HONDA REBEL CMX 450 - nowe wozidełko Waszego kolejnego moda.

A więc…

Moja nowa maszyna to [u:79ac993b81]Honda Rebel CMX 450[/u:79ac993b81] z 1986r.
Pragnę na wstępie przypomnieć, że nie jest to sprzęt, w którym szczególną rolę odgrywa rocznik, a więc proszę bez uwag typu “nic starszego nie znalazłeś?”. :evil:
Tu chodzi o wygląd i sound :smiley:
A sound ma boski :stuck_out_tongue:

Hondzia ma już przerobione wydechy, tak więc ryczy jak przynajmniej 1300ccm :smiley:

Jak będę miał humor, to dam filmiki :smiley:

Kolor jest Monte Rosa Srebrny Metaliczny, fabrycznie nawet bez ryski :smiley:
16k przejechane, jeszcze fabryczne opony w idealnym stanie nawet.

Chromy bez śladu rdzy, wszystko idealnie utrzymane, tylko lekkie polerki porobić.

Fele aluminiowe szprychowe…

silnik Dwucylindrowy R2
pojemność 447.00 ccm
moc 38.00 KM (27.7 kW)) przy 8000 RPM - fabrycznie. Mój więcej (wydechy i drobiazgi robione w Holandii) - ponoć 50KM.
no skrzynia 6 biegów.
3 zawory na cyla
rozrząd DOHC
Stosunek mocy do masy 0.2184 KM/kg

A teraz wymiary budzące respekt:
Długi 2,23m :!: :!: :!:
szeroki 80cm
wysoki 1,17m (siedzenie 69cm)
Prześwit 155 mm
Masa 185kg (174kg suchy).

W najbliższej przyszłości:
Nowe kierunki, ogólny przegląd (filtry, płyny), polerki, chromowanie części, których nie da się spolerować na lustro, drugie lusterko (Rebel ma tylko prawe), synchronizacja gaźników, nowy akumulator. Chyba wszystko na razie :smiley: W przyszłości będzie więcej planów.

Jak będę miał humor, to zrobię foto, a może i filmik i sound wydechów :smiley:

pzdr Jacob555

skoro tak sound zachwalasz to coś w tym musi być :-> czekamy na filmik i foty…

aa weź daj fotosy bo warn dla moda i usunięcie tematu xDD

On nie ma 50 koni. Za mała poj zeby tyle wyciągnąć z czopka :stuck_out_tongue:
Dawaj foty wacusiu :stuck_out_tongue:

FOTY, FOTY!

btw nikt na forum jeszcze takiego rodzaju :!: motocykla :!: nie kupił :wink:

hehe, już teraz ktoś zapoczatkował nowy trend na forum :smiley:
Do odważnych świat należy jak to mówią :smiley: :smiley: :smiley:
Foty będą, może jutro porobię.

BTW Wybrałem choppa, bo lubię robić przy moto coś (jak zresztą wszyscy tu obecni), a w nowym ścigu gówno bym miał do roboty. A tu to chromy, to lakierek - zawsze coś do wychuchania :stuck_out_tongue:

Dokładnej mocy nie znam, ale ponoć koło 50KM. W Holandii był tun robiony :] nie wiem nawet co prócz wydechów. W ogóle ma doskonały stosunek mocy do masy (w serii) - sporo lepszy od np. Drag Stara 650 z podobną mocą (39KM).
Komentarze jego użytkowników wskazywały, że to świetny motor :smiley: Wszyscy oceniali prowadzenie i komfort na 5! Bezawaryjność oczywiście też - w końcu silnik Hondy :stuck_out_tongue:

WYMIEÑ TE OPONY!!! JUŻ!!! To są 23 letnie opony, a opona się do niczego nie nadaje jak ma 10 lat!!! MIGUSIEM!!!

Jeszcze sprawdźę na oponach napisy, bo nie patrzyłem, ale zdawało mi się tylko, że to te opony, co w oryginale. Jacob555

Nie w przyszłości tylko już … albo zamykam :stuck_out_tongue:
A licznik już na pewno 3-ci raz idzie :lol:

p.s. patrz jakie wyrównane głosy w ankiecie :slight_smile:

licznik jest ok - 16k. Widać po motorze i nawet na baku ma naklejki producenta te z ostrzeżeniami. Ma rzeczywiste 16k

ty nie gadaj o przebiegu ,tylko biegiem robić foty :smiley:

jacob555 pionier :stuck_out_tongue: co z fotamiż ty faktycznie lepiej zmień te opony :wink:

FOTY!! FOTY!! FOTY!!
Zaraz po przywiezieniu - stan taki, jak go kupiłem. Nawet nie przetarty szmatką :smiley:
http://bikepics.com/members/jacob555/86cmx450/


Dziś była robiona polerka całego lakieru - widać, że to perła :smiley:
Drobna polerka niektórych chromów pastą AUTOSOL.
Malowanie obudowy (wewnętrznej) akumulatora.
Demontaż całego wszystkiego wokół aku, regu;latora napięcia itd. w celu czyszczenia i konserwacji.
Oględziny filtra powietrza i stwierdzenie, że jest ok.
I chyba tyle na dziś :smiley:

Tył jest taki sobie, ale ogólnie fajny sprzęcik, ile dałeś?

okazja była :smiley: za ten stan 3500 z dowozem na miejsce :smiley:

A na tył nie patrz, bo kierunki trzeba założyć jakieś ludzkie :smiley: i będzie cacy wtedy…

Na razie muszę zmienić filtr oleju i olej, bo strach jeździć, jak nie wiem kiedy było coś robione :]

Te migacze w ogóle widać ? :smiley:
A wydechy wyglądają jak z łosia ;p

Ciekawy lakier(barwa), a ten tył nieźle wygląda poza kierunkami.

Tłumiki może jak w łosiu,… ale silnik :smiley:

Mi ten tył nie podchodzi jakoś.

Ogólnie ładny czoperek, ale mi takie motocykle kojarzą się z grubymi, wąsatymi i ubranymi w czarne skóry harleyowcami :stuck_out_tongue:
Daj filmik, zobaczymy jak chodzi :wink:

ty wydechy to jak od simsona ;d wstaw jakis od 1500tki i będzie git. ogolnie motor brzydki.

Damianho napisał:

ale mi takie motocykle kojarzą się z grubymi, wąsatymi i ubranymi w czarne skóry harleyowcami :-P


No to w sam raz do jacoba :D