Italjet Formula AC 97 r

Adverion napisał:

A może byś wstawił tylną lampę od JetForce albo SpeedFight 2 :?: :roll: bo fajne są


A może tak od Roxaż :-D
A tak na serio to musisz dać coś dużego, bo małe nie będą pasować. Może lampa od Katany? ;-)

Od Katany zbyt podobna do roxowej.

duża lampa hmm to może od Stara ? :mrgreen:
A tak na poważnie to ładna lampa jest od SF2 i jest duża :stuck_out_tongue:

Tu mam pare fotek i sami zobaczcie :





to jest chyba to ? :d




Najpierw muszę wszystko spolerować , wahacz , klamki i przekładnie . Potem dopiero mata z zywica i szpachlą i potem bende myśleć ale w nastempnym tygodniu przyjdzie mi kieramana z lusterkiem chrom :slight_smile:

Od Coliberka !!!
Duża jest przynajmniej :wink:

Jakie zryte te lampy od SR :stuck_out_tongue:

Kowal napisał:

Od Katany zbyt podobna do roxowej.


Widziałeś kiedyś lampę od Katany? :roll:

To było pytanie retoryczne? Chodziło mi o kształt. A poza tym to ona nie wyglądałaby za specjalnie w italu bo w katanie tył tak ładnie przechodzi w lampę, takżecoś takiego byłoby ciężko zrobić.

Daj lampe od F12 i będzie cacy :smiley: od SR całkowicie nie pasują na tyle te lampy :smiley:

To w końcu jaką lampe dac ?

mr.Jeremy napisał:

To w końcu jaką lampe dac ?


Tą która Ci się podoba ;-) Na pewno musi być duża, bo to duży skuter i mała nie będzie pasować :-)

mi te swiatła podobają się od sr nawet znalazłem za 50 zł kolo może mi wysłać 2 sztuki czerwone

Weź custom lampy zrób i już! Tylko pytanie jakiś:P A przód zrób a’la wóz bojowy(takie szparki tylko) i będzie kozak :smiley:

No daj lampę od speedfight2 i będzie miodzio wyglądało… na mielochu kup tę z białym kloszem i będzie w wacuś ślicznie :wink:

UP : Przyszła do mnie dopiero 1/z 3 paczek
Kiera Bmx Str8
Sprężyny Cenrtalne
Stożek
Łożyska SKF
Lusterko F1 Chrom
2 Sprzęgło Malossi Fly
Dzwon
Korektor Momentu Obrtowego
Nowe Kolcki Hamulcowe
Piasta
Koło zębate

DO końca weekendu powinny przyjść ostatnie 2 paczki :)))
To znaczy Wariator Malossi Multivar
Sprężynki sprzegła chyba jeszcze z 4 pary
Mebranki Malossi Karbonit
Wał MK
2 wariator seria






Z kiera to trochę mnie poniosło , i nie wiem czy wizualnie będzie pasowała do itala , i pod nowy kolorek :)) Ale jeśli nie będzie to sprzedam za rozsądne pieniądze

Sama kiera to TNT taką bo adapter raczej nie :573:

KIera Str8 adpater rowerowy ponieważ tylko takie pasuja do Itala :slight_smile:
mam licznik od roxa z obrotomierzem , i nie wiem czy brać się za wszczepienie tego do itala ???
jak myślicie dobrze to będzie wyglądac?

Na co Ci licznik od roxa ? Boże czy wszyscy jak coś wymieniaja to na pierwszy odstrzał pada “rox” to już nudne jest . Daj zwykły rowerowy licznik jak nie masz $$ :smiley:

żadnego licznika od roxa tam nie dawaj, źle będzie wyglądać bleee
Rowerowy i git, ale musi mieć do ustawiania rozmiar kół.

ale nie zakładam kiery bmx , lipa jak dla mnie z ta kiera :d i zostaje seryjna kiera , co do tego licznika chyba sobie odpuszcze w ogóle inne podłączenie niz w moim :frowning:

Czemu nie dajesz bmx? źle wyglądaż