HONDA NSR 125 by Mafioz

to pewnie zablokowana była, na 100% nsr ma do 100 poniżej 10 sec i to jest w okolicach 6/7sec. odblokowane mają takie przyśpieszenie.

yamaha yzf r125 ma 0-100 koło 15sec to niemożliwe żeby nsr miała 11sec ;p
Tamta była zablokowana albo koleś nie pałował jej ;p
A enduro albo tak przyspiesza bo ma inne zębatki albo Twoja już na wykończeniu, albo zaworu wydechowego nie masz, on daje bardzo dużo :stuck_out_tongue:

Wrona, co do cbr250 to powiem Ci e ja szukam to na allegro 1 sztuka jest xD
ale kręci się nieźle bo do 20tyś obr ;p ciekawe jak ze spalaniem i żywotnością ;p
a customów nie robie bo to potem przejebane żeby sprzedać bo ktoś widzi że kombinowane to nie chce kupić i potem cena niżej spada nie ma to jak oryginał :stuck_out_tongue_winking_eye:

ekhm… bez przesady, i może jeszcze leci 160? Jeśli ma zębatki na przyspieszenie to się zgodzę że będzie miała ok.6-7sek. ale wtedy v-max będzie ok.120. Ej człowieku to tylko 125 ;p…

A enduro ma zębatki na przyspieszenie. Moja ma takie no i idzie 120. No faktycznie nie mam tego zaworu, ale nie odstaje od pozostałych 125. DT125X biorę na przyśpieche.

po 1 to aż 125…
po 2 seryjne odblokowane nsr latają po 150 jak jest idealnie wyregulowana, odblokowana to może 155 160 ciężko, silnik musiałby być w idealnej kondycji, choć niektorzy twierdzą że lata im po 160 a nawet 170 ale tyle to lata najwyżej cagiva mito evo a 160 to rs.
Jeszcze zablokowana aprilia rs Adveriona leciała 147bodajże to niby czemu honda nsr by miała tyle nie lecieć? -.-
a po 3 to się możemy założyć że nsr do 100 ma poniżej 10sec i dam sobie nawet głowe uciąć … chyba że ktoś nie umieć jeździć to nawet w 20sec się nie zmieści ale to inna bajka.

zrobię sprzęgło, przedni hebel żeby nie trzymał i Ci nagram jak mój ETX idzie. Myślę, że będzie bardzo podobnie. Nie wiem nie kłócę się już, bo może źle zmierzyłem po prostu :P. A co do 125, to właśnie tylko 125 :D. Mnie już tak szczerze mówiąc nie kręci tym jazda :D, jeżdżę tylko jak muszę…

Courte napisał:

A co do 125, to właśnie tylko 125


zależy jak na to patrzeć ;p wiadomo że dla kogoś kto jeździł 600 to tylko 125 albo ktoś jeździ już jakiś czas to słabe już, ale dla mnie jak ze skutera wsiadłem to to jest aż 125 xD
jak apka ma 24konie tak jak podobno DT to jest ciut słabsza od nsr bo ta ma 28koni :D

nie wiem ile mój ETX ma :D, a to przez ten zawór wydechowy -.-. Ale chyba koło 26…

No ale nic nie będę się kłócić :smiley:

w ETX jest Rotax czyli 30pare …

Rs według producenta ma 28KM …
A rs potrafią się bujnąć do 170 ale to musi być w dobrej kondycji… Gadałem z kolesiem który ma nowa odblokował ją i dał sportowy wydech to jechał nawet 175 …
Courte … No i właśnie zawór wydechowy bardzo dużo daje… Szczególnie w przyspieszeniu
I nsr ma na pewno poniżej 10 sek. Do 100 ale żeby miała 6sek. To na jakiś zębatkach na przyspieszenie ale nawet wątpię żeby miała te 6
Mafioz ja jechałem te 155 no ostatnio 157 =D

ale już dyfuzor coś odblokowywałeś coś tam spawałeś wiec to pewnie temu ;p
a ten koleś z filmiku miał podobno nsr full serie tylko zębatki podobno zmienione.
normalnie mają po 7 max 8sec. zależy od wagi kierowcy i umiejętności ;p
Zawór dużo daje, jak przy 8tyś się otwiera tomiazga jest. a bez zaworu to alnbo ma moc na wysokich albo na niskich i duppa ;p

Apka tylko 28koniż oO
no chyba ze ta nowsza, te starsze kiedyś czytałem to mocniejsze były ;p
honda nsr ma 28koni też podobno ;p

Według producenta ale ja myślę że w rzeczywistości mają więcej =P
Tak starsze były mocniejsze ale to już te stare z rotaxem 123 te co tak się psuły =D

Mafioz napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=PeBYepJbuMw
no ta ma 6 sec, tylko z tego co kojarzę koleś zębatki w niej zmieńił na jakieś inne niż seryjne ;p

I jeszcze pisze ze nicasil :p więc mocniejszy niz seryjny :P

z tego co ja wiem nicasyl jest w oryginalnych cylindrach montowanych seryjnie ;p
ale jak się zarżnie to często wsadzają tuleje żeliwne do cylindra aluminiowego więc pewnie dla informacji tak napisał bo jednak co nicasil to nicasil :stuck_out_tongue:

Nicasil wymiata ^^

Mafioz fota z dzisiaj , niestety nie robiona prze zemnie w GD na pasię :slight_smile:

wrona,
Foty z tego wypadu widziałem już na forum o NSRkach użytkownicy z forum :wink:
tutaj jeszcze dwie takie :




ogólnie na południu jakby mniej motorów było :<
tu w moich okolicach mniej, tyle NSR’ek by się raczej nie znalazło ;p

jak chcesz to zrobię ci fote w tym samym miejscu w poniedziałek ,specjalnie z dedykacją :stuck_out_tongue:

ee no to tylko 6 nsr’ek to się nie ma czym podniecać, gdyby ich było ze 30 … xD
to Ty wracasz do pl mówisz i treker znowu będzie przechodził ciąg dalszy prac ;p

Mafioz … na południu ?! Mi się zdaje, że to w Gdańsku nie ? :smiley:
Kurna takim to dobrze … w tylu latać :{

aaa miałem pisać że na południu jest mniej moto xD
sory pomyłka ! ;d
no dobrze dobrze ja tam mogę na co dzien z kumplem latać jedynie ale on ma 50 xD

A ja mam tylko sasiada na 150 madisonie i brata z majka 125 do latania a reszta pizdziki … :roll: