Italjet Formula AC 97 r

No , zaopatrzyłem się już w szpachle i zywice z mata szklaną i czy ,mógłby mi ktoś powiedzieć jak zrobić tego bad loka czy jakoś tak tu foto



Zrób tak a będzie git :smiley: innego pomysłu nie miałem, i chyba w miare wygląda ?

A moze cos takiego :smiley:

, zrób takiego bada , jeden z najładniejszych itali :smiley: zrobiony przez gościa z s3m

wrona, to jest projekt remika czy mi się wydaje?? Kiedyś widziałem podobnego ale to było dawno i wydaje mi się że to remik to robił :stuck_out_tongue:

tak to jest remika :smiley:

niestety on to dawno opchnął :smiley:

i to było 125 na dwóch garnkach??

owszem :smiley: i planował dać nawet jakoś 4 gary ale nic z tego nie wyszło :smiley:

ta sprzedał za 5200 wypolerowane wszystko :d i to był najszybszy skuter !!!


Mistrzem w VT to ja nie jestem :mrgreen: No ale może coś takiego ??? albo chociaż bez tego dolnego…

Aha jak się już bawisz z szpachlą to:
Ta kratka na czaszy to jest wlot powietrza do chłodnicy ?
Jeśli tak to weź zaszpachluj to i zrób takie wloty jak ma aerox czy coś w tym stylu bo ten prostokąt fajnie według mnie nie wygląda :slight_smile:

Adverion napisał:

Mistrzem w VT to ja nie jestem :mrgreen:


Hehe ale ten dolny lewy wygląda jak zaspawany :D

Adverion napisał:

No ale może coś takiego ???


Tak fajnie wygląda ... ale świecić to to nie będzie :D

Adverion napisał:

Jeśli tak to weź zaszpachluj to i zrób takie wloty jak ma aerox czy coś w tym stylu bo ten prostokąt fajnie według mnie nie wygląda :-)


Tylko nie rox !!! Wymyśl najlepiej coś swojego ;]

i za to napisałem że coś w tym stylu xD
http://www.youtube.com/watch?v=oiIwoCSAAhw
Spróbuj zrobić może coś takiego z lampami jak ma ten ducati …
Aha i ja to VT robiłem na szybko… może wyszło jak zaspawane ale jakaś propozycja jest … :mrgreen:
Można zrobić bez tego dolnego “spawa” i będzie ładnie świeciło :stuck_out_tongue:

Zostaw ten wlot jaki teraz masz ! Rox już zbrzydł ! Za dużo tego się człapie :smiley:

To jak ide już po całości to może światła tył od sr diodowe ? ???

ale od sr nowszej czy starszej ? jak od starszej to nieeeeeeee bo są nieładne te 2 kółka :-/

Właśnie te 2 kółka są wyrąbane ;}

popieram! :smiley: ale nie tylko dlatego, że mam SR, tylko mi się podoba i dużo ludzi mówi że fajnie :slight_smile:

Rób ten bad od Adveriona bez tego na dole, ten wlot na czaszy też byś mógł jakoś ładnie zrobić jak już ktoś proponował, ale nie wloty od roxa,
Mnie też te kółka się podobają.

W SRce te kółka są spoko, ale Twój skuter jest za szeroki aby mogło to dobrze wyglądać moim zdaniem :wink:

Ok więc kółka pozostawiamy kwesti gustu :stuck_out_tongue:
A może byś wstawił tylną lampę od JetForce albo SpeedFight 2 :?: :roll: bo fajne są