HONDA NSR 125 by Mafioz

Bak musiałem ściągnąć no i uszczelniacze w lagach zmieniałem tyle ;p
Tył rozebrany bo nie dało się wyciągnąć sworznia na którym bak siędział bo plastik wadził bak do uszczelnienia bo tam się delikatnie rozszczelnił i jak się go podniosło to benzyna kroplami leciała xd
No a przód rozebrany żeby dostęp do zawieszenia lepszy tyle ;p
tam na lewo od motoru na zdjęciu nagiej hondzi widać części amortyzatorów, sprężyny itd ;p
aaa jak olej zlałem z amorków to był czarny i śmiećrdział jak zgniłe jaja czy coś takiego bleee…

i jak teraz lepiej troszkę chodzą :?: :roll:
A powiedz mi co to tam za auto stoi ? :stuck_out_tongue:

Citroen C5

Szczerze to chciałbym widzieć reakcję ojca Adveriona jakby on tak rozebrał RS :smiley:

pff byłą już tak rozebrana przecież :stuck_out_tongue:
No tyle że koła były :smiley:

Kowal napisał:

Citroen C5


Tourer dokładniej wersja ;p dobrą pamięć masz Kowal xD

A no chodzą lepiej amory bo wcześniej przy zwykłym hamowaniu z prędkości nawet 20kmh lagi prawie dobijały do końca teraz są twardsze. Mogłem jednak zalać olej 10W bo sprężyny w lagach są trochę już wygniecione i niestety nie odbijają tak dynamicznie ;/
No ale już nie przeciekają przynajmniej bo uszczelniacze nowe :D

RudY napisał:

Szczerze to chciałbym widzieć reakcję ojca Adveriona jakby on tak rozebrał RS :D


:502: :502: :502: :wpale: :wpale: :612: xD

Fajnie wygląda bez niczego xdd
Taka łysiutka :smiley:
Sanki fajne :smiley: No i auto też :stuck_out_tongue:
a garaż to masz przee… do grzebania :stuck_out_tongue:

Mafioz napisał:

dobrą pamięć masz Kowal xD


I pamięć i oko.
A ogólnie jesteś zadowolony z NSR?
I nie tuninguj jej, ja bym nawet tego gaźnika nie ruszał.

Mafioz napisał:

A ogólnie jesteś zadowolony z NSR?
I nie tuninguj jej, ja bym nawet tego gaźnika nie rusza


Zadowolony tak, teraz jakby osłabła na tym zabezpieczeniu od iglicy samoróbce albo dlatego że iglice znowu przestawiłem xD
a poza tym to zrobiłem już 200km i jak na razie jest super :D

mateuszpasiu napisał:

Fajnie wygląda bez niczego xdd
Taka łysiutka :D


Można na kole śmigać, w sumie nawet trzeba bo przedniego nie ma xD
ale już złożona na szczęście, nie tuninguje nie jeżdżę na kole ani nic ;P

RudY napisał:

P.S. Ale wye*any garage >_<

mateuszpasiu napisał:

a garaż to masz przee... do grzebania :P



Szczególnie ta kratka ściekowa jest super :P :D

Dywersant napisał:

Szczególnie ta kratka ściekowa jest super :P :D



Ta kratka daje "to coś" xDD

Dywersant napisał:

Szczególnie ta kratka ściekowa jest super :P :D


jak wyciągałem zabezpieczenie z przepustnicy o którym mwoiłem to mi odskoczyło i poleciało, wpadło do tej kratki i akurat w to miejsce gdzie jest odprowadzenie do kanalizacji z tej kratki także wpadło tam i se poleciało i więcej zabezpieczenia nie widziałem -.-
Kratka musi być bo duża powierzchnia jest więc odprowadzenie wody musi być :D

Mafioz napisał:

Kratka musi być bo duża powierzchnia jest więc odprowadzenie wody musi być :D



Co ty pierniczyszł :P to nie od powierzchni zależy, ale od profilu podłogi. U mnie w garażu podłoga jest wyprofilowana pod delikatnym spadkiem ku wyjściu i ogólnie dom jest na górce, więc wszelka ciecz spływa z garażu :P

Przy takich pracach(grzebanie w drobnych elementach), to trzeba młotku jakąś blachę(czy cuś) kłaść na takie miejsca(kratki itp.) :P

ale to w sumie nie jest drobne bo to blaszka taka ze 2cmx1.5cm ogólnie nie stałem obok tej kratki i mi ona wyskoczyła bo sprężyna z ręki się wyślizgnęła i wgl to zabezpieczenie ze 2 razy się odbiło od ziemi jeszcze. poza tym jak kratka ma z 15cm szerokości i z 7m długości to skąd mogłem wiedzieć że ta rurka która z kratki wode odprowadza jest akurat w tym miejscu gdzie wpadła ta blaszka xdd na przyszłość będę po prostu już wiedział, człowiek uczy się na błędach :stuck_out_tongue_winking_eye:

pali Ci 5,5 jak oszczędzasz :). Zdejmiećsz blokady to już z 6,5 jak nie więcej… a jak dasz w pi*** to 8 jak nic xd

kondzio94 napisał:

pali Ci 5,5 jak oszczędzasz :) . Zdejmiećsz blokady to już z 6,5 jak nie więcej.. a jak dasz w pi*** to 8 jak nic xd


pisałem że pali 5.5 przy normalnej jeździe, czyli podczas przyśpieszania kręce do końca a jak osiągnę prędkość zadowalającą np. 70kmh to wtedy wyższy bieg i jade tak sobie na 6tyś obr jak zakręt to redukcja i znowu dzida do uzyskania odpowiedniej prędkości i tak dalej.
nie tak że ciągle jest powyżej 8tyś obr czyli ostra jazda ani też nie tak że powyżej 8tyś nie wchodzę czyli oszczędzanie. po prostu normalnie jeżdżę i pali 5.5 a to nie jest oszczędzanie. jakbym oszczędzał to by spaliła z 5l albo i mniej. no a jak odblokuje to fakt trochę wzrośnie spalanie ale na pewno nie będzie więcej jak 9l/100km przy ostrej jeździe.

Mafioz napisał:

9l/100km przy ostrej jeździe.



Kocham swoją Apkę :D! Mi pali teraz 4,5 (sam się zdziwiłem oO) wtedy jeżdżę tak pół na pół, trochę spokojnie trochę cały czas z odkręconą manetką :P. Ale max mi pali 6, ale to już dopiero wtedy jak zrobię to 100km na torze na przykład :D...

te 9l to strzelałem że więcej jak 9 nie spali.
przy takiej jeździe jak Twoja apka pali 4.5 moja nsr pali 5.5 więc przy ostrzejszej jeździe teoretycznie idąc tym tropem powinna spalić 6.5 max 7l ;p
ale nsr też mocniejsza więc więcej pali na razie mi nie przeszkadza spalanie mimo że tu gdzie jeździłem to są często zakręty, górki itd co też na spalanie się przekłada ;p

Mafioz napisał:


ale nsr też mocniejsza



no jak na razie tak :D, po wakacjach moja apa będzie mocniejsza xD!

160ccm będzie czy co ? :->
już się ludzie nie chwalcie że wam pali te ok. 5L bo każdy by tak chciał :stuck_out_tongue: