Italjet Formula AC 97 r

Taaa docieram po ostatnim trenigu boksu dochodzę do siebie …

mr.Jeremy, dostał wpi.erdol xDD hah :smiley:

No WITAM WAS więc tak ital odpala z 1 kopa dziwne prawda ? ale jednak
Skuter ma na nowo robioną instalacje elektryczna
Teraz jak w lampie były 2 żarówki to świeciła się jedna od długich a druga od krótkich , to teraz się palą 2 naraz tzn krótkie 2 żarówki i długie 2 żarówki .
Świeca po 22km wygląda tak

Pomalowany wahacz nawet nie widać ze spreyem :stuck_out_tongue: dac tera tylko bezbarwny


Szkoda jednak , że sprzedałem kiermane bmx


bo by nawet jakoś wyglądało

Wszystkie śrubki się poluzowały od tych wibracji i ząbki się połamały , ale już nowy wiatraczek mam


Silnik z ramy wyjety śrubki tzn podkładki sprężynujące trzeba kupić bo wszystko się odkreca ;//


Ital do 70km/h rozpedza się średnio bo 6sek rolki 7g
Ale teraz iglica ustawiona na ekonomiczność i założony seryjny filtr powietrza jakoś trzeba dotrzeć
Gościnie



I mam tera problem , pamięta ktoś jak kiedyś zostało mi na wale takie coś od waria ? jak teraz założyć wariator aby tego błedu nie powtórzyć ?

pospmaruj tylejke smarem delikatnie uwarzaj na przeciwtalerze. I nic na sile pamietaj :slight_smile:

ale posmarować od środka ?

A tu tak pare fot :smiley: malowanie spreyem tzn podkład jak na razie brak kasy




Stelaż

Musze go jeszcze boszem wyrównać i spawy poprawić niby dobre są ale źle wyglądają . Dam podkład i rdza chyba go nie weźmie .




A tu filmik jak wkręca się na obroty
http://www.youtube.com/watch?v=m5P33A1TzA8

sorry, ale moje zdanie jest takie, tyle go robiłeś i nic ciekawego z tego nie wyszło :confused:

tak tak nic nie wyszło Skuter jest wyremontowany tzn :
Cyl Malossi Sport 70
Wariator Malossi Multivar
Sprzegło Malossoi FLY
Wał Top Racing Evolution Ng do 18 tyś Rmp
Łożyska SKF wraz z uszczelniaczami
Gaźnik Arreche 16 dysza 95
Przełożenie wtórne i pierwotne Top Racing
Sprężynki Czerwone Hebo
Centralka Hebo Czerwona +90%
Pasek Polini Race
Rolki 7g
Wydech Next-r
Stożek Gąbka
Cała nowa elektryka , nowy cewko moduł , magneto iskrownik , nowa elektryka światła zmostkowane . A co najważniejsze wszystkie części są nowe . Co do małowania nie mam kasy boto co wyżej napisałem trochę kosztówało . Choć i tak jest to moj 5 cylinder .
A to , że plastiki zaczepów nie maja wisi mi to (choć mam chyba z kilo szpachli i zywicy z mata szklana 2 duże opakowania to poprostu mi się nie chce) Skuter rwie na gumę

A co najważniejsze sam na części zarobiłem a nie doiłem rodziców !

jaka aluzja :P? Chodzi mi o wygląd… Ogólnie mi się ten skuter nie podoba i tyle. A myślałem, że z optyki też coś robisz… Ja też sobie wszystko sam kupuje do moto i też nie doję od rodziców. Na wachę bardzo rzadko nawet od nich biorę więc wiesz… ;p

Tak wiem customy w modzie tylko po co robić coś skoro italjet sam w sobie jest oryginalny . A poza tym i tak tera będę go ciorac na kole więc się nie opyla

no spoko :P, no i tak trzymać ;)! Pozdrawiam

jeremy ale wiesz ze to wszystko co w nim zrobiles dalo by rade w tydzien. optyki nie ruszyles a na moje jeszcze gorzej wygląda. ale to olac bo będziesz stuncil. Wiec ok. Ale kurwa ten stelaz taki mało pewny.

Śruby są nowo wytłoczone od stelaża, i tak będzie poprawiany. A poza tym tak jak mówiłem na wszystko sam zarobiłem i może to długo trwało ale sam to zrobiłem za swoje i dumny z tego jestem! A optyka co glebę zaliczę, i co potem szkoda będzie a tak to walić to :smiley:


Warto zamówić silnik 2 garowy od itala 125 ? 700 zł cały z mocownaiem do ramy elektryka cała regulator itp cały silnik aby w rame włozyć i odpalić ?

pewnie że tak , możesz się jeszcze troszkę potargować bo 700 to myślę że ciut przydużo :slight_smile:

Czy ja wiem bo elektryka cala cewki itp chłodnica całe kable od chłodnicy zbiorniczek koło amor . 700 zl to z wysłka już

aha jak w dobrym stanie to można.
A co do gleby. wymyslono takie cos jak crashe :smiley:

mr.Jeremy napisał:

Czy ja wiem bo elektryka cala cewki itp chłodnica całe kable od chłodnicy zbiorniczek koło amor . 700 zl to z wysłka już



a to już taki cały komplecik LC , i wysyłką która też nie jest tania :) to bierz :)

No tak ale jak znam życie i przy moim szczęsciu kupie założę pośmigam z miesiąc i coś się stanie a to jest twin 2 gary i ciężko z częściami

To ciekawy silniczek się szykuje :slight_smile: Zamawiaj, zamawiaj :wink:

bierej to kur.wa i się nie zastanawiaj. potem będziesz się martwil. na razie lans ze masz 2 gary ! :smiley:

Itala już nie ma ZAMIENIŁEM SIÊ ZA INNY sKUTER :stuck_out_tongue: