Hondzia X8R <3

może jakaś nieszczelność? lewe powietrze?.. wstrzyknij pod świece… powinien załapać

zachowuje się jak by się zatarł , ale skoro mówisz , że nowy cyl , chcociaż ja bym się pokusił i tam zajżał , albo źle jakiś uszczelniacz wbiłęs i ci go wydmuchało

na początku przy kopaniu czasem strzeliło z wydechu, a potem nic. Wstrzykiwane było pod świece paliwo i zero rekacji.

Skoro pod świece wstrzykiwałeś, iskra jest dobra a zagadać nie potrafi to wina leży po stronie cylka najprawdopodobniej.
Spróbuj jeszcze bez wydechu go odpalić może się zatkał

rafal93 napisał:

strzeliło z wydechu



to znaczy że nie przepala dobrze mieszanki , iskra jest ale moze być zjebana , obstawiał bym na przestawiony zapłon , ale z tego co wiem w żadnym piździku 2t nie ma opcji regulacji zapłonu.

rafal93 napisał:

cyl nowy +wał+ łożyska, uszczelniacze itp. Membranki dobre , świeca mokra, iskra idealna.



którąś z tych rzeczy zjebałes bo nie ma innej opcji , bo można by powiedziec że zła regulacja itp , ale wcześniej chodził , któraś z tych rzeczy źle założyłes albo cos , oblookaj membranki , stan cylindra (skoro strzelał z wydechu to raczej wątpliwe ale jednak sprawdź) wymień swiece i musi chodzić

jest jescze skrajna opcja ale bardzo w to wątpie , ssanie padło i cały czas jest włączone i go zalewa





Moja księżniczka <3

no nawet ładnie się trzyma ten kolorek

ty z ta elektryka mialem podobnie u mnie :smiley: ze iskra byla a nie chcial palic a potem calkiem iskra zniknela wina byla po stronie regulatora niby chujowe ;/ jak chcesz to mam jakieś części do tego chyba jeszcze. Migacze klosz lampy chyba i cos jezcze b ym znalazl

a Ty nie miałeś GS’a 500?

miałem ale były kłopoty z papirem i musiałem to oddać, nie no moja hondzia juz na chodzie, docieram na cięzkich rolkach na razie i na pół gazie tak ok 60km.h sobie latam, nawet się nie wkręca tak że lajt. Założone mam grubsze podkładki aby kompresja była mniejsza na docieranie i mniej się grzał a jak dotre to założe normalne i będzie sandał :smiley:

rafal93 napisał:

Założone mam grubsze podkładki aby kompresja była mniejsza na docieranie i mniej się grzał a jak dotre to założę normalne i będzie sandał :D



wyjdź i zamknij za sobą drzwi

Tak się robi bo pierścień się na początku zapiekł i przerysował cyla po całej długości, jedna rysa wyczuwalna palcem i dlatego z kumplem mechanikiem bardzo dobrym zrobilismy własnie tak żeby się jeszcze bardziej nie zje bał na początku. kompresja jest obniżona do 6.5

ja bym nalał więcej oleju, lub zwiększył trochę mieszanke, było by lepsze smarowanie a co za tym idzie np. mniejsze temperatury

Olej bez tego jest dolewany, ale cyl w pierwszych sekundach życia dostał ostro po dupie więc teraz trzeba jak z jajkiem bo nic z niego nie będzie. No ale niestety na tym forum także wypowiadają się osoby nie mające pojęcia o niektórych rzeczach i krytykują , bo jakże można zrobić coś takiego , przecież nie miałem o tym pojęcia , hhmm to go skrytykuje .

taaa zmiećjszać kompresje , zjebałes docieranie i nic juz nie zrobisz , ale jak chcesz jeszcze bardziej go zamulić to smiało , najeb jescze ze 2 podkładki , nie można się pieścić z docieraniem bo potem będzie wiecznie zamulony… 50km/ oszczedzania a potem pizda , tylko pilonować temp…

Skuter dotarty, niestety cyl był spartolony w pierwszych sekundach życia i kompresja wynosi 8bar.

Cyl 70ccm power force
Wario polini +rolki 5,5g
Sprężyna Tr czerwona
Sprężynki sprzęgła (jakieś mocne)
Pasek polini


I tak skuter żwawo przyśpiesza do 50km.h potem następuje muł do 60km.h i następnie ciągnie do oszałamiającej prędkości 70km.h :confused: Obroty są dosyć wyoskie, no ale na cięższych rolkach łapie jeszcze większy muły a na lżejszych wyje a nie jedzie. Na seryjnym wariu to max jest 65km.h z mniejszymi mułami

zjebales docieranie a nie cyl spartolony

rafal93 napisał:

Skuter dotarty, niestety cyl był spartolony w pierwszych sekundach życia i kompresja wynosi 8bar.



ta cyl spartolony , jeszcze więcej podkładek było trzeba najebać

był spartolony bo zapiekł się pierścień i zrobił sporą ryse na gładzi której nie da się zniwelować , spokojnie wyczuwalna palcem więc nie mówcie że przez złe docieranie jest taka kompresja.

Z J E B A Ł E Ś !!!