HONDA NSR 125 by Mafioz

a ja nie mam absolutnie nikogo do latania ;( niech mnie ktos przytuli… :frowning:

KruczeK - możemy się przytulić razem jak tak bardzo chcesz :stuck_out_tongue:
Bo ja też muszę sam … Szympa cały czas ma rozebranego Cruckera, a reszta to hmm… mają skuter (ewentualnie Łosia:P) żeby gdzieś dojechać albo coś i wielcy motocykliści :{

No Mafioz tak samo u mnie jest…
W mojej miejscowości to jedyny markowy skuter to moja SR… a reszta to chinole więc nawet nie ma z kim latać z prędkością np. 70km/h xD

a ja będę miał z kim latać tylko kumplowi muszę załatwić jakiegoś markowca moze kupi roxa

[ Komentarz dodany przez: RudY: 01-04-2010, 11:27 ]
Od Kowala ;p hihihhaahaha spam :stuck_out_tongue:

tak jakby miał za tyle kupić to by kupił moja sr

A mi najfajniej się z Regisem jechało :slight_smile: 130 bez problemu moglem cisnąć i nie patrzeć w lusterka czy kolega jeszcze za mna jedzie czy juz został :smiley:

regis to jest teraz reaper czy jakoś tak , co się z nim w ogóle stało?? ze nie wchodzi na forum :slight_smile:

pewnie olał to forum jak reszta adminów, tylko Kruczek jeszcze wchodzi xd
Simon i Slimak to już w ogóle czemu oni mają adminow to ja nie wiem, w ogóle nic nie piszą jeden ma 6 a drugi 15 postów xD

Regis ma mnóstwo innej pracy z tego co wiem … za prace na tym forum gówno dostawał, a robił dużo więc olał :slight_smile:

Mafioz napisał:

pewnie olał to forum jak reszta adminów, tylko Kruczek jeszcze wchodzi xd
Simon i Slimak to już w ogóle czemu oni mają adminow to ja nie wiem, w ogóle nic nie piszą jeden ma 6 a drugi 15 postów xD


Ślimak jest headadminem i właścicielem sklepu jednoslad.

to było oczywiste, przecież chyba nikomu nie płacą za bycie adminem ;p Chyba każdy w wieku 27lat ma mnóstwo pracy, inne ważniejsze zajęcia więc to akurat jest normalne ;p

Ślimak jest headadminem i właścicielem sklepu jednoslad.


a, no chyba że tak.

puzdro ze ktoś kupuje coś w tym sklepie


PS:
Rudy na spamiłes w moim temacie że aż kowal pisał na gg ze nowe foty może wysłać xD

[ Komentarz dodany przez: RudY: 01-04-2010, 15:04 ]
BALU - nie rozumim ? :smiley:

*w poście parę wyżej


Patrze ceny kurcze mniejsze niz w konkurencji ale zraziłem się do tego sklepu bo kiedys złozyłem zamówienie , czekałem jak frajer 2 tyg i pisze do nich , a oni , że jakie zamówienie niczego takiego tu nie mamy , taki burdel jest w tym sklepie że szok , ciekawe czy ktoś w ogóle coś z tym sklepem robi , czy już go totalnie olali i jest jak jest / wrona

BALU napisał:


Patrze ceny kurcze mniejsze niz w konkurencji ale zraziłem się do tego sklepu bo kiedys złozyłem zamówienie , czekałem jak frajer 2 tyg i pisze do nich , a oni , że jakie zamówienie niczego takiego tu nie mamy , taki burdel jest w tym sklepie że szok , ciekawe czy ktoś w ogóle coś z tym sklepem robi , czy już go totalnie olali i jest jak jest / wrona


Trzeba było jak, do ślimaka na gg i bezpośrednio i elegancko zamawiasz:D
Kupiłem dzwon sprzęgła i pasek i wszystko ok...

linia regis - simon jest dluga i trudna do zrozumienia :stuck_out_tongue: kto mial wiedziec to wie.

co jest ze sklepem nie wiem. ja jak cos potrzebowalem to gadalem ze slimakiem a nie się na sklepie czailem :slight_smile:
to tyle spamu :wink:

Ładne zadbane moto no i nie kibel. Niech ci służy

To wam powiem tyle że honda jeszcze nie jest całkowicie odblokowana.
ma zablokowany gaźnik, muszę wymienić dyszę na większe ponieważ ograniczają one znacznie moc.
Zębatki jakie poprzedni właściciel wsadził to 13-38 a oryginalne odblokowane to 14-36 także zębatki blokują v-max kosztem przyśpieszenia.
Zrobiłem 150km i licząc spalanie tak “na oko” nie dokładnie nie liczyłem dokładnie ile zrobiłem km na ilu litrach tylko tak ogólnikowo to spalanie przy normalnej jeździe tzn obroty około 6/7tyś podczas utrzymywania prędkości a przy rozpędzaniu kita po max obrotach czyli do 10/11tyś podczas przyspieszania.
podczas takiej jazdy spalanie około 5.5 litra na 100km.
Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=HK0qVn1RWbw
V-max to jedynie 135kmh to wina zębatek które polepszają przyśpieszenie ale znacznie pogarszają v-max i małych dysz w gaźniku które w ogóle ograniczają moc całego moto. i nie sprawdźiłem jeszcze tłumika czy jest odblokowany na pewno ;p

To masz dobre :stuck_out_tongue: Zabijesz się i co ! :smiley:

Edit:
Jakoś śmiesznie długo z obrotów schodzi …

RudY napisał:

Jakoś śmiesznie długo z obrotów schodzi ...


Właśnie też to zauważyłem :-D
Ona ma po prostu chęć zapier... i nie chce schodzić z obrotów :-P

To weź ją przestaw żeby cały czas z 5k trzymała :smiley:

Moja teraz 1k trzyma Xd

A moja 2k i jest git :stuck_out_tongue:

moja 1400 trzymała ale jak czyściłem gaźnik przestawiłem w sumie niepotrzebnie iglice na środek ciut mocy mniej przez to ma no i regulowałem gaźnik i ustawiłem tak 1800 obr ;p
jest troszkę do poprawy bo tak słabo schodzi faktycznie z obrotów szczególnie przy 4/5tyś do tych 1800 powoli ;p
muszę wrócić do ustawień początkowych ^^