HONDA NSR 125 by Mafioz

Ja bym się chyba powiesił jakbym miał zablokowany motocykl/skuter :573:

bo ty jestes wino i cie nosi :stuck_out_tongue:

a schodzi dlugo z obrotów bo ma za duzo paliwa w mieszance :slight_smile: chyba :smiley:

poza tym ciche to… nie lubie cichych moto :d wsadz stozek i trochę wybebesz wydech :smiley: wtedy będzie slicznie :smiley:

nie wsadzam stożka jeszcze zjebie cylinder xD po co do serii wsadzać stożek? potem będę musiał dysze ze 160 wsadzić do gaźnika żeby wyregulować jako tako i zamiast 5.5 litra będzie palić z 9 xD
Zresztą w realu nie jest taka cicha jak się wkręci na 8tyś ;p
skuter mam głośny i wystarczy mi już xd
cichszym moto wygodniej się jedzie bo tak ryja nie drze xD
co do paliwa w mieszance to nie wiem, świeca ma idealny kolor, kwestia pewnie bardzo drobnego obrotu śrubką od mieszanki ;p

ogólnie to Wam powiem jeszcze że w nsr jest z.a.j.e.b.i.s.t.e dojście do gaźnika ;p
odkręcam 1 śrubkę w prawej owiewce, wyjmuje mały kawałek plastiku który trzymała ta śrubka i już mam dostęp do regulacji gaźnika, miodzio normalnie :stuck_out_tongue_winking_eye:
bałem się że trzeba rozbierać pół motoru żeby do gaźnika się dokopać ;d

Rudy musi rozbierać pół motoru, a spalanie to małe masz.
popieram że głośnym cały czas się nie da jeździć.

no spalanie małe, Adverion pisał że mu apka pali 12 litrów to zwątpiłem, ta NSR przy ciągłym katowaniu pewnie nawet 9 litrów nie spali xD
Ze spalania zadowolony jestem w granicach 5.5 litra, max to z 6 może wessała bo jak mówiłem nie obliczałem dokładnie ;p
Rudy ma cały silnik na widoku a żeby do gaźnika się dopchać musi pół moto rozbierać? oo to gdzie on tam ten gaźnik ma xD

tak mi się wydaje że musi rozbierać :d
a spalanie to też ma mega, nie wiadomo jak teraz na wossnerku.
Zepsuta jest ta twoja nsr bo za mało pali :mrgreen:

hahaha jaaasne xD
dobra jest, nsr mało palą a mocy mają dość :smiley:
DT Rudego powinna mniej palić bo mniej mocy ma od nsr też albo przynajmniej w granicach spalania NSR. do 6 litrów spalanie dochodzi przy takiej normalnej jeździe tzn np. podczas rozpędzania do 60/80 cały czas wysokie obroty a jak dotrze do danej prędkosci to 6tyś obr i się jedzie. jeździłem po krętych drogach, i takich górzystych także biegami się namachałem i dość często był na wysokich obrotach prawie jak trasy w mieście xD

hehe teraz to mam tak spalanie w granicach 7-8 … bo już wolno jeżdżę a to co mi wyszło te 12 to wtedy non stop ciskałem … ale znudziło mi się stację odwiedzać i kasy coraz mniej to i wolniej śmigam :smiley:

Mafioz odblokuj swoje nsr to będzie Ci paliło z 20 l / 100km.


kupisz mi nsr? dam nokie 3310

i dopłać 4tysiące to Ci jakąś kupię xD
zablokowany mam tlyko gaźnik jak odblokuje spalanie podskoczy ale zredukuje wsadzając inne zębatki i teraz np. na 6 biegu przy 7tyś leci te 80/90 a po zmianie zębatek poleci 110 więc w trasie spalanie spadnie a w mieście to cóż :stuck_out_tongue:

Mafioz napisał:

w trasie spalanie spadnie a w mieście to cóż :P


To omijaj miasta xD

Szympa w du.pie byłeś gówno widziałeś …
Regulować gaźnik to se mogę podczas jazdy, a nawet do wyciągnięcia nie potrzebuję nic odkręcać …
1. DT będzie zawsze dużo palić bo denerwuje mnie jazda poniżej 6tyś. obr :stuck_out_tongue:
2. Ja mam cały czas głośno i mi to … no może trochę mnie to wkurza na dłuższej trasie ale bardziej myślę, że mieszkańców wsi niż mnie :smiley:
3. Ktoś tam powiedział: odblokuj a potem zobacz spalanie … mądrze gada :slight_smile:
4. Jeszcze coś miało być ale zapomniałem :stuck_out_tongue:

Tyle że jedynie blokada która spalanie podniesie to ta na gaźniku dysze są minimalnie za małe 132 główna jest a powinna być 138. i tak różnicy ogromnej nie będzie 0.5litra najwyżej ;D
Ja NSR też nie jeżdżę poniżej 6tyś ;p 5 tyś to minimum ale najczęściej mam właśnie 6tyś jak jade żeby prędkość utrzymać ;p

A moj runnerek przy sredniej predkosci 130 w trasie pali niecałe 7L :smiley: I jest zaje**** glosny bo w koncu za to mi dowód rej zabrali xD ^^ Ale mi to się podoba, szczególnie jak się jedzie ulicą wąską i głos się po niej rozchodzi i od budynków odbija :smiley: :smiley: :smiley:

łee to nie duża różnica z tą dyszą, ja mam 128 a będę zakładał odblokowaną 170 xD
I będę już miał wersję FullPower :slight_smile:

Wino bo ty masz sportowy wydech od czołgu :stuck_out_tongue:

Od fazera :stuck_out_tongue: buhuahua xD

Ta jasne xD
Tak jak mówiłem od Czołgu i już :lol:

Adverion, tak się zastanawiam czy czasem Ci ktoś nie nawciskał kitu dla jaj z tą dyszą 170… xD
przecież to będzie palić jak poje… xD

no niestety to nie są kity bo w oryginalnych apach rs 125 wersjach RM czyli tzw. FullPower
i one wychodzą seryjnie odblokowane z fabryki to właśnie tam jest dysza 170
Już kilku ludzi się pytałem dla pewności i to jednak jest prawda …
lecz rozmawiałem z kolesiem i odblokował gaźnik dając dyszę 150 i mówi że mu dobrze chodzi … wiec kupię 2 dysze 170 i 150 :wink:

jak ona teraz 12 litrów potrafi spalić to jak 170 założysz to przy takim samym piłowaniu zjara z 16 xD ale jazda ;D
w NSR 138 główna to jest standard odblokowana a 142 się zakłada żeby mieć już w ogóle więcej mocy. ;p