Ja mam Piaggio Nrg Mc3 z 2003r i mam 191 cm wzrostu i wygodne jest… Nawet jak zarzucę pasarzera to wygonie się jeździ… silnik P/G … mam gaźnik 17,5 i wariator małossi, wydech pół sportowy *odblokowany i zapierdziela 90 ;D

Honda x8r , duża, ładna , sportowa.

rafal93 napisał:

Honda x8r



chujowe morini

Według mnie Runner. Zależy też do czego wolisz skuter… Niektórzy wolą małe zwrotne, i np. łatwiej na koło poderwać :P… Więc to już Ty powinieneś powiedzieć czego oczekujesz.

chłopaki powiecie co lepiej zbierac jeszcze rok i cos lepszego kupić np yamahe tzr :!: :sunglasses:

[ Dodano: 03-06-2011, 22:11 ]
lub jakiegoś crossa lub enduro tylko musi mieć 50 cmm :cry:

jak chce ci się czekaj to jak najbardziej

:smiley: nie chce gowno kupić :]

No jeśli wytrzymasz mozesz rowniez kupić i na nowy sezon sprzedac :slight_smile: jak chcesz niedaleko mnie stoi yamaha neos 2006r czarna 2400 stan ogolnie dobry i jeszcze by tam cenę się urwalo trochę na pewno :slight_smile:

no juz wytrzymam ten roczek i kupie cos leprzgo

wrona napisał:

rafal93 napisał/a:
Honda x8r


wacuś morini



o kurwa widzę się znasz jak sam skurwysyn ^^ Honda ma silnik hondy i tyle.

Powiem ci jedno. jezeli nie chcesz nic grzebac przy nim tylko jezdzic i się cieszyc jazda to kup sr lub jetforce na wtrysku. jak lejesz dobre paliwo i jezdzisz na seri nie zajedziesz a będzie palil max 3l jak chcesz grzebac wybij sobie z glowy wtryski wtedy tylko gaźnik.

peugeot vertical/ horizontal* lepsze są horizontale



Tu moglbym się trochę poklucic. A dlaczegoś Bo verticale sa juz o wiele dłużej na rynku. Kazda czesc do nich przeszla juz pare modyfikacji przy czym sa lepiej dopracowane i jest ich o wiele więcej i z wiekszym wyborem jakosciowym i cenowym. Horizontal od peugeota za dlugo nie jest na rynku części za wiele nie ma. ale niby mocniejszy. Ja na twoim miejscu jezeli chodzi o te 2 konstrukcje jakby wybierac to tylko stojacy ale w cieczy.