Honda NSR :D

Kurczak… kurdee czemu z tym chłopem nie pogadaszł…

Zacznijmy od początku… co w ogóle cie skłoniło, żeby tyle kasy zapłacić za niedziałający motocykl?!

pewno się napalił … albo po prostu może na prawdę fajnie chodził…

nie napalilem się po prostu ladnie pracowal i wszystko bylo w porzadku prawdopodobnie to ja go zatarlem… tzn przytarlem…

albo byl zrobiony na sprzedaz. Kumpel tak RMe zrobil narabal z 80mth w ogóle nie chodzila wsadzil 100zl i chodzila jak zrobiona koles kupil po 2 treningach kapitalka byla. Wiec wszystko się da zrobić pod sprzedaz

to niby co takiego zrobił że za 100zł dobrze chodziłaż

:stuck_out_tongue: chyba po między tlok a cylka te 100zl wsadzil :smiley: po prostu jest to nie mozliwe :stuck_out_tongue: Sluchajcie kupi ktos przytarty cylinder z tuleja wbita ktora moze byc jeszcze do szlifa :stuck_out_tongue:

lepiej szlifa zrob i wtedy ktos kupi

wino tam alu jest z tego co się nie myle ^^

Przeczytaj jeszcze raz co kurczak napisał

no chyba ze inna tuleja wbita. ale jak potem tlok do tego dobierzesz. tlok do alu i tlok do zeliwa sa inne. Tzn inna chropowatosc materialu i inna tolerancja tej chropowatosci i poddawane sa innej obrobce. Wiec do nsr sa normalnie tylko alu, wiec jak tlok od alu chcesz dac do zeliwałNormalne ze będzie pasowac ale ile to pojezdzi… Alu jest pokryta nikasilem który jest idealnie gladki i nie ma duzo mikro nierownosc przy czym zeliwo ma wiec tlok się będzie moment zuzywal. Tyle odemnie. Jak nie wierzysz poczytaj sobie podreczniki chociazby do 1 klasy technikum mechanicznego i będziesz wiedzial ;]

Jak ja wiem o co chodzi. Do zeliwnej tulei jest zeliwny tłok -_-

a do nsr nie ma tlokow do zeliwa. Bo seryjnie jest alu wiec sa do alu chyba ze inny jakis dopasuje. Juz wiesz o co mi chodzić

BOZE> ON MA WBITA TULEJE I TŁOK BIERZE DO TULEI
a ze nsr ma alu seryjnie to kazdy tu wie

:stuck_out_tongue: tam zeliwna jest wbita prawdopodobnie :smiley: a zeliwne to chodza na 6-7 tys :smiley: bo takto się zacieraja to juz jest max obrotów. A wydech sprzedalem ! :smiley:

Danielson chodzisz na mechanika do technikum?

Co za głupoty pierdolicie za przeproszeniem. Na tulei max 7tys obr/min. A co jest ze starszymi moto w których jest żeliwna tuleja i kręcą po 12tysą przykład Yamaszka DT 125 LC. Tam jest żeliwna tuleja org i jakoś moto się nie zaciera i pracuje bardzo dobrze. To czy się zaciera to sprawa jakości szlifu i tłoka.

Nie wiem mi on tak mowil bo te cylindry z aluminium maja inne chlodzenie czy cos tam i wgl

to zanies do kogos kto ma pojecie a nei do jakiejs pi zdy filozofa z doopy wzietego.

KruczeK, on jak rieju mi zrobil to chodziło przeicez każdy dobrze wie jak je katowałem i nigdy mnie nie zawiodło i inni tez go chwalą bo robi dobrze po prostu. A druga sprawa Żychlin jest maly jedyne 125ccm to byla kiedyś RS125 w nowej budzie ale juz sprzedana i on ja robil i jeszcze jest Yamaha yzf a tak to nie ma nic a i cbr 125 jeest ale te 2 ostatnie się nie psuja to skad on ma mieć pojecie o tych silnikach ?:stuck_out_tongue: On tylko wieksze motor robi i skutery najczesciej a i on jeden jest na Żychlinie co moto robi byl jeszcze jeden ale z zona rozwod wzial zawinal interes i gdzieś indziej poszedl