jaki kupic skuter za 2600zL

Danielson napisał:

o kurwa widzę się znasz jak sam skurwysyn ^^ Honda ma silnik hondy i tyle.



ale tak czy inaczje nie są to zajebiste silniki :)

a co do cykłow , danielson to nie jest system operaycjny , to są cylindy , na pewno częsci itd to horizontala są droższe i cieżej dostępne ale są to mnie wadliwe egezmplarze i na pewno mocniejsze :)

Teraz za 3 000 zł kupisz dobrą biegówke a 50 cc nie wiem czy nawet mój kumpel by ci nie sprzedał swojego rieju za taką kwotę :wink: do tej kwoty co masz na lajcie kupisz dobrą maszynę tako jak aprilia sr i inne tylko że to nie będzie rocznik 2008 tylko koło 2000 ale z tych lat też kupi dobrą maszynę ogólnie jak coś świeższego to możesz kymco s9 wybrać rok 2006-8 kupisz za tą kwotę :wink: ogólnie w ścigacze 50 bym się nie pchał

ReKoRd napisał:

ogólnie w ścigacze 50 bym się nie pchał


Niby czemu ? Na pewno lepsze to niż skuter :roll:

Jebać 50cc w biegach!! Silniki Hondy są Hondy i są normalnie Pancerne !! Polecam w 100%.

Co do ditecha(wtrysk)… Uważaj na to… na rynku jest dużo zajechanych … Jeżeli chcesz śmigać serią(prędkość ok. 85km/h ) + spalanie w miescie do 3,5( przeważnie 3/100 ) to bierz ! ale uważaj na zajechane modele ! i równiez poczytaj w necie(ja teraz nie pamiętam) jakie są przedziały rocznikowe skuterów(silniki) kolega kupił sr morini w papierach 2004r… Produkowane do 2001 bodajże… data z ramy 2001 … trzeba uważać !

kondzio94 napisał:

Jebać 50cc w biegach!!



co kto lubi

co prawda tzr wygląda jak moto z silnikiem od motorynki , ale przynajmneij po włozeniu cylka sport i paru pierdołków śmiało leci ponad paczkę :) a sm'ki tj derbi nie są wcale takie złe :)

kup sobie aeroxa, cenę trzyma, ale luks sprzęcik. Szybki i ekonomiczny, kiedys zamknąłem się poniżej 3 litrów/100km

z tego powodu że gaźnik 12mm i pewnie dysza ok 50 :smiley: no u mnie w piaggio trzeba liczyć ok. 4,5/100 … Gaźnik 17,5 i dysza 76 … ale za duża do mojego setupu… zakladam 65 na dniach…