Hondzia X8R <3

Tak że no :smiley: nie wazne ile dałem :D:D

Hondzia z 98r , fotki wieczorem.

Naprawa to tak oddałem już do mechanika a setup po naprawie to :

-Cyl Power Force 70ccm
-Wał rms +wzmacniane łożyska
-Wydech LeoVince Zx
-Pasek Polini
-Wario Polini
-Łożysko igiełkowe Polini
-Moduł malossi (ogranicznik obrotów)

Jak na razie to planów wielkich niema :stuck_out_tongue: jak zrobi mi z tym to za jakiś czas kupie gaźnik i sprzęgło wtedy będzie full sport. Tak że foteczki wieczorem , proszę o komcie jak na nk xd

nie ma foteczek nie ma komci :573:



Jakość słaba ale moto u mechanika więc nie mam jak zrobić :stuck_out_tongue: Przedni błotnik jest pęknięty więc kupiłem od roxa :stuck_out_tongue:

kurwa farciarz, za tą kasę.

Nie wiecie gdzie można dokupić łożyska na wał do niej, bo jest z tym bardzo ciężko.

w sklepie z łożyskami ?? jak dobry sklep to maja każdy wymiar

ja tam kupowałem
http://www.lozyska.net.pl/
nie są to firmy no name,
ja akurat chyba kupowałem FAG bo SKF nie było ale szukaj

FAG’i to też dobre łożyska

no wiem i przez to kupiłem

W piątek będę miał wszystkie części oprócz łożysk , muszę się wybrać w miasto z starymi łożyskami. Pod koniec następnego tygodnia powinien być gotowy :stuck_out_tongue:

Czemu oddałeś do mechanika, a nie robiłeś samemu hęę ? Nie chce się cooo ? :stuck_out_tongue:

no właśnie, buuuuuuuu

Wgl to jaki jest teraz setup? a jaki będzie ?







A tutaj simery jakie dostałem do łożysk, jakiś ten drugi dziwny ?

Oddal do mechanika bo sam nie umieć nic zrobić :stuck_out_tongue: :lol:

ej a co z tym simerem ?

No jak takie sa w zestawie to sa dobre, ten z tym metalowym idzie pewnie od strony magneta.

dostałem wario polini do tego skutra i nie wiadomo czemu przy najwyższych obrotach wario ociera o przeciwtalerz.

a pasek wchodzi na samą góre??

No i wystąpił spory problem, skuter jest juz złożony , pierwszy raz odpalił za 3 razem pięknie chodził na wolnych obrotach i zgasł, potem nie dalo się się go odpalić aż wkońcu załapał na chwilkę i ponownie zgasł , teraz juz nie daje żadnych oznak życia.
Co mogło się stać? cyl nowy +wał+ łożyska, uszczelniacze itp. Membranki dobre , świeca mokra, iskra idealna.