HONDA NSR 125 by Mafioz

ROWER z silnikiem , wilgi są fajniejsze , bo nie musisz biegów zmieniać i ładniejsze i w ogóle tańsze i w ogóle fajniejsze,

jedyne co mi się podoba to lewa lampa :smiley:

O kurde zajebiste małowanie…gratuluje zakupu. Po prostu piękna, podoba mi się bardziej niż te RS’ki ;p i na dodatek HONDA TO HONDA (xD).

Arturq napisał:

HONDA TO HONDA (xD).


hehe Yamaha to Yamaha Suzuki to Suzuki Coliber to Coliber ... itd.
Na wszystkie marki tak można mówić ...
Ciekawe jak będzie się sprawować tzn. chodzi mi o awaryjność .. życzę ci jak najmniej problemów z nią ;-)

wrona napisał:

ROWER z silnikiem , wilgi są fajniejsze , bo nie musisz biegów zmieniać i ładniejsze i w ogóle tańsze i w ogóle fajniejsze,


zazdrość zżeraż xD
Nie no wiadomo że twój peżot jest lepszy xD

Hondy podobno mało awaryjne, tzn mniej awaryjne od RS (przyanjmniej tych starszych) ale zobaczymy ile pociągnie ;p
Muszę jeszcze sprawdźić dla pewności jak dozownik jest ustawiony czy dobrze, jakie dysze w gaźniku są wsadzone, i czy blokady wszystkie ściągnięte ;p

Mafioz napisał:

i czy blokady wszystkie ściągnięte ;p


Już za mało mocy !? :-D

Adverion napisał:

Już za mało mocy !? :-D


nie, nie ;p
w sumie jak jeździłem to manetke może ze 2 razy do samego końca odkręciłem a tak to nie potrzeba było bo nawet na pół manetki zapier.. xD
chce mieć pewność już na 100% bo jest pare blokad które są takie jakby ukryte o których poprzedni właściciel mógł nie wiedzieć i nie ściągnąć ;p

Mafioz napisał:

zazdrość zżeraż xD



tylko nie kozacz proszę...

a zreszta przecież wież ze napisałem w żarcie, bo chyba logiczne ze wilga nie jest lepsza od nsr

a co do zazdrości to za dużo powiedziane , bo nsr mi się średnio , podobają , ale i tak wolałbym ją niż skuter , ZRÓB J¡ NA STREETA











chyba że ci rodzice nie pozwolą :lol:

wrona napisał:

tylko nie kozacz proszę...

a zreszta przecież wież ze napisałem w żarcie, bo chyba logiczne ze wilga nie jest lepsza od nsr


Tak wiem że to było w żarcie dlatego w żarcie napisałem o tej zazdrości, takie xD zazwyczaj znaczy że ktoś sobie żartuje itd ;p

Nie robie na streeta bo mi się nie podobają steety ;p
gdyby chociaż tam siędziały 4 cylindry w rzędzie albo jakaś ładna potężna V to co innego ale tu nie ma co pokazać xD
a bez owiewek wieje strasznie ;p
Rodzice raczej nie mają powodu żeby zaprzeczać, kupili mi motor, (a i tak im kase oddam przynajmniej 60% tego co mi dali na moto więc.. ;p jest to teraz moja własność ja nim jeżdżę i mi się ma podobać a nie im ;P Już i tak grzebałem w nim trochę oglądałem silnik itd to się tylko aptrzyli i głową kiwali że moto dopiero kupili a ja już grzebie w nim xD ale nie mówili żeby nic w nim nie robić. ze skuterem było tak samo, chciałem, miałem kasę to robiłem z nim co chciałem :P

PS. z takiego rocznika co ta NSR albo chociaż w cenie do 6 max 7tyś by się żadnego ładniejszego ścigacza nie znalazło tzn pierdziawke z owiewkami xD
RS w starszej budzie jest brzydsza od nsr a innych "ścigów" raczej nie ma więc i tak wyboru nie miałęm ale w realu nsr i tak się prezentuje lepiej niż na fotkach tak samo jak RS ;p

Mafioz napisał:

ale w realu nsr i tak się prezentuje lepiej niż na fotkach



widziałem nie raz nsr na żywo , i rzeczywiście może trochę lepiej alee..

no ale dobra i tak NSR LEPSZE 10x niz skuter

Ładną sztukę wyrwałeś, to oryginalne małowanie? Cud miód po prostu.

nie wiem czy oryginalne, tzn takie małowania były ale czy ktoś jej nie małował i nie ponaklejał naklejek oryginalnych to się raczej nie dowiem. nawet jeśli tak było to rama jest prosta i wszystko jest dobrze.

Wrona, dobra już ;p każdy ma swój gust, ja osobiście nie znalazłem ładniejszego moto 125 za taką cenę do 6/7tyś no może jedynie cagiva mito jest ładniejsza od hondy trochę ale weź tu, nie ma w czym wybrać ;p niektórym się może stara rs podobać a innym nie, ja osobiście uważam że nsr ma stylistykę nowszą niż ta starsza rs z lat 1999/2006 i uważam że nsr młodziej wygląda niż taka apka z tymi lampami okrągłymi xD co kto lubi ;p
To że kupięłm NSR to też kwestia tego że mało w ogóle było apek a jedna co była w miare na zdjęciach okazała się w realu jakimś kurde gratem a nsr’ek było więcej no i podobno mniej awaryjne ;p

Na razie nie żałuję zakupu ;D

Mafioz napisał:

cagiva mito

to kupa


cagiva planet jest śliczna

Ale złom xD

aa ano to widzisz… ;p masz inny gust bo wolisz takie streety ;p
już wiem czemu Adiemu też doradzałeś żeby z apy streeta zrobił xD

Ale złom (nsr mafioza).

weźcie się odpierwiastkujcie od mojej nsr kochanej <3333
excent powtarzasz się tak w ogóle xD

Ale ta nsr pryszczata łeeeee, w ogóle taka blondyna

Ale ta nsr pryszczata łeeeee, w ogóle taka blondyna


A rox wieśniacki :-D
Z tymi apkami to powiem wam że mi bardziej się podoba ta poniżej 99 rocznika niż ta powyżej 99 ... chodzi mi o tą z prostym tyłem a nie tym okrągłym ..

Cagiva mito co tu jest ładnego !?
Ten przód bleee....

A ten tył to już w ogóle porażka :!:


Ma taką minę jak by się posrała i beczała xD

ee tam w cagivie tylko światła są bee a reszta cacy :wink:
no a apka ta przed 99 była dużo ładniejsza, ta z tym dużym wlotem z boku, ona jest nawet ładna a ta nowsza 99-06 to porażka ;/

ee tam w cagivie tylko światła są bee a reszta cacy ;)


Tylko lampy czy aż lampy :!: :-P
A m się w niej podoba tylko.. hmm..
No felgi mogą być a reszta bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee