Jaki kask?

Jaki polecacie kask na skuter? do 200zł? kolor jakiś czarny z jakimiś emblematami. np. z jakaś czachą.

Za 200 zł dobrego kasku nie będzie :frowning:

dołóż 50zł i kup lazera np. katane

PS. Było od groma takich tematów, wystarczy poszukać

ja mam zamiar kupić lazera

Polecam, sam użytkuje i jestem zadowolony. Osobiście ma katane

Mam także lazera takiego samego jak Marian, tylko czerwony ;p
Kask super, od razu zakochałem się w małowaniu.
Jednakże co mnie irytuje, to to, że przy wyższych prędkościach i zamkniętej szybie świszczy mi wiatr :evil: to mnie denerwuje, jest to prawdopodobnie przez troszkę zjechaną uszczelkę…
A tak poza tym to jest git kask :mrgreen: :mrgreen:

P.S. jeszcze jedno: szyba niby jest przeciw “parowalna” ale jednak przy niższych prędkościach, gdy jest ciepło paruje :stuck_out_tongue: Nie wiem, może w kaskach z najwyższej półki też tak jest i może tak ma być :oops:

Ja mam NITRO N 760VX i mi też szybka paruje jak jadę powoli i mam zamknięty nawiew na szybkę bardzo wygodny kask i się nie wygniata jak tańsze kaski. I ten wlot u góry co ma to działa przy ponad 100km/h i to jest jego wada :frowning:

Co do parowania to przy małych prędkościach zaparuje. A co do tego świszczenia to nie wiem o co ci chodzi, ja w swoim ponad 200 jechałem i aby wiatr słychać ale nigdy na skuterze :shock:

Ja mam CAN za 250zł i nie narzekam :slight_smile:
Nic na niego nie mam.

Marian napisał:

Co do parowania to przy małych prędkościach zaparuje. A co do tego świszczenia to nie wiem o co ci chodzi, ja w swoim ponad 200 jechałem i aby wiatr słychać ale nigdy na skuterze :shock:


Dlatego mówię, że mam zjechaną uszczelke...

Dołóż 50zł i kup Naxa F1. Ja mam i nie narzekam. :stuck_out_tongue:

Ja mam ls2 360 czy jakoś tak i jest gites. Coprawda kosztuje okolo 350 ale jest naprawde super. przy 150 jest cichy (sprawdzałem nierazXD) i do tego solidny - łeb mi uratowal podczas wypadku - Polecam

[ Dodano: 2008-11-24, 23:29 ]


Już się nie popisuj że 150 jedziesz… Byle odrzutowiec cię wyścignie xD
A wracając do tematu: Jak luki chce do 200zł to co ty mu tutaj z 350 zeta wyjeżdżaszł :wink:

mam takie zapytanie :slight_smile: lepszy Lazer czy Naxaż

Damianho napisał:

Już się nie popisuj że 150 jedziesz... Byle odrzutowiec cię wyścignie xD
A wracając do tematu: Jak luki chce do 200zł to co ty mu tutaj z 350 zeta wyjeżdżaszł ;-)


Nie którzy czytać ze zrozumieniem nie umieją.
Wytrzymałe są kaski Lazeraż

magnus-rider napisał:

mam takie zapytanie :-) lepszy Lazer czy Naxaż


Nie wiem jak Lazer, ale Naxa jest spoko.

Z tych dwóch bierz lazera

2:1 Lazer:Naxa :stuck_out_tongue: dobra, biore Lazer’ka :smiley:

Bierz co chcesz :stuck_out_tongue: Ten co ma Lazera (Marian) powie, żebyś brał Lazera, a ten co ma Naxe (ja) powie, żebyś brał Naxe :wink:

Jeździłem w naxsię to dla mnie nie ma co porównywać do lazera