Honda x8r rozjebunda kom bek ! :D haha !

dobra jest sprawa.
Za chuja nie chce mi zapalic. tylko jak popsikam plakiem do gaźnika.
Wina ponad 20 stopniowego mrozu czy cos nie tak ?

Danielson napisał:

Wina ponad 20 stopniowego mrozu czy cos nie tak ?



moze być chuujowe paliwo , jakieś z wodą , i gdzie zamarzło i paliwa nie dostaje

tak tego wina, wpie rdol jej strzykawką benzynę pod świecę, w końcu zapali. Mi to pomogło za 4-5 wstrzyknięciem, bo takto zapalała i gasła. A bez tego nic nie gadała… Więc myslę, że pomoże. A na ten paten nakierował mnie wielki Kowal xD

przecież patent ze strzykawką to najstarszy patent jaki znam , Danielson,
popsikaj pare razy plakiem w gaźnik, popyrka pare razy , rizgrzeje się wszystko i może woda puści

wrona napisał:

jaki znam , Danielson,


Chyba Courte tam maiło być :p

Tak szczerze to ja też nic nie chciałem mówić Courte ale Kowal mówiąc o strzykawce żadnej ameryki nie odkrył :p Aż sam się dziwiłem, że taki user jak ty tego nie znał :o

RudY napisał:

Courte ale Kowal mówiąc o strzykawce żadnej ameryki nie odkrył Aż sam się dziwiłem, że taki user jak ty tego nie znał :o


Jesteś GORSZY od KOWALA! :lol:

uważajcie na używanie strzykawki :smiley: Już jeden z forum używał i pół skutera spalił :smiley: hahha

Czytałem o tym patencie, ale nie wpadłem na to żeby tak zrobić :), ale nigdy nie stosowałem go w praktyce bo zawsze moto mi paliło w zimę. A jak tacy mądrzy jesteście to czemu mi od razu nie powiedzieliście, żebym tak zrobił :)? Skoro Kowal dał odpowiedź po kilku waszych wypowiedziach, i to dopiero on rozwiązał problem ;). Dopiero po jego wypowiedzi, wszyscy zaczęli pisać " o tak tak, daj jej paliwa pod świecę" :). Dziękuję dobranoc ;).

Courte, gdyby nie choroba i leżenie w łóżku kilka dni to wczesniej bm ci napisał :564:

Courte napisał:

wielki Kowal


tak się proszę zwracać,
kruczek, zmieniaj nicka mojego.

RudY napisał:

wrona napisał:

jaki znam , Danielson,


Chyba Courte tam maiło być :p


po znam jest przcinek i coąg dalszy był do Danielsona

kruczek, zmieniaj nicka mojego.



jak tak kruczek zrobisz to masz odemnie pernament bana :D

Kowal - wielki... ...flet napisał:

kruczek, zmieniaj nicka mojego.


zmieńił :lol:

wrona napisał:

jak tak kruczek zrobisz to masz odemnie pernament bana


pokaż, co potrafisz :P

Dywersant napisał:

zmieńił :lol:



ale na jakis :D

Kowal - wielki... ...flet, hahahahah :D ale z tymi kropkami zrobił mu pod górke teraz chłopak przy każdym logowaniu będzie się zastanawaił czy dobrą ilość kropek wpisał :D

mam zrobione tak ze naciskam ctrl+enter i samo wskakuje

tak o to goffienko chodzi :wink: jak kosiara :stuck_out_tongue_winking_eye:
http://www.youtube.com/watch?v=bpNhCGiNeXg

jak kosiarka xD, ale ogólnie ładnie i równo pracuje silniczek ;).

a i jak co na cieplym silniku to robilem na poczatku zadusil się to nie z zimnego silnika tylko z tego ze jak z minute na wolnych postoi to go na chwile zaleje jak się gazu da. a kopci bo zalalem z banki gdzie do pily bylo i tam mieszanka 1:40 olej panolin czy jakos tak jakis wloski ;]

O widzę że masz honde ile ci lecię Też się zastanawiam nad kupnem hondy, będzie to dobry wybór?

o cie ch uj panie niech ci waz w pi zde wejdzie.
Ja tego od ch uja czasu juz nie mam ;D leciala kolo 85 ;]

Niezly z ciebie gornik ;D