Honda VF750F Interceptor by KruczeK

KruczeK napisał:

rozwierce


Psuja!

VF powoli zaczyna nabierac wygladu :slight_smile:
Zrobilem juz caly silnik i tyl moto, umylem silnik i rame i wachacz i tylnie kolo i powoli zaczynam skladac.

Do zrobienia zostalo mi:
-gazniki
-plastiki
-hamulce
-instalacja z przodu
-ogarniecie osprzetu na kierownicy

A za jakieś 2 tygodnie jeszcze wymiana uszczelniaczy z przodu i obu opon :slight_smile:

Poza tym juz mam zrobiony przeglad i po swietach ide go zarejestrowac :slight_smile:
Zrobilem tez kilka zakupow m.in. lusterka, kierunki, zarnik bixenonowy (bo przetwornice mialem od auta jakiegos) i kilka innych mniej istotnych rzeczy.
Do założęnia mam tez juz nowe swiece i do wlania olej. Filtr oleju od KII juz zalozylem, czekam jeszcze na ten modul który mam spalony ale licze ze przyjdzie we wtorek :slight_smile:

Na chwile obecna motocykl wygląda tak:



Reszta fotek: http://bikepics.com/members/kruczek/83vf750f/default.asp?i=2191640&s=0
:slight_smile:

fele są piękne,
i to taki xenon jest legalnie?

Szympa napisał:

i to taki xenon jest legalnie?



Niezbyt :D Ale co tam :)

Przecież jeżdżą na Xenach i żyją :stuck_out_tongue:

Powiedz mi tylko jakim cudem przeszedł przegląd ? ;D

Nie cudem tylko znajomym xD

Przecież nie napisalem, zeby bylem na przegladzie tylko ze mam juz przeglad :smiley: :sunglasses:

KruczeK napisał:

Przecież nie napisalem, zeby bylem na przegladzie tylko ze mam juz przeglad :D 8-)



To chujowo... Ja tam wolę pojechać na przegląd, żeby mi wszystko sprawdźili(hamulce, gemoetria, chamownia... :P). Jak już robić, to porządnie!

Dywer w koncu cie zbanuje i po co ci to :slight_smile:
Nie wiem gdzie takie rzeczy sprawdzaja, w wiekszosci patrzy czy masz swiatla i czy masz hamulce i czy się nr ramy zgadzaja i to wszystko. Poa tym ciekawe kto geometrie moto sprawdza ?
Debil :573:

KruczeK napisał:

Poa tym ciekawe kto geometrie moto sprawdza ?


W porządnych serwisach sprawdzają :)

[ Dodano: 24-04-2011, 16:45 ]
btw a banuj sobie :P i tak już tu prawie nie zaglądam :)

Sprawdzałeś geometrie w swojej padace ?

ja w runnerce tez bylem na przegladzie przymusowym bo mi dowod zabrali bo wydech zaglosny. Faciu spr swiatla, klakson nr ramy kazal odpalic i wsyatwil mi swistek ze ok. Ja potem mu pow ze wydech mial sprawdzić ile db daje. Sprawdzil, wyszlo ze za dużo a i tak mi dał

Dywersant napisał:

Ja tam wolę pojechać na przegląd, żeby mi wszystko sprawdźili(hamulce, gemoetria, chamownia... :P ). Jak już robić, to porządnie!

.. Nigdy w życiu nie widziałem takiego przeglądu.. zazwyczaj hamulce, ew. stop czy jest, światła,kierunki ,klakson xD

Bo dywer nie dość, że mu motocykl jeździ an oparach to jeszcze jest super dokladnie sprawdozny, przez mega wyje bisty serwis i sam jezdzi :smiley:
Pozazdroscic maszyny i oderwania od polskich realiow xD

A jak się dobrze dogadasz to są 2 opcje:
:arrow: dajesz butelkę i masz pieczątkę
:arrow: dajesz kopertę i masz pieczątkę

KruczeK napisał:

Bo dywer nie dość, że mu motocykl jeździ an oparach to jeszcze jest super dokladnie sprawdozny, przez mega wyje bisty serwis i sam jezdzi
Pozazdroscic maszyny i oderwania od polskich realiow xD



A, i jeszcze miał przezaje bistego instruktora na kursię na prawko, który wszystkiego go wyuczył i dywer wszystko umi.

Pozazdrościć wyspy SOKOŁÓW która jest

oderwania od polskich realiow

Oj już dajcie chłopakowi spokoj! Bo się obrazi na forum i jak z nim się na ustawke umowie na studiach?!

Wino… nikt chłopaczyny nie rusza… lecz poczytaj jego wypowiedzi… Kymco najlepsze, kymco 2,5/100… a na dodatek robią mu (pewnie za pół ceny) geometrie kół ! Chyba te okolice Siedlec(czy gdzie on mieszka) to kurde już nie Polska :smiley: Ale na prawdę pozdrawiam ! Sory za OT.

Ale przecież tu nikt do Dywera nic nie ma :slight_smile:
Ja go lubie bo chopok się zna na rzeczy, ale jego wypowiedzi czasem po prostu mnie osłabiają.
Jak 22 lata zyję i ile dziesiąt motocyklistów znam, tak nikomu nikt geomtrii nei sprawdzał no sorry :smiley:

Dwyer no choc, wujek Marcin przytuli i będzie cacy :* Moj temat to se mogę smiecic :smiley:

KruczeK napisał:

Dwyer no choc, wujek Marcin przytuli i będzie cacy :*


Precz! Imiećnniku... :573:

Btw sprawdźili mi licznik w motocyklu i prędkościomiećrz mam uszkodzony... Do 98km/h zawyża o 10kmh, a od 100km/h zaniża o 20km/h :lol: Czegoś takiego jeszcze nie było xD