HONDA NSR 125 by Mafioz

adverion i ten 7 biegowy silniczek co nieźle zpaierdala ;d

i wyprzedza RS :smiley:

Powiem ci że zastanowiło mnie czy aby na pewno jest tam 7 biegowy silnik…
Jednak dowiedziałem się że jednak jest tam 6 biegowy i w starszej i w nowszej :!: :roll:

Ale i tak oblatuje RS z tego co wiem :smiley:

No na pewno … to czemu wszyscy piszą, że jest tam 7 ?

RudY napisał:

No na pewno .. to czemu wszyscy piszą, że jest tam 7 ?


moim zdaniem plotka...

Borek02 napisał:

Ale i tak oblatuje RS z tego co wiem :D


też tak słyszałem ale kto wie może to i też plotka :mrgreen:
Chociaż słyszałem też cze cagiva mito to porządnie wysilony silnik i nie ma na niego bata w 125ccm

ale wy glupoty gadacie :smiley:

mito ma 7 biegow, przynajmniej na pewno wersja evo czyli ta mocniejsza i ona po odblokowaniu leci spokojnie 170 a po tunie bez zmiany cyla podchodzi pod 200 :slight_smile:
w necie niestety na roznych portalach roznie pisza, raz 6 a raz 7 wiec prawdy się nie dowiemy zwlaszcza ze nikt z nas takiej nie ma :stuck_out_tongue: ale na 99,9% wersja evo ma 7 biegow.
jest wyzylowana to prawda ale tak jak juz wczesniej gdzieś pisalem zywot 2T zalezy od uzytkowania a remont w dobrze traktowanym 2T to conajwyzej wymiana tłoka ew lozysk na wale :wink:

i ja dla nie jest przesliczna :slight_smile: a czemu wygląda tak jak wygląda ?
temu:



moto ktore kiedy powstalo nie mialo z kim się scigac bo wszystko co można bylo zarejestrowac bylo wolniejsze i gorzej się prowadzilo :slight_smile:

Ducati 996 dla nie obeznanych :stuck_out_tongue_winking_eye:

RudY napisał:

dla nie obeznanych


... w sztuce czytania :-P

SPAMER!! :-D

Mi tam się Mito podoba. Nie jest ładna, ale za to jest oryginalna i - uuuo Jezu! - jaki pocisk :-D

Mito jest spoko - jedyna wada to droga w utrzymaniu i trudno dostać części w porównaniu do RS’ek i NSR’ek.

Arturq, co ty pier… :stuck_out_tongue: Jedyna jej wada, cena utrzymania przy pałowaniu, bo z częściami w dobie serwisów internetowych nie ma problemu :wink:

Mito jest zajebiste :smiley: A wersja 7. biegowa istnieje, bo widziałem na własne oczy :smiley: :sunglasses:

W każdym bądź razie jest trudniej dostać części niż z ww motorków więc wybacz ;]

Ładny sprzęcik. Scigalem się z taką ^^ Nie pytajcie kto wygrał :diabel2: :>

Wszystko pięknie ładnie tylko mnie zastanawia po co wciskali tam skrzynie 7… jak by nie mogli normalnej 6…

Wino napisał:

Ładny sprzęcik. Scigalem się z taką ^^ Nie pytajcie kto wygrał :diabel2: :>


Bo ty się ścigałeś z złomem … co miała pewnie kompresji z 5 i ledwo jechała … :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Łądnie szła ładnie tylko runner wtedy był proca :slight_smile:

a potem się Wino się obudził cały mokry xD
A tak na serio to nie wiem bo ja nawet nie testowałęm ile nsr moja ma do 100 i nie ciskałem tak nią strasznie.
Na filmikach wychodzi że nsr ma około 6sec a runner 7 (+/- 1s) do 100 :stuck_out_tongue:

Seryjnaa ? Napewno nie :stuck_out_tongue:

Szkoda ze juz nią nie pojeżdze bo bym przyjechał i Cie wciągnął :stuck_out_tongue:
P.S Zdrowa runnerka czyli z dobra kompresją i wyregulowana wciąga mito :>

http://www.youtube.com/watch?v=PeBYepJbuMw
no ta ma 6 sec, tylko z tego co kojarzę koleś zębatki w niej zmieńił na jakieś inne niż seryjne ;p

no na pewno :D. NSR’ka przyspiesza tak jak mój ETX. A ja mam ok. 11 sekund :D, przynajmiej z tą z którą się ścigałem. Ogólnie sprzęcik fajny ;), rób A1 i śmigaj!! :smiley:

już mam pomył na lekki custom , jak bede może mieć kiedyś nsr to go zrobie :slight_smile: ale ja czaje się na cbr 250 rr :slight_smile: wczoraj wypatrzyłem można wyrwać za nie dużą monetę :slight_smile: