HONDA NSR 125 by Mafioz

Mafioz … albo się pali albo się wlecze :wink:
A nie jakieś żałosne 5,5 Twoje :smiley:

Weź wymyśl jakieś mocowanie kamerki/telefonu i pokaż jak ją ujeżdżasz :smiley:

Wy mówicie o super spalaniu na poziomie 5-6l :stuck_out_tongue: A ja was zniszczę, bo u mnie spalanie 3l nie przekroczy :622:

Mafioz, jak ci nie pasuje cały czas głośny wydech, to kup jakiś głośniejszy z db kiler’em :wink:

Weź wymyśl jakieś mocowanie kamerki/telefonu i pokaż jak ją ujeżdżasz :D


może coś pokminię ;P

Dywersant napisał:

Mafioz, jak ci nie pasuje cały czas głośny wydech, to kup jakiś głośniejszy z db kiler'em ;)


tzn? mi pasuje obecny wydech tlyko Kruczek pisze że za cichy a głośniejszego nie chce ;p
Chodzi Ci o jakiś wydech że raz jest głośny raz cichy zależnie od nastroju kierowcy czy coś xD

Wino napisał:

A moj runnerek przy sredniej predkosci 130 w trasie pali niecałe 7L :D I jest zaje**** glosny bo w koncu za to mi dowód rej zabrali xD ^^ Ale mi to się podoba, szczególnie jak się jedzie ulicą wąską i głos się po niej rozchodzi i od budynków odbija :D :D :D




wino powinnismy byc bracmi :D albo chociaz sasiadami :D we wszystki ostatnio się zgadzamy :D

a ja właśnie wrocilem xr6 z warsztatu i się drze i mi się podoba :D

co do nerki to odblokuj ja konkretnie a nie się będziesz czail jak szpak w telewizor :D

KruczeK napisał:

wino powinnismy byc bracmi :D albo chociaz sasiadami :D we wszystki ostatnio się zgadzamy :D


Może zacznijcie się kochać ? :D

ok :smiley:



wino + kruczek = <sex><sex><sex><sex><sex><sex><sex><sex><sex><sex>


dzisiaj skonczylem moto i sobie posmigalem i mnie nosi :smiley:

RudY napisał:

Może zacznijcie się kochać ? :D


3< 3< 3<

:lol:

wracając do tematu NSR jest w pytkę i nie wygląda tak staro i ładnie chodzi :P

Mafioz napisał:

Chodzi Ci o jakiś wydech że raz jest głośny raz cichy zależnie od nastroju kierowcy czy coś xD



chodzi mi o "db kiler" czyli taką zwężkę, którą się wtyka w końcówkę tłumika by był cichszy matołku :P

Tu jest 6 stron spamu … ASD ! U mnie tak nie chcieliście na początku :stuck_out_tongue:

Edit: Właśnie matołku :smiley:

Dywersant napisał:


chodzi mi o "db kiler" czyli taką zwężkę, którą się wtyka w końcówkę tłumika by był cichszy matołku :P


nie bede nic wtykał do wydechu bo przelot spalin się pogorszy xD
zresztą mój obecny wydech mi nie przeszkadza więc nic nie kombinuje z nim ;p
nowy podpis musiałem zrobić ah ah xd

Excent chyba mnie już nie lubi, albo jest zazdrosny albo mu na łeb padło i jaja se robi xD brzydko skomciał mi film na YT :<< xDD

PS:
może taką opone na tył sobię zajadę:
http://www.allegro.pl/item975688374_dunlop_d208_gp_spmax_150_60_17_tl_66w_nowa_booster.html

150/60 to będzie mioooodzik :D szeroka i niziutki profil cucuś normalnie i jeszcze super bieżnik na niej jest :D

albo taką Pirelkę:
http://opony.pl/opona.aspx?oid=168111&rodzaj=4

Chciałem Ci skomciać a tam co ?

“Błąd, spróbuj ponownie”

Ne da se :{

do tej dunlopa to mój bieżnik w skuterze jest podobny też mam tam jakąś dunlopa ale zapomniałem jaka xD

PS.

sprawdzałem przez jakiś czas ile km przejade i przy normalnym jeżdżeniu … na niskich biegach ( od 1 do 4 ) do 8 tyś obrotów na 5 i 6 do 10 i nie więcej …

aprilia zgasła mi po : 338 km czyli spaliła mi około 4,2 litra ! Very Happy



i to na dyszy 150 xD więc jak się chce to i apa potrafi mało palić xD

Mafioz napisał:

Excent chyba mnie już nie lubi, albo jest zazdrosny albo mu na łeb padło i jaja se robi xD brzydko skomciał mi film na YT :<< xDD


hahaha xD


Kuczek&Wion, hahaha xD

sorry za OT, Adi gdzie tą dyszę mogę kupić :smiley: ? Bo do mojej tez powinna odblokować ta 170 dysza :D…

Ja będę dokładnie tą kupował :
http://larsson.pl/?c=r&amp;no=MzQ3MDUyMg==&amp;t=dysza+ga�nikowa+typ+Dell
:wink:
Koleś ten co ma 150 dyszę osiąga teraz v-max 168 xD a przed rozblokowaniem wydechu i dyszy 130 :stuck_out_tongue:

Dobra pany,
Ten weekend był strasznie pechowy (skuter między innymi) ale z hondą też niestety coś się przydarzyło, mianowicie w garażu chciałem ponieść iglicę, tam jest taka duuża blaszka co zabezpiecza żeby iglica się nie podnosiła itd itp no i chciałem to wyjąć no i mi kurde wyskoczyła odbiła się od ziemi i wpadła do takiej kratki na ziemi odpływowej no i akurat w takim miejscu wpadła, że poleciała prosto do rury od kanalizacji i sobie gdzieś popłynęła i więcej jej nie widziałem xd bez tego się odpalić normalnie nie da to na sztukę dorobiłem taką blaszkę ale muszę kupić nową. (oryginał od hondy 14zł jakoś przeżyję xD)
No a bonusowo macie zdjęcie takie, myślę że Panom się spodoba:
NAGA LASKA xD
ze względów że jest to +18 to nie umieszę w tagach [img]
http://img687.imageshack.us/img687/5975/img1929ps.jpg
a teraz wróćmy do tematu, w nsr w piątek do 24 siędziałęm w garażu od 17 i wymieniałem uszczelniacze przedniej zawieszki i olej nowy miałem pare komplikacji ale ostatecznie złożyłem i zrobiłem pare pierdółek jeszcze jak uszczelnienie baku bo troszkę przeciekał jak się go podniosło itd. Wlałem olej 15W, jednak moglem 10W bo sprężyny stare troszkę i zawieszka tak nie odskakuje fajnie tylko takie kiszkowate trochę ;/
To chyba tyle xD

aaa i jeszcze moduł zapłonowy mam zablokowany xd

Nie no super laska super :mrgreen:
fajne sanki,
to może nie kupuj odblokowanego modułu bo ci się trochę spalanie może podnieść a chyba tak źle się nie lata.

no przy 10.5tyś biegi trzeba zmieniać a na luzie kręci max do 11.5tyś a odblokowane kręcą do 13tyś podobno a biegi się zmienia przy 11.5/12tyś ;p głównie to na v-maxie pewnie się zyska. na razie nie zmieniam, wole odblokować gaźnik przynajmniej da więcej mocy ;p
choć w sumie jak to seryjny moduł to można odblokować za darmo nawet przecinając taki drucik w obudowie modułu, trzeba tylko dziurkę wyciąć tam gdzie drucik przechodzi :smiley:
AA no i na wsi jeszcze znalazłem fajną skórzaną kurtkę:

Nie jest to kurtka typowo motocyklowa, no i kolory mogły by być lepsze ale ważne że ze skóry i za darmo to wybrzydzał nie będę xD lepsza taka kurtka niż podkoszulek/bluza także będę w niej jeździł na razie ;p

Ty czemu ta laska taka brzydka ? :stuck_out_tongue:

Hihi fajna kurtka co ty chcesz od niej :slight_smile:

P.S. Ale wye*any garage >_<

No i super :wink:
TO co ty jeszcze w tej hondzi robiłeś że ją tak rozebrałeś :!: :?: