HONDA NSR 125 by Mafioz

Damianho napisał:

Niee, tak to jest w TZR :-D


ale chyba 50 zablokowanej xD

szczerze to nie zwracałęm uwagi na którym biegu ile mam na budziku ale na 1 tak coś koło 50 było potem chyba przy 70 czy 80 na 3 się wrzucało nie powiem dokładnie bo nie zwracałem na to uwagi bo się jazdą delektowałem ale na pewno nie jest źle ;p

Yyy... ale było coś gadane, że ma NSR na wsi ...


No bo mam na wsi NSR w garażu stoi na wsi w domu ;p

Eaa ja myślałem, że ten domek na wsi to jest od Twoich krewnych jakichś czy coś ;p

Gratuluję misiaczku :smiley: ja też chcę jakiś sprzęcior. Nie łatwiej na 50ccm zarejestrować, a nie A1 robić?

excent napisał:

Nie łatwiej na 50ccm zarejestrować, a nie A1 robić?


żeby zarejestrować to trzeba by dać w łape kolesiowi a za 100zł pewnie nie wbije tego do dowodu że to 50ccm.
poza tym nsr jest dość znana więc policjant jakiś ogarnięty będzie to nie uwierzy że to jest 50 ;p
A w razie wypadku (odpukać) jakby to było na 50zarejestrowane to bym dopiero miał przejebane...
ogólnie rejestracja 125/50 to najgorsza rzecz jaką można zrobić. tylko noga się poślizgnie i już będzie niezła kaszanka, ostre kary, kuratory, mogą nawet zarekwirować mto albo uniemożliwić rejestracje więc wole nie ryzykować. już lepiej bez prawko jeździć ale nie pozwala na to mama więc robie prawko ;p

Ja se mogę pomarzyć o prawku ;s wiec moto…

no istnieje też szansa że cie nie złapią a wtedy wyjdziesz na + z tym ale ja i tak wole nie ryzykować ;p

Ooo… Nareszcie :mrgreen:
A myślałem że jednak RS kupisz :stuck_out_tongue:
I jak wrażenia ? pewnie jesteś w pytę podniecony :smiley:
Ogólnie patrząc na fotach to widać że jest bardzo ładnie utrzymana i ma ładne malowanie :wink:
Teraz weź nakręć filmik jak palisz lacia :smiley:
Powiem ci że jak ja się uczyłem swoją to poobijałem sobie jaja o bak :smiley:

ja tam nie miałęm problemu z obijaniem jaj o bak xD
w sumie to mi jeszcze ani razu nie zgasła podczas ruszania i jazdy ;p
raz się zagapiłem i wrzuciłem 1 bieg a nie zlożyłęm stopki bocznej i automatycznie zgasł silnik, takie zabezpieczenie ;p
No podniecony jestem na 3 biegu i tak 6tyś obrotów daje gazu i rosną zaraz 8tyś i takiego buta ma że mam wrażenie takie jakby wszystko boku się tak rozmazywało jak na filmach jak nitro załączają xD
a jak na prostej tak ciągne do 11tyś (kręci do 12 ale nie jestem taki chamski xD) sprzęgło wyższy bieg i puszczam sprzęgło i równocześnie dodaje gazu to od nowa bucior że aż do tyłu zjeżdżam po wrzuceniu biegu wyżej taki but :stuck_out_tongue:

hehe :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: gratuluje zakupu

za ile to kupiłeś?? :d

Mafioz napisał:

ja tam nie miałęm problemu z obijaniem jaj o bak xD


Nie maszł! :P

Mafioz napisał:

mam wrażenie takie jakby wszystko boku się tak rozmazywało jak na filmach jak nitro załączają xD


Szybkę w kasku zamknij :P

Mafioz napisał:

sprzęgło wyższy bieg i puszczam sprzęgło i równocześnie dodaje gazu to od nowa bucior że aż do tyłu zjeżdżam po wrzuceniu biegu wyżej taki but



Świetna sprawa, nie? :D

Mafioz napisał:

sprzęgło wyższy bieg i puszczam sprzęgło i równocześnie dodaje gazu to od nowa bucior że aż do tyłu zjeżdżam po wrzuceniu biegu wyżej taki but :P


No wow :D Aleś ty dobry xd

Mafioz napisał:

takiego buta ma że mam wrażenie takie jakby wszystko boku się tak rozmazywało jak na filmach jak nitro załączają x


Co za debbiiiil Xd

Mafioz napisał:

poza tym nsr jest dość znana więc policjant jakiś ogarnięty będzie to nie uwierzy że to jest 50 ;p


No taaa... znana i najlepsza bo ją masz ;D Co za kolo :p

excent - czemu możesz se o prawku niby pomarzyć ?

P.S. Jak można gume palić ;{ Nie rozumim tego :{

Edit:

Dywersant napisał:

Szybkę w kasku zamknij :P


Hhahahahahhahah ! No posikałem się teraz ze śmiećhu XD Jaki tekst Xd O KUR*A XDD

zamknięta szybka xD
no a sprawa świetna, uczucie jest super slitaśnie xD
Ile dałem to tajemnica, choć niektórzy pewnie linka do aukcji wyłapali bo kiedyś dawałem ;p
jaja mam ale się o bak nie obijały zadbałęm już o to xD

No wow :smiley: Aleś ty dobry xd


Nie popisywałęm się jak bieg zmieniam tylko jakie odczucia po wrzuceniu wyższego :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

No taaa… znana i najlepsza bo ją masz ;D Co za kolo :stuck_out_tongue:


Chodziło o to że nsr nie wychodziły w wersji 50ccm jak np. rs 125 i 50 są takie same prawie.
a skoro nsr były 125 i 80 bodajże a policjant choć trochę ogarnięty to nie uwierzy przecież że to 50 ;/
zresztą nsr i rs to najbardziej znane motory w 125 przynajmniej tutaj w mojej okolicy. a rs wychodziła w wersji 50 a nsr nie ;

Oj no już się nie bulwersuj :stuck_out_tongue:

Mafioz napisał:


excent - czemu możesz se o prawku niby pomarzyć ?


weź.............. boje się spytac, z reszta rodzice nie chca slyszec o motorze, boja się wypadku, są przez pewno wydarzenie uczuleni na to już.

Ja to obijałem jajami o bak w taki sposób : ( o lol trochę to śmiesznie zabrzmiało :mrgreen: )
Oponę mam z tyłu 150 a z przodu 120
no więc jak wrzucałem 1 i chciałem palić lacia to koło tylne zamiast się obrócić to rwało mi na 1 koło a że miałem cały czas łapę na heblu przednim to jak opadła to nagłe zatrzymanie i jajami w bak :smiley:

excent napisał:

są przez pewno wydarzenie uczuleni na to już.


Raczej nie chcesz o tym mówić ale jestem ciekawski: gadaj :p

Adverion napisał:

Ja to obijałem jajami o bak w taki sposób


Oj poradnik z tego zrób :D

RudY napisał:

excent napisał:

są przez pewno wydarzenie uczuleni na to już.


Raczej nie chcesz o tym mówić ale jestem ciekawski: gadaj :p



Nie chcę o tym gadać, ale jak bardzo chcesz wiedzieć - gg.

Mieszkasz w krk a twoich starych chata stoi na wsię WTF? :smiley:

Cebeera :lol: ładna :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jasiu226 napisał:

Mieszkasz w krk a twoich starych chata stoi na wsię WTF? :D


już tłumaczę. w Krakowie mieszkam na codzień ponieważ tu w Krakowie jest kupione mieszkanie, rodzice mają bliżej do pracy ja do szkoły wiec mieszkamy tu na co dzień. ale na starość zachciało im się domku na wsi więc sobie postawili i na razie stoi może kiedyś się przeprowadzimy na razie tylko jeźdizmy tam na weekendy ;p a że na wsi jest garaż i po wsi mi pozwalają jeździć to nsr stoi tam ;p

Jasiu226 napisał:

Cebeera :lol:


nie obrażaj mojej NSR ! xDD

nereczka ladna :slight_smile:
a ja mowielm ze mala jest w stosunku do rs :wink: bo jednak rs to juz dosyc pokazna krowa jest :wink: ale ogolnie nsr tak az mala nie jest zeby byla siara nia jezdzic jak cebra :slight_smile:

co do obijania jajek to na kazdym scigu się obijaja jajka i mafioz predzej czy pozniej tego doswiadczysz :wink:

p.s. fakt faktem chata meeeega :smiley: