Inca Street 50-Czyli co odblokować, co wymienić !

wymianie???? czyli tą tulejkę trzeba zastąpić inną a nie po prostu wyjąć??

Tak,musisz mieć odblokowaną czyli całą gładką,tu masz obie.

i stała się jasność! na youtubie widziałem że w niektórych skuterach wyciąga się po prostu jakiś pierścień dystansowy, ale to pewnie zależy od modelu, u mnie nie wiem jak jest bo jewszcze nie odkręcałem bo i tak jest na razie na dotarciu,
dzięki za fotkę i pomoc

domel2000 wpakowales juz nowy moduł i co jest różnica?

U mnie nie było blokady na wariatorze. Wymieniłem moduł i odkręciłem tą złotą śrubke z gaźnika. Skuter teraz pomyka 65 km/h.

kustosz jaka złotą śrubke?

Chodzi o dyszę w gaźniku :D

Hugo a w jakim typie gażnik i marka

Krzysiek zapytaj kustosza,a nie mnie :D

Witam wszystich uzytkowników.
Posiadam skuter inca street 50 , i moje pytanie brzmi : czy mozna dokupić do niego owiewkę? jeżeli tak to jakie polecacie?

Basia masz na myśli szybę???

Basia napisał:

Witam wszystich uzytkowników.
Posiadam skuter inca street 50 , i moje pytanie brzmi : czy mozna dokupić do niego owiewkę? jeżeli tak to jakie polecacie?

Można dokupić, na allegro jest tego pod dostatkiem. Mocowane są pod lusterka.

Tak Krzysiek mam na myśli szybkę.

Pietro a mógłbyś podrzucić jakieś linki? patrzyłam na allegro , ale nie mogę nic znaleźć.....a trzeba też wiedzieć jaka szybka będzie pasować do inca street , ponieważ nie wszystkie dadzą się zamocować...

Basia napisał:

Tak Krzysiek mam na myśli szybkę.
Pietro a mógłbyś podrzucić jakieś linki? patrzyłam na allegro , ale nie mogę nic znaleźć.....a trzeba też wiedzieć jaka szybka będzie pasować do inca street , ponieważ nie wszystkie dadzą się zamocować...

Nie chce mi się wchodzić na allegro, sama znajdziesz. Wejdź w części i akcesoria motocyklowe, wpisz szyba do skutera i wyjdą. Te szyby z mocowaniem pod lusterka są uniwersalne i jest możliwość regulacji. ;)

http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-szyba-skuterow-50cc-uniwersalna-p-12155-1.html?cPath=20723_27333_27342&sessID=4560c0df1620cb12d97ef41bb0288dd7

HugoBoss jak zawsze chętny do pomocy ;) Na allegro takie szyby są tańsze, za 50zł można kupić dobrą szybę.

Basiu bardzo proszę oto link do szyby http://allegro.pl/motojapan-duza-uniwersalna-szyba-do-skutera-i1623427040.html

to znalazłem jedyna ofertę z montażem pod lusterka. Przypuszczam, że gdyby pochodzić po sklepach z akcesoriami do skutera to na pewno by się znalazły

Krzysiek, aleś znalazł drogą szybę.. przecież to zwykła Awina, te szyby inni sprzedają po 49zł. ;)

Witam.
Aby uniknąć spekulacji to aby odblokować na 100% Ince Street 2T należy ściągnąć tuleję z wariatora (idzie do 60km/h), zmienić cdi (zamyka licznik). Sprawdzone na własnej Ince.
Pojawia się jednak problem z CDI - jak zamoknie - za cholerę nie odpalimy naszej maszyny. Mam paru świadków z tego forum.

Pozdrawiam