Honda x8r rozjebunda kom bek ! :D haha !

Nie wiem czy usuneliscie tamten temat czy jak ale znalesc go nie mogę. Wiec krotko. Honda skonczona wypicowana zrobiona, Jezdzi lata zapi*rdala i tyle chyba na temat. Lapajcie fotyyy:

ale mogłeś dać z przodu jakąś małą owiewke z lampą i maly błotnik, bo tak strasznie goło wygląda ten przód :wink:

ale za to jaki lekki przod ;D tam jest tylko kiera kawalek alu ramy i lagi to wszystko na skater usiade nie muszę nawet rwac ;D

no wygląda sfitaśnie, ale coś małego by się jednak przydało z przodu, ale i tak jest git

Maskotka moze byc? :>

Ty jej nie sprzedałeś oO?

sprzedał ale spowrotem kupił :smiley:

i to za mniejszy hajs ! :smiley: Teraz siedzi w nim: -sito plus -arrache 17.5 -cos w napedzie -stozek polini siatka -kruciec 17.5 -polini sport 50ccm jak kiedys -i stuntersko elektryka w schowku pod siedzeniem cala xD -stacyjka pod siedzeniem z boku jak w prawdziwych psach xD

no to daj foty ładnie z tyłu bo nie dałeś i tą całą elektrykę no i na przód jakiegoś miśka i będzie wypas

No teraz to jakos wygląda, wpierdol jakas owiewke tak jak przedtem

Sory owiewki nie. To juz bez owiewki wazy ponad 100kg ;D Sweet misiaczka na przod na trytytki za szyje i ch*j

Przypomniał mi się jonkowy hrr :mrgreen: Łyso z przodu ale w sumie nie ma się co zasrywać owiewką z allegro za 50zł. Zostawiasz ją czy sprzedajesz :?: :stuck_out_tongue:

siwy chcial foty tylu itd to macie więcej:

Wez daj na przod Domo kuna :stuck_out_tongue: Do JDMowych samochodow je daja bo to japoska maskotka.

ja chciałem foty a nie Siwy pffff ale powiem ci że wygląda pięknie

Kupuje papiery od zumico za 150zl do tego owiwka przod ufo i lampa le za 20zl i będzie uliczna wersja :wink:

a simacz :D?

Danielson najwiekszy kombinator xD Zmienia czesto szpeje ;PP

Honda na stunty jest na razie u mnie zostaje i cos na dojazdy do szkoly teraz chce brac

Danielson, to jak ma być tylko do transportu, to bierz :wink: