INCA STREET 50 2T - Pierwsze wrażenia

Dlatego uważam, że na testy powinni podstawiać dotarte sprzęty, ale standartowo chodzi o hajs i czas...niestety.

To apropos Street-a, taka mała anegdotka.
Przychodzę i oglądam (prywatnie). Patrze, a tam taki czerwony guzik po lewej stronie:

Ja: ooo, a to czerwone to co to?
Mechanik: To awaryjne. Możesz już je włączyć :)

awaryjne sie przydają- ja z nich korzystałem np. żeby dziękować innym kierującym;)

Mój dziadek ma takiego podobnego :P ,tylko Kingwaya w 4t :P.
Co prawda, to prawda - wygodniejszy od kymco :wink: .
Lecz osiągi (bynajmniej w 4t) - masakra.
O lewoskręcie w zatłoczonym mieście można zapomnieć .
Przyśpieszenia zero .

Super ;) Jechałem na takim u mnie w salone ;)

Witam mam zamiar kupić skuter inca street , ale mam mały problemik moja śmieszna waga to 138 kg a wzrościk 189 - no więc kurcze czy to mnie uciagnie - ewentualnie co moglibyście polecić może zipp quantum ?

Krzysiu, zalecam założyć nowy temat, lub tu:
http://www.skuterowo.com/forums/topic/inca-wlasciciele-i-sympatycy

Witam.

Dziś wracając miałem mocne wrażenia na drodze :) Nie chcąco przetestowały się hamulce.

Cisnę z pracy, burza, żaby z nieba lecą, droga z pierwszeństwem, moja prędkość 40km a tu nagle leszczu wyjazd z lewej z swojego podwórka wozem, ja na hamulce - przedni/tylni, Inca jak na torze żużlowym :). 50 cm od gościa się zatrzymałem bokiem.

Po tej przygodzie mogę stwierdzić iż następnym plusem są hamulce przy awaryjnym hamowaniu w deszczu oraz jakby nie patrzeć stabilność podczas tego manewru.

Pozdrawiam

Następne pozytywne wrażenie :)

Czytając artykuł na skuterowo.com dotyczące Jaki silnik wybrać:

http://www.skuterowo.com/2t-czy-4t-jaki-silnik-wybrac/

odniosę się do spalania.

cytat: "...2T: wady: 1. Wysokie spalanie. Motorowerowe silniki wykazują apetyt w granicach 3-4.5 litrów na 100 km trasy w mieście....."

Po pęknięciu setki na docieraniu mój wynik - 3,7 l. Myślę że nie jest to oszałamiająco wielka ilość zeżartego paliwa (przy obciążeniu około 130kg).

Mam nadzieję że po dotarciu sprawdzą się dane podawane przez producenta:

"...Ekonomiczne zużycie paliwa (L/100 km) ≤2.0..."

Jak dla mnie spalenie 3,7 l na docieraniu to nie dużo.

Pozdrawiam

p.s.
Ekonomiczne zużycie paliwa - proszę o definicje:)

Wodzu, to spalanie Ci spadnie do ok. 3L/100km po dotarciu;)

Te 3 l to dla mnie rewelacja:) Jak żonie powiedziałem ile spaliłem to mi odpowiedziała że chciałaby aby jej wóz spalał tyle na 100km:).

Mówię - wsiadaj na wariata. Wsiadła i ledwo czubkami palców sięgała podłoża - a ma 178 cm - stwierdziła że Inca Street jest dla niej za duża. Odpowiedziałem - ciśnij sobie dalej swoją śkodą:) i wypatruj tego co będę miał niedługo naklejone z tyłu na chlapaczu:)

No to ja mam tyle samo wzrostu co ona i dosięgałem do gleby;p zapora psychiczna robi swoje.

Pewnie tak - ale nie chce się przekonać do jazdy:)

..wódki nie przepijesz...
..baby nie.... prze..gadasz:)

Co racja to racja, za chwile nas posądzą o szowinizm;p

Przypomniał mi się taki kawał w temat: Co ma wspólnego kobieta z drzwiami?

Tym można trzasnąć i tym - tak?:)

Byłeś blisko!
Jak się nie trzaśnie to się nie zamknie ;p

Proszę tego nie traktować jako moich przekonać, ani jako mój sposób na obchodzenie się z kobietami-taki dowcip poprostu.

Nie wiem czy to standard ale w plastikowej obudowie działającego bezpiecznika jest także zapasowy bezpiecznik. Następny plus

Standart;) przynajmniej, w skuterach które ja miałem przyjemność użytkować;)
masz aku 4 czy 6 Ah?

qazwsxedc wrote:
masz aku 4 czy 6 Ah?

Dam odpowiedź jutro :) Wypadły mi szczegóły aku z głowy po szukaniu aku :) - Teraz nie chce mi się iść do garażu :) Deszcz pada.

Pytam z ciekawości, bo z tego co pamiętam to w Romku był "większy" akumulator niż w S9, ale prądnica w Kymkaczu o wiele lepiej zaradzała.